Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Caralluma actives fogyi tabletta fórum

Caralluma actives fogyi tabletta (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. máj. 18. 10:26
Kedves mindannyian ! Magyarul jól át lettünk verve ! Jó magam egy éve viaskodom velük , de már le tettem róla hogy a pénzemet vissza kapjam ! Próbáltam szép szóval , fenyegetéssel de nem hatott rájuk semmi , azaz mégis mert amit írtam nekik eddig magyarul válaszoltak most már angolul ! Az utolsó E mailem egy hónapja körül ment el , de még csak válaszra sem méltattak ! Ez egy undorító dolog amit ezek és a hozzá hasonlóak csinálnak , tényleg léphetne már valaki , de sajnos semmi bizonyítékot nem hagynak maguk után mivel számlát senkinek se adnak ! Ígyhát még az igazunkat sem tudjuk bizonyítani ! Én egy életre meg tanultam ( drágán meg fizettem a hiszékenységemet)hogy nem dölök be semmi marhaságnak ! Egyszer egy bölcs házi orvosom azt mondta attol nem hízik az ember amit nem eszik meg !Én eltökélten hiszek a gyógy teákban amit a patikába lehet kapni , igaz nem ígérnek szuper csodát de ehhez tartom magam . És nem várom az azonnali csodát úgy vagyok vele rá érek ! Amit a carullumátol híztam azt már le adtam , mert ugyanis rám így hatott ! Folytatom a tornát , gyógyteákat , a víz ivászat nagyon fontos , és amit így elérek az biztos fogyás ! DE a pénzemet azt nagyon sajnálom hogy oda veszett ! Aki még próbálkozik ezzel a csoda valamivel hát tegye kitartást kívánok neki !
2013. jan. 1. 20:41
Nyugdíjasként, életem első belépése egy fórumba. Elképzelhetik, hogy mi hozott mégis ide. A szomorú felháborodás. A tények: alapos utánaolvasás után megrendeltem a fogyi tbl-t két dobozzal. Átvétel után azért elolvastam a mellékelt tájékoztatót, és őszinte megdöbbenéssel olvastam, hogy minden előzetes információ ellenére koffeint és stimuláló anyagokat tartalmaz. Pontosan azért rendeltem meg a készítményt, mert az ajánlások szerint mentes ezektől. Nagy nehezen megtaláltam egy e mail címet, ahová megírtam panaszomat, és ahonnan válaszoltak is, többszörösen türelmet kérve, miszerint Amerikában, Lengyelországban intézik a panaszügyemet. Azóta eltelt 6 hónap. Megírtam a cégnek, hogy eddig tartott a türelmem. Ennyit a visszatérítési garanciáról. Most jön a fogy. védelem, véleményük után a rendőrség. A bontatlan csomagolású két doboz azóta is itt van nálam. Hatékonyságáról nem tudtam és nem is fogok meggyőződni koffein érzékenységem miatt. Hát ez az én tapasztalatom. Benedek László
180. cic-mic (válaszként erre: 161. - Profaner)
2012. dec. 18. 12:35
Pedig jó lenne, ha rászállna már a rendőrség, ha valaki tenne már valamit ellenük, mert egy gyomorkárositó készitményt forgalmaz a Top Caralluma, aminek semmi köze a fogyáshoz, a PÉNZT PEDIG NEM ADJÁK VISSZA!!!! HIÁBA HIRDETIK A PÉNZVISSZAFIZETÉSI GARANCIÁJUKAT! CSALÓ BANDA! ÉN IS 6 HÓNAPJA VÁROK A PÉNZEMRE, A 10.000,-Ft-omra, de hiába.....VALAKI TEGYEN MÁR VALAMIT!!! RENDŐRSÉG! MÉDIA!!!
2012. nov. 6. 12:38

Ezt használta már valaki?

A Revita-Burn összetevői fokozzák az anyagcserét, segítik az emésztést és a méregtelenítést, így hozzájárulnak a tartós fogyás eléréséhez és a zsírmentes testtömeg arányának növeléséhez.


A készítmény összetevőiről röviden:


Papain: a papain enzim egy proteáz, tehát fehérjebontó enzim, mely segít a különféle húsokat és egyéb fehérjetartalmú ételeinket megemészteni.


Bromelin: segíti a fehérjeemésztést, gyorsítja az izmok regenerációját. A bromelin ezenkívül probiotikus hatást fejt ki, szervezetünk védekezőrendszerét erősíti és számos immunsejtünk termelődését fokozza. Ezek mellett erős fájdalom-, és gyulladáscsökkentő hatással bír, és elősegíti a szövetek regenerálódását is.


L-karnitin: az L-karnitin lényeges szerepet játszik a fizikai teljesítőképesség fenntartásában és fokozásában, valamint a zsírlerakódások megakadályozásában - ennél fogva különösen előnyös hatású sportolóknak, vagy fitness és wellness programok ill. diéták követőinek.


Taurin: kiindulási anyaga azoknak a hormonoknak, melyek a szervezetben a zsírraktárak kiürítését szabályozzák.


L-arginin: növeli a növekedési hormon-, inzulin- és kreatinfoszfát-termelést, ami a sovány izomtömeg növekedésének és a zsírégetésnek kedvez, továbbá az immunfunkciót és a koncentrációt is erősíti.


Jód: fontos nyomelem, jelen van a pajzsmirigy által termelt két hormonban, ebből 90% tiroxin, amely az emberi szervezet normális fejlődéséhez elengedhetetlen.


Magnézium: hihetetlenül sokoldalú, minden komolyabb biológiai folyamathoz nélkülözhetetlen – így részt vesz például az energiatermelésben, a nukleinsavak és a fehérjék szintézisében, az idegrendszer és az izmok működésében.


Cink: inzulin alkotórészeként a vércukorszint-szabályozásban játszik szerepet.


Zöld tea: hatásos antioxidáns, sokkal hatásosabb, mint akár az E-, akár pedig a C-vitamin. Hozzájárul az érrendszer valamint a szív egészségének megőrzéséhez.


Napi 2 kapszula rendszeres fogyasztása ajánlott.



Cikkajánló: Kövér vagyok, segítsetek!


A doboz 60 db kapszulát tartalmaz


Napi 2 kapszula rendszeres fogyasztása ajánlott.


OÉTI által kiadott regisztárciós szám: 2844/2009


Gyártó: Berthapharma Technology Kft.


Forgalmazó: Bertha-Health Trade Kft.

2012. nov. 6. 12:32

Nem létező cég


A mainap.hu szerette volna megkérdezni a gyártót illetve a forgalmazót a Caralluma összetételéről és mechanizmusáról, de cégnévre nem bukkantunk.


Valószínűleg nem véletlenül: több magyar blogger is arról számolt be, hogy megrendelte ugyan a terméket, de nem szerepelt a csomagoláson se cím, se gyártó, se egy telefonszám, amin esetleg a továbbiakban érdeklődhet vagy reklamálhat. Mindez már csak azért is érdekes, mert a forgalmazó pénz visszafizetési garanciát vállal, ha egy meghatározott időn belül nem fogy le X kilót a vásárló. Teszi mindezt annak ellenére, hogy a jogszabályok szerint nem tehetné.


Nemcsak a magyar, de az EU-s szabályok szerint sem; volt olyan termék, amely több tucat ígéretét tiltotta be az unió. A fogyasztóvédelem illetékese a mainap.hu-nak azt mondta, konkrét, kilóban meghatározott súlycsökkenés nem szerepelhet a reklámban.

2012. nov. 6. 12:24
Én is már 1 hónapi adagot beszedtem és híztam 4kg-ot. Igaz nem diétáztam hanem kevesebbet ettem.Ha nem szedek semmit és diétázom is fogyok.Csak mankónak szerettem volna.Reklamálni hogy hol azt nem lehet tudni.Én 2 havi adagot rendeltem mert úgy olcsóbb. El sem tudom mondani hogy mennyire csalódott vagyok.
2012. okt. 24. 22:44

Ismét egy GYANÚS link:

[link]

175. L.Joci (válaszként erre: 174. - Didi303)
2012. okt. 20. 14:20
Szia, nem akarlak megsérteni de miért kell hüyének beállítanod magad? Ha többet sportolsz mint előtte és diétázol. Akkor ezt a hatást eléred naponta 4x5dl vízzel is!!! Ezzel a semmit érő szutyokkal biztosan nem mert annyit ér mintha valaki azt mondaná, azért fogyott mert mosogatószerrel tusol naponta 2x10 percet :)
174. Didi303
2012. okt. 16. 08:07
Hát én egy hete szedem, 3,5 kg-ot fogytam! Hozzá teszem, a mellékletben felhívják a figyelmet arra, hogy ajánlott a diéta és a mozgás a kapszula szedéséhez. Nyafogni könnyű, hogy nem hat, ha nem teszel érte semmit. Olyan bogyó, tea stb. nem létezik, hogy szeded oszt fogysz! A biliből ki kéne venni a kezet! Nekem eddig bevált a + segítség!!
2012. okt. 2. 09:22

Sziasztok!


Én erre az e-mail címre írnék érdeklődve,h mégis hova is kellene visszaküldeni ha nem vált be ...:


affiliates@topcaralluma.com


Ezt az oldalukon találtam.


Üdv.:

T.Sz.

172. dundika36 (válaszként erre: 137. - Jutk)
2012. szept. 29. 13:37
nagyon igazat adok neked nagyon igazad van,én is 97-kg voltam és elmentem az orvoshoz hogy szinte nem eszek semmit ésmégis hízok. elmentem mindenféle kivizsgálásraés kiderült hogy epe kövem van ráadásul jo nagy.megmütöttek lett anyagcserém diétázok és már látszik a fogyás most 83.5kg vagyok
2012. szept. 25. 11:42

Örüljetek, ha nem lesz semmi bajotok a beszedett "csodatabletta" miatt.

Senki nem tud elleük tenni semmit sem, kamu cég, kamu oldal, kamu sztorik.

Érdemes elolvasni. Waith Loss, Caralumma, Medical Health News... mind mind ugyanaz... [link]

2012. szept. 25. 11:20
Az általam rendelt termék-fogyás céljára- egy sima fehér műanyag tégelyben érkezett - a dobozon egy kis ragasztófolt emlékeztett, hogy valaha lehetett rajta valamilyen cimke.Most azonban üres volt.Nem volt rajta védőfólia- sem kívül, sem belül.A szállító cég - annak ellenére, hogy garanciát vállalt a visszavásárlásra, ammennyiben nem válltja be a termék a hozzáfűzött elvárásokat.Nos, én el sem kezdtem - vajon mi lehet a dobozban - hol a garancia?E-mail-ra érkezett válasz - elnézést kértek, orvosolják a problémát.A promléma csak az, hogy mindez 3 hónapja történt, azóta semmi.Fontolóra vettem, hogy a fogyasztóvédelemhez fordulok - tapasztalat híján várom a hozzászólásotokat!köszönöm
169. Greeneyed (válaszként erre: 158. - Kati2000)
2012. szept. 15. 22:50

Én úgy tudom, heti 1kg, vagyis havi 4.

De nem szeretem az ilyen meghatározásokat, nem mindegy eleve, hogy ki hány kilóról indul. Akinek sok feleslege van, valószínűleg jóval gyorsabban fogy ennél, akinek kevés, az pedig lassabban.

Egyébként diéta nélkül is működhet a 4kg/hó-nál gyorsab fogyás.

2012. szept. 9. 11:46
Én is rátévedtem a CARALLUMA kapszulát reklámozó oldalra, nagy meglepetésemre egy héttel ezelőtt még FOGYÓKÚRA néven volt reklámozva, a képek és a sztorik természetesen maradtak ugyanazok. Lementettem az oldal címét, mert kíváncsi voltam rá, hogy ugyanazt találom-e ott, mint korábban.. Érdekesnek találtam, hogy a fórumhozzászólások csak pozitívak voltak, és egy név többször is szerepelt. Drogériákban illetve gyógyszertárakban abszolút nem lehet ilyen fajta gyógyszert találni ez az egész egy nagy átverés lehet. Jó, hogy kicsit körülnéztem a neten és ide tévedtem, mert különben én is pórul jártam volna, mint itt többen.. Sok szerencsét a pénz visszaizetési kérelmekhez !!
2012. szept. 7. 12:37

A CARALLUMA SEMMIT SEM ÉR. Felesleges utánajárni, többe kerül, mint az a 10000 Forint, amivel megszivattak. Amúgy a számlán szereplő cég:

TopCaralluma LLC, TroleySquare Suite 20C Wilmington, DE 19806. Magyarországon a Béres egészségház forgalmazhatja, az ő beszállítói között találtam rá a BIOSZÁLLITÓ nevű cégre, amelynek a Bp VII, Dohány utca 38 sz. alatt van a telephelye. A Caralluma egyébként úgy dobozolásra, mint a benne lévő kapszula színére nézve ugyanolyan, mint a másik fogyi-csodaszer, feltehetőleg ugyanaz a kész átverés show-cég terméke az is (EasyFit). Aki ezekből vásárol, annak garantáltan soványabb lesz A PÉNZTÁRCÁJA, ha más nem is.

166. Zsumesi
2012. aug. 24. 19:46

Hellótok!Nekem nem használt a Caralluma,és a "garanciát" sem tudom érvényesíteni,nincs cím!

Tud valaki segíteni,vagy kész átverés "só"!

üdv.

2012. aug. 24. 15:19
Szasztok ! A Hasrcosok Étrendjéről tudtok-e valamit? Próbálta már valaki? Köszi, ha irtok erről !
164. Andi 50 (válaszként erre: 162. - Ormine)
2012. aug. 18. 07:41

Na én még mindig írogatok Nekik, s most legutoljára azt írták, hogy elbírálás alatt áll az ügyem. Vissza írtam , mit is kell elbírálni? Hiszen garanciát vállaltak, ismét eltelik egy hét, míg válaszolnak.

De szívesen betársulok a károsultak listájára, ha lesz ilyen. Mit tudsz róluk? kérlek írd meg privátra.

163. Dinan
2012. aug. 17. 18:33
A FOGYÓKÚRA nevű készítményt használta már valaki?
162. ormine (válaszként erre: 161. - Profaner)
2012. aug. 17. 18:25
Ne izguljatok, biztos forrásból tudom, hogy rajta vannak a dolgon!Nagy kopi lesz!
2012. aug. 17. 14:21
nem hiazme el hogy ezekre ne mszállt még rá a rendőség...
2012. aug. 16. 23:41

Ezt ajánlom a fogyni vágyóknak:

[link]

2012. aug. 16. 23:26

Itt a legújabb átverés!

Ugyanaz a termék, a 4. névvel immár!!!!!

[link]

2012. aug. 1. 07:51

Miből gondoljátok, hogy csodaszerek léteznek?

Egyébként a normál fogyás akkor egészséges ha havi 2 kiló max. E fölött csak egészség ügyi okból.

Máskülönben pedig mindenkinek más segít a fogyásban. Nekem például ez nagyon is bejött. Most rendelem a következőt. Higyétek el van miért. Az induló súlyom 154 kiló volt.

157. novakolor1 (válaszként erre: 155. - Davidka17)
2012. júl. 31. 15:14
Davidka ! Amint irtad, február végére mentél le a kilókkal. És most? julius végén?
156. Akác14
2012. júl. 30. 13:40

Kedves Dávidka17!

Ha megvonod magadtól az édességet és kevesebb szénhidrátot fogyasztasz, ugyanezt az eredményt eléred. De pont ez a nehézség a fogyókúrában!

2012. júl. 27. 18:09

Sziasztok! :)


Lehet, hogy Én leszek az egyetlen, aki pozitívan nyilatkozik, de Én kipróbáltam, január elejétől 86,5 kg-ról 75-ig jöttem le február végére! Ehhez persze szükséges volt az is, hogy megvonjam magamtól az édességeket, kevesebb szénhidrátot fogyasszak, stb... Szerintem ez a kapszula csak kiegészítőként lehet hatásos, ettől várni a csodát nem szabad!


Szép estét!

154. Andi 50
2012. júl. 27. 15:06
Már 11200Ft-ért ajánlják dobozát, ehhez már pofa kell...milyen is az emberi kapzsiság....felháborító!!!
153. Andi 50 (válaszként erre: 141. - Akác14)
2012. júl. 27. 14:49

Sziasztok!


Én 2012.06.22-én kaptam meg a Caralluma Actives-t, a borítékon cím nincs, csak ennyi: Depo:Miskolc

A borítékban a számla adatai a következők:


Company Name: TopCaralluma LLC

Adress:Troley Square Suite 20C

City/Zip: Wilmington, DE 19806

TaxID: 75-3268975


Akkori akciójuk 9900Ft volt.

Kerestem a honlapjukat, nem volt fent,ugyanazzal a képekkel másik terméket reklámoztak. Ezt az email címükre( Topcaralluma.com)címre meg is írtam, s kértem vissza a pénzemet. Folyamatosan írok nekik, de csak elolvassák, s nem válaszolnak rá! Ma ismét akciósan hirdetik magukat, próbáltam véleményt írni, de való igaz, nem engedik feltenni.....csalás az egész oldal, a kilók pedig dekákban sem mérhetők.....most az itt írt futárszolgálat címére írtam, s az email címre( chargeback@lifesisters.comra

aki tud bővebbet írjon nekem...köszönöm

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook