Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hitelfedezeti biztosítás- ha nem fizet a biztosító-tanácsok és segítség kérése fórum

Hitelfedezeti biztosítás- ha nem fizet a biztosító-tanácsok és segítség kérése (beszélgetős fórum)


2012. máj. 24. 10:30
köszönöm szépen
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Vicike27)
2012. máj. 18. 16:21

Vele született szívinfarktus és keringés összeomlás?


Nevetségesek!


Ezzel nem lehet születni!


Szerintem csak próbálkoznak, ne hagyd magad!


Kérj orvostól papírt, hogy ez nem veleszületett volt, majd azt add be a levélbe, amit a biztosítási díj kifizetése miatt írsz.

2012. máj. 18. 15:20
Szia! Én dolgoztam ilyen területen, természetes, hogy a biztosító keresi a kibúvókat, de szerintem érdemes ügyvédet fogadni. Ha egyszer a hitelfedezeti halálesetre is érvényes akkor mindenképpen, de azért nézzétek meg a kapott kötvényt, hátha az apróbetűsben van a kutya elásva.
2012. máj. 18. 14:27

SZiasztok!


Van egy számomra elég bonyolult problémám, ebben szeretnék eligazodni.


Édesanyám és édesapám 6 éve vásároltak hitelre egy autót és kötöttek hozzá egy hitelfedezeti biztosítást(A tipusut-haláleset).A történet a következő 6 évig szépen annak rendje módja szerint törlesztgettek,majd édesanyám 2 hónapja sajnos elhunyt.Apukám volt megjelölve a szerződésben örökösnek,a biztosítás ugy volt kötve ha anyu meghal a bank eltekint a tartozástól és apu örökli az autot.Csak... anyu beteg volt,tüdűbeteg,de nem ebbe halt bele hanem szívizom elhalásban és keringés összeomlásban.A biztosító nem akar fizetni arra hivatkoznak,hogy ez vele született rendellenesség volt.Mi erről a betegségéről nem tudtunk és ő sem.Még a korházban a prof is csodálkozott,hogy miért nem műtötték meg az anyut eddig.APu bírósághoz fordult.Érdemes e ügyvédet fogadni vagy veszet fejsze nyele?Ki mit tud ez ügyeben mennyi esély van arra hogy kötelezzék a biztosítót a szerződésben foglaltak betartására?Minden tanácsot és segitséget szívesen fogadok!Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook