Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Konditerem... Segítenétek? :-) fórum

Konditerem... Segítenétek? :-) (beszélgetős fórum)


7. -Mimi- (válaszként erre: 6. - AlBundy)
2012. máj. 21. 21:40

Na akkor asszem lemondok róla... Hitelt felvenni nem merek és nem is akarok.

Pedig azt hittem milyen sok pénzem van, aztán rájövök, hogy akármibe fektetném be, kevés... :-D

Köszönöm az eddigi válaszokat! :-)

6. AlBundy (válaszként erre: 2. - B81fcd1219)
2012. máj. 21. 11:39

Szerintem alsó hangon csapj egy-egy nullát a két szám mögé..

Gépek nélkül egy helyet bérelni, átalakítani stb több mint 5-6 millió. És akkor jöhetnek a gépek amik nem két fillérek..

5. mydnight (válaszként erre: 4. - -Mimi-)
2012. máj. 21. 11:24

Én Kiss Jenő konditermébe jártam, a X. kerületben.

Nő ott csak elvétve akad, így ehhez mérten a gépek is funkcionálisak, nem pedig dizájnosak.

Szerettem. Pont ezért.

Oda az ember edzeni jár, nem divatozni :)

2012. máj. 19. 14:50

Tartok tőle, hogy még 10 millió se lenne elég sajnos...És ez csak a berendezés, helyet vagy bérelni kellene (nem láttam erre alkalmas épületet) vagy építeni, ami mégegyszer ennyi lenne legalább... :-(((


Először csak magát a termet csinálnám meg, aztán ha megy akkor jöhet a szolárium, szauna, gyereksarok stb...

3. Bcicus (válaszként erre: 2. - B81fcd1219)
2012. máj. 19. 14:18

5-6 milla?

Annyiból soha nem csinálsz rendes konditermet. 5-10szeres minimum. Kell egy hatalmas hely hozzá. Kell szauna szolárium. rengeteg gép Darabonkért milliós nagyságrendekért. Nagy fürdőrész ahol zuhanyozni lehet.

2012. máj. 19. 14:16

5-6 milla az biztos.Ez csak egy nagyon karcsú sacc.


A mai konditermek már nagyon sok rétű szolgáltatást nyújtanak.Úgyhogy nagyon mélyen kell a zsebedbe nyúlni.Arról nem is beszélve,hogy azért szakmailag is topon kell lenni mellette,hogy ne vágjanak át az alkalmazottak.

2012. máj. 19. 13:44

Sziasztok!


Felmerült bennem, egyenlőre csak ötlet szinten, hogy nyitok egy konditermet.

Ott ahol lakom nincsen és úgy gondolom, hogy igény lenne rá.

Viszont nem tudom, hogy ez kb mennyi befektetést igényel? Milyen gépek kellenek? Azok milyen árban vannak? Személyi edző van mindehol?


Illetve ha jársz konditerembe, megírhatnád, hogy miért pont oda, miért szereted azt a helyet vagy éppen mit hiányolsz onnan! :-)


Köszönöm! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook