Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség! Szerelmes vagyok! fórum

Segítség! Szerelmes vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1545. Delete
2012. okt. 9. 16:38

megakadt az érzelemfonal! Lendítsünk rajt :)

Akinek van, „használja" a társát.

1544. Romeo84
2009. okt. 24. 22:15
Szia, értem. :)
1543. hfhrena (válaszként erre: 1542. - Romeo84)
2009. okt. 24. 04:03
Én sajnos mostanában nem tudok netközelben lenni! :(
1542. Romeo84
2009. okt. 22. 23:12

Sziasztok. :)


Látom jó régen írtatok ide. :)

1541. 81e5170311 (válaszként erre: 1540. - Secretop)
2009. ápr. 15. 22:49

Igen szivesen elolvasom,ha majd leirod a fejlemenyeket.


Igy van ne kapkodjal semmivel!


Neked is joejt!

1540. Secretop (válaszként erre: 1539. - 81e5170311)
2009. ápr. 15. 22:42

Nagyon kedves vagy nagyon köszönöm,nagyon bölcs választ kaptam!

És a jókívánságokat is köszönöm és azt is,hogy ennyire megértő vagy!

Be fogok számolni mindenről ha lesznek fejlemények!


Mindenesetre nem kapkodok semmivel!:)

Jó éjt!

1539. 81e5170311 (válaszként erre: 1538. - Secretop)
2009. ápr. 15. 22:39

Igen meg a pocakod nem annyira nagy,igy minel hamarabb repülj el hozza.Akkor te is vilagosabban fogod latni es közösen megtudjatok beszelni a dolgaitokat.Tehat akkor a tavkapcsolat elött volt szemelyes kapcsolat is,igy mar könnyebb neked is a helyzeted.

Nem kell elsietni neked semmit sem,a szerelem, ha igazi az megvar mindenkit.


Jo egeszseget nektek a babaval együtt es sikerüljön,hogy megtalald a boldogsagodat a baratod mellett.


Szep estet!

1538. Secretop (válaszként erre: 1537. - 81e5170311)
2009. ápr. 15. 22:30

Szia nagyon örültem a válaszodnak!


Ismerem jól bár mondják h igazán lakva ismeri társát az ember!A távkapcsolat január óta tart egészen pontosan mert én akkor hazajöttem s onnantól kezdve így tartottuk a kapcsolatot!

Biztos vagyok benne h a másikkal megszakadt a kapcsolat januárban itt hagyott minket és azóta hazajött kétszer,és mindkétszer úgy ment el hogy rám vágta az ajtót!Nem szeretném ha majd mikor meglesz a baba akkor is kedvére csapkodja az ajtót!


És nagyon nagy dilemmába vagyok a döntés miatt mert nem szeretném elkapkodni ugye már a bizalom kérdés is nehezebben alakul mert akit egyszer a kígyó megmart az a gyíktól is fél!


Teljesen igazad van abban hogyha a szerelem őszinte akkor kitart eddig!És úgy gondolom kell is ennyi próbatétel,most mégis azon vacillálok hogy legalább egy hétre kimegyek látogatóba még ameddig nem nagy a pocakom és amíg ülhetek repülőn!Mert azt sem bocsátanám meg magamnak ha futni hagynám a boldogságot mellettem,talán tényleg ő az aki szeretne minket őszintén és feltétel nélkül.


És én is ebben az országban dolgoztam csak mikor megtudtam h babánk lesz hazautaztam mert úgy éreztem az anyukámra szükségem van!


5.hónapos vagyok egyébként!


A hátam mögött meg sajnos nem sok minden van,amit fel lehetne égetni!De a családom akik itt vannak ők nagyon fontosak nekem!nagyon köszönöm az edigi tanácsot semmiképp nem szeretném elkapkodni a döntést,mert már nem csak rólam van szó!

1537. 81e5170311 (válaszként erre: 1534. - Secretop)
2009. ápr. 15. 22:18

Kedves Secretop!


Több kerdes is felmerült bennem,hogy mennyire ismered ezt a baratodat,es miota tartjatok együtt a tavkapcsolatot,mert gondolom,hogy ez az.Biztos vagy-e abban,hogy a masikkal tenyleg megszakadt e a kapcsolat,vagy csak egy összezörrenes.Mennyi idös terhes vagy?Nagyon meg kell gondolnod,hogy mit döntesz.Megis nem jobb lenne,ha megszülöd a babat es tovabbra is tartjatok a kapcsolatot,jobban megerted az ö erzelmi vilagat.Amikor megszültel es ö, ha tenyleg igazan szerelmes beled,akkor ertetek jön.Akkor mar biztosabb lehetsz a dolgodban,hogy nem jarsz ugy,mint az elsö paroddal.


Szerintem nagyon meggondolando,amit cselekszel,es ne egess fel mindent a hatad mögött.

1536. hfhrena (válaszként erre: 1534. - Secretop)
2009. ápr. 15. 21:29

Szia!

Szerintem ez egy nagyon szép ajánlat!

Gondolj csak bele, hogy neki is mekkora lépés lehetett egy ilyen ajánlatot tenni! Ha szereted is, nem kérdés, hogy mi a helyes!!! Tudom neked is nehéz igent mondani, főleg ilyen helyzetben...

De nem hinném, hogy ilyenekkel szórakozna!

1535. Secretop (válaszként erre: 1534. - Secretop)
2009. ápr. 15. 15:46
*a barátnője 10 évvel idősebb és a hölgynek van egy kamasz lánya!
1534. Secretop
2009. ápr. 15. 15:44

Mit tennétek??

Tanácsot szeretnék kérni mert nem látok tisztán!!

Éppen babát várok sajnos az édesapja magunkra hagyott,ezt most nem részletezném mert fájó pont még!Viszont szerelmes lettem időközben egy barátomba aki külföldön van,van neki egy nála 10 évvel fiatalabb barátnője és a lánynak egy kamasz nagylánya!Jobban mondva már csak volt mert szakítottak a héten!:(

Elmondása szerint ő is szerelmes lett belém és szeretné hogy kiutazzak és hogy majd ott éljünk együtt a babával közösen és hogy kettőnknek legyen családja!Tartok én ettől nagyon hogy mire számíthatok,megbízzak benne?Nem fog úgy bánni velem mint a baba édesapja?Egyáltalán őszinte lehet ez a szerelem!Már nem tehetem meg hogy felelőtlenül döntsek és nagyon nagy dilemma ez nekem!Gondolom most kapni fogok hideget meleget de elfogadom mindenki döntését,csak írjatok hogy véleményetek szerint mit cselekedjek hogy helyesen döntsek!Előre is köszönöm,és ha kérdés van valami részlettel kapcsolatban akkor nagyon szívesen válaszolok!

1533. hfhrena (válaszként erre: 1532. - Humor Helga)
2009. ápr. 13. 11:04
Hát írd meg,mert hívtalak, csak nem vette föl senki!XD
1532. Humor Helga (válaszként erre: 1531. - Hfhrena)
2009. ápr. 12. 10:28

:((( ez nem jó...


azt elfelejtettem mondani h megváltozott a számom...ha kell majd megírom privibe:)

1531. hfhrena (válaszként erre: 1530. - Humor Helga)
2009. ápr. 8. 21:15

Felköltöztem! De minek?

Nagy szar az egész. Majd mesélek!!!

1530. Humor Helga (válaszként erre: 1525. - Hfhrena)
2009. ápr. 8. 17:26

Huhh...és azóta se történt semmi? És Te h vagy?


Meddig vagy pesten? Mit csinálsz itt?

Bocsánat a késői válaszra de általában csak dominózni jövök fel én vagy a Drágám...

1529. egy (válaszként erre: 1527. - Tomer)
2009. ápr. 8. 00:03

Mint tapasztaltabb, és későbbi felhasználásra:

"hagyjál kicsit, ne keress egy ideig" = soha többé ne keress.


Én csak most olvastam, amit írtál, de ezt az első hozzászólásodból levettem. Ilyen levelek ne írjál a csajoknak, mert nem szeretik. Ez egy dologra jó, hogy kiírod magadből és akkor megynugszol. Én is írtam ilyet - többet is - mikor még hátulgombolós voltam, de soha nem jött be.

Ilyenkor hagyni kell a csajokat. Ha fontos vagy neki, hiányzol, akkor jelentkezni fog. Ekkor viszont óvatosan kell csak, nem nekiesni a nagy örömködésbe, hogy hiányzol neki. Ha nem jelentkezik, akkor a fejedet a falba verheted, az már bukott ügy. Keresni kell egymásikat...

2009. ápr. 6. 16:23
Én is szerelmes vagyok, csak nem a megfelelő emberbe..... Vááááááá!!!
1527. tomer
2009. ápr. 5. 20:26
igazad volt ráb***tam
1526. 70a5a27405 (válaszként erre: 1519. - Hfhrena)
2009. márc. 26. 00:48
hát az nem jó!
1525. hfhrena (válaszként erre: 1523. - Humor Helga)
2009. márc. 22. 21:36

Igen drágám emléxem!


Ez úgy történt,h neten ismerkedtünk meg kb 5 hónapja. és eddig minden nap beszéltünk vmilyen formában. nagyon megkedveltem, és találkozni akartam vele minden áron, de elvileg ő is velem. mégis most mikor itt vok bp-en(mert ő itt lakik),mégsem akar látni! És meg is szivatott, mertnekem a keletibe kellet volna mennem eredetileg, de miatta mertő azt mondta,mentem a nyugatiba és nem jött el elém ahogy megbeszéltük!

Beleszerettem a stílusába,az énjébe.nehéz ezt elmondani,mert így egy fél emberbe vok szerelmes, de lehet ez hülyeség főleg,h nem is láttam.

Nem értem mért ilyen velem!!!!!!!!!

tudnék még mesélni, csak itt sajna nem lehetek egész nap gépnél, mert nem itthon vok!

Ja és amíg itt vok összefuthatnámk egy kv-ra!;)

1524. hfhrena (válaszként erre: 1522. - Tomer)
2009. márc. 22. 21:32
hjaaaj...nem akarlak kiábrándítani! de azt szeretné felejtsed el, s tudja, ha időt kér tőled az egy jó kifogás és, te is könnyebben felejtesz úgy gondolja. Szóval észre sem veszed, és már magadtól nem is gondolsz á...vagy nem tudok most fogalmazni, mert zavart vagyok én is...ne haragudj!
1523. Humor Helga (válaszként erre: 1515. - Hfhrena)
2009. márc. 22. 11:31
:((( ez nem jó...elmeséled konkrétabban?? hátha tudunk segíteni, mint amikor megnyitottad ezt a topicot..mennyit hülyültünk...emlékszel?! jó jó tudom akkor még más nicken voltam:DD
1522. tomer
2009. márc. 21. 19:42
nem tom miért küldte el 2szer
1521. tomer
2009. márc. 21. 19:29
Eddig nem történt semmi, kitartóan várok, de ha így folytatja beleőrülök, érted, ott van fenn MSN-en és nem szól hozzám, én meg nem szólhatok hozzá, mert hagynom kell, de már azt se tudom mire várok, egy hete beszéltünk utoljára, 2 hete láttam és ennyi idő alatt már 8 szor megnyugodhatott volna, amúgy sem haragtartó, de ha nem haragszik miért várjam hogy "megnyugodjon"? nem vágom
1520. tomer
2009. márc. 21. 19:27
Eddig nem történt semmi, kitartóan várok, de ha így folytatja beleőrülök, érted, ott van fenn MSN-en és nem szól hozzám, én meg nem szólhatok hozzá, mert hagynom kell, de már azt se tudom mire várok, egy hete beszéltünk utoljára, 2 hete láttam és ennyi idő alatt már 8 szor megnyugodhatott volna, amúgy sem haragtartó, de ha nem haragszik miért várjam hogy "megnyugodjon"? nem vágom
1519. hfhrena (válaszként erre: 1518. - 70a5a27405)
2009. márc. 21. 18:53
Sajnálom! Én is szar helyzetben vok!
1518. 70a5a27405 (válaszként erre: 1500. - Hfhrena)
2009. márc. 21. 00:09
változott a terv, senkit nem találtam aki eljönne velem bálba...persze egyedül meg nem megyek....szomorú vagyok...de hát ez van...:((
1517. hfhrena (válaszként erre: 1516. - Tomer)
2009. márc. 20. 21:09

Csak türelem! Okés majd írj!

Én viszont feladom, reménytelennek érzem!

Na majd jelentkezz!

1516. tomer
2009. márc. 20. 13:17

Szia!

Elgondolkodtam, és ilyenkor nem lehet mást tenni, azt csinálni, amit mondott, hagyni, várni kell és max remélni, hogy jobb lesz, én mindent megtettem, tisztáztam, ilyenkor ez a legfontosabb, most ezenkívül ha nekiállnék, kérdezni hogy-miért nem beszélsz velem?-meg ilyenek azzal csak rontok a helyzeten, mitha egy kártyavárat próbálnék csesztetni. Ha megyugodott és jelentek neki valamit írni fog. Hát ami veled van télleg szar helyzet, velem s volt ilyen pár éve, az nem végződött jól. De azért szerintem ne add fel. A lenti idézet sokat segíthet.

Majd írok, ha lesz valami. Am köszi az eddigi segítségeid!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook