Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdekelne ki mit gondol az esetemről. Párommal babát szeretnénk, „rajta is vagyunk rendszeresen az ügyön”... fórum

Érdekelne ki mit gondol az esetemről. Párommal babát szeretnénk, „rajta is vagyunk rendszeresen az ügyön”... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. jún. 19. 23:17
Eltűnt---nem tudjuk már meg..
2012. máj. 22. 23:12
Én nagyon izgulok!Olvashatunk eredményt?
61. Bcicus (válaszként erre: 58. - Chichaaa)
2012. máj. 19. 14:40
Ha állandóan stabilan ugyanannyi naposak a ciklusaid. Akkor e peteérés a mensi előtt 14 nappal van. Akörül tud megfoganni.
60. Clau26
2012. máj. 19. 14:20
Én anno úgy lettem terhes h 1napot késett a havim és abba a hónapba próbálkoztunk még csak..szóval 1 nap után megcsináltam a tesztet,mert valahogy úgy éreztem összejött..és össze is jött..sokkot is kaptam rendesen h kb 3hét próbálkozás után sikerült is..úgyhogy szerintem mehetsz a gyógyszertárba:-)
59. pethoevi (válaszként erre: 58. - Chichaaa)
2012. máj. 18. 19:24
a terhességi hetet a mensi első napjától számítják.VAgyis,amikor még éppen szexeltek (és lesz belőle baba),akkor már 2 hetesnek számít.Pont azért,mert a ciklusban bármikor előfordulhat pé.Miért nem hiszel ennyi embernek,h tesztelhetsz?Miért kéreted magad?Te dolgod,de már hányan írtuk,h ha baba van,akkor kimutatja már...Hajrá!
2012. máj. 18. 18:19
De nem lehet tudni h ha van is bébi éppen mikor fogant..15én kellett volna megjönnie és elötte 12én is voltunk együtt barátommal,..mivan ha éppen akkor fogant meg?akkor azt még nem mutatná ki a teszt!?az ugy még akkor csak párnapos..ha már pár hetes terhes lennék ugy annak tünetei is lennének már elvileg.nem?
57. martin3 (válaszként erre: 56. - Chichaaa)
2012. máj. 18. 14:02

nálunk inszeminációs az első baba, így nekem ha nem jött meg az első napon csinálnom kellett a tesztet, mert kezdődött is a következő kezelés. Így már a 26. napon csináltam a tesztet, mert nem bírtam várni és simán kimutatta!

szóval, ha pontosan jön meg, akkor irány a gyógyszertár...

a többi babánknál is már az első késett napon csináltam a tesztet és egyből kimutatta...

56. Chichaaa (válaszként erre: 55. - Ennész)
2012. máj. 18. 13:29
Semmi gond!:)remélem nekem is megmaradnak csak tünetnek..:)
55. Ennész (válaszként erre: 54. - Chichaaa)
2012. máj. 18. 13:22

Valóban, én is a 9 hónap alatt szoktam le a fürdőzésről. Szinte most is csak zuhanyzok mindig, annyira megszoktam. Vérbőséget okoz, ami beindíthatja a szülést ill. vetélést okozhat.

Bocsi a türelmetlenségemért! Csak nekem is teljesen megszokott módon jelentkeztek a menses tünetei, amikor kiderült, hogy jön a baba...

2012. máj. 18. 13:17
Na én ezt nem tudtam,akkor ezt a fütdözgetös dolgot nagyon gyorsan ki is vertem a fejemböl!de jo h mondtátok!:)
53. Bcicus (válaszként erre: 50. - Chichaaa)
2012. máj. 18. 13:15
A forró fürdőzés tilos terhesen, vetélést okozhta. Minden ami meghozná a mensit az vetélést is okozhat. Tesztelj és ha pozitív menny dokihoz. Ha negatív várjál még egy kicsit és ha akkor sem jön akkor menny dokihoz hogy mi bajod.
52. szafaripók (válaszként erre: 50. - Chichaaa)
2012. máj. 18. 13:11
Na, a forró fürdő megint olyan dolog, amit kismamáknak nem ajánlanak. Meg úgy általában a hosszas fürdőzést...:)
51. Chichaaa (válaszként erre: 49. - Ennész)
2012. máj. 18. 13:09
PerPill nem tudok elmenni itthonrol,fözök,ne haragudjatok,de mindenképp közlöm az eredmény,..ha ma megveszem,holnap reggel megcsinálom!:)
50. Chichaaa (válaszként erre: 47. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 13:08
Ebben igazad van,olyat semmi képp nem csinálnék ami kihathatna az esetleges babára,söt miota tervezzük már vitaminozom magam,olvastam h már most jo ha szedek:)..én kicsit másra gondoltam pl. forro fürdözés..vagy egyéb hasonlo megoldás
2012. máj. 18. 13:06
Miért nem mész el gyorsan egy tesztért?? :) Bocsi, de itt vagy százan arra várunk, hogy kiderüljön jön a baba... :D Milyen messze van a legközelebbi patika?
48. Chichaaa (válaszként erre: 44. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 13:03
Köszönöm,igazán jol esnek a biztato szavak,tapasztalatok:))
47. szafaripók (válaszként erre: 46. - Chichaaa)
2012. máj. 18. 13:00
Van olyan gyógynövény, amiről az a hiedelem, hogy elősegíti a mensit. De gondolkozz! Ezek a szerek a méhnyálkahártyára hatnak, ill. méhösszehúzódást idézhetnek elő. Ha esetleg terhes vagy, akkor is! Jót tenne az a babának??????
2012. máj. 18. 12:57
Tippetek,modszeretek esetleg arra van,hogy hogyan tudnál elösegiteni a mesit,hogy ha akarna jönni,h most jöjjön...ha meg nem akar akkor igy sem ugy sem fog,..igy sikerülne tisztáznom magammal h szimpla késés-e v talán Babi:)
45. Bcicus (válaszként erre: 44. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 12:55
Értem. Korainak tuti nem az,mert ha normál terhesség is már rég kimutatja.
44. szafaripók (válaszként erre: 43. - Bcicus)
2012. máj. 18. 12:54
Persze, én értem!:) Csak gondoltam megírom neki, hogy lehet, hogy nem is korai!:))) Drukkolok...:)
43. Bcicus (válaszként erre: 41. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 12:52

Igen, de ő nem menstruál és nem mert tesztelni mert azt hitte korai.

Nekem is volt kollégám aki úgy járt mint te.

42. szafaripók (válaszként erre: 41. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 12:47
Tesztet meg ugye miért csinálnál, ha mensid van...
41. szafaripók (válaszként erre: 40. - Bcicus)
2012. máj. 18. 12:46

Igen, aztán megint megjött.

Szóval lehet, hogy valaki menstruál, de már terhes. Csak nem veszi észre...:) Aztán kimarad, és meglepi: már jóideje az vagy!:)))

40. Bcicus (válaszként erre: 38. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 12:42
Na de a teszt + lett nem?
39. Chichaaa (válaszként erre: 36. - Bcicus)
2012. máj. 18. 12:41
Igen,igyvan..nem idegesitene ha csak szimplán késne v nem jönne meg,mert az ugy naggyábol tuti baba,de igy h a mesi tünetei vannak..elbizonytalanito:/sok minden átfutott már az agyamba,..h csak szorakozik velem a mesi és csak késik,v h valami egyéb probléma miatt késik..nem vagyok boruláto,de ez igy furcsa számomra,..és mellesleg ha megjönne az se jo,de ha bajj miatt késik na az meg ugy gáz,..akarom azt a picit!**..annyi hülyeséget olvastam már h..
38. szafaripók (válaszként erre: 36. - Bcicus)
2012. máj. 18. 12:40

Értem.

Akkor én is pontosítok: amikor terhes lettem, nem tűnt fel. Se émelygés, se semmi, minden ugyanolyan volt, mint máskor.

Aztán egyszercsak kimaradt a mensi. Azt gondoltam, nem lehetek terhes, mert bár gyógyszert nem szedtem, minden más módszert használtunk, és a párom akkor külföldön dolgozott, olyan gyakran nem is voltunk együtt. Szóval vártam, hogy megjöjjön, egy hét után kértem időpontot a dokihoz, mert "baj van". Gondoltam csinálok egy tesztet, hogy mondhassam neki is, hogy nem vagyok terhes, mert lehetetlen, és a teszt is negatív, valami baj van, vizsgáljon meg...

Hát, megvizsgált. Az UH-n kiderült, hogy méretei alapján kb. 13 hetes - mensi szerint max 7-8 lehetett volna.

Vizsgálat előtti napon is volt a havihoz hasonló vérzésem, de akkor már úgy voltam, akkor járjunk a végére...

37. Bcicus (válaszként erre: 34. - Chichaaa)
2012. máj. 18. 12:35
Ja ok. Csak nem tudtam, hogy pár napját akartál írni vagy pár hónapját.
36. Bcicus (válaszként erre: 35. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 12:34
Mert ő azért izgul, hoyg még korai a terhesség, nálad meg pont idősebb volt. A teszt kimutatn ha terhes akkor is. Ő épp, hogy nem mensizik.
35. szafaripók (válaszként erre: 32. - Bcicus)
2012. máj. 18. 12:29
Honnan tudod?:)
34. Chichaaa (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2012. máj. 18. 12:28
Teljesen biztonságosan,azaz gumi nélkül már 2-3honapja nem,„megszakitásos” modot alkalmaztunk utánna már csak,aztán pár hete eldöntöttük babát szeretnénk és azota egyáltalán nem védekezünk!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook