Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tavaly egy hónapig kaptam álláskeresési járadékot, utána sikerült elhelyezkednem. Önadózó vagyok, be kell-e írnom az adóbevallásba? fórum

Tavaly egy hónapig kaptam álláskeresési járadékot, utána sikerült elhelyezkednem. Önadózó vagyok, be kell-e írnom az adóbevallásba? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 18. 08:59

Köszi a válaszokat, én is így értelmeztem.:)

Persze, kaptam papírt, de azt hittem, a melóhelytől kapott papír tartalmazza.


Mégegyszer köszönöm, akkor viszem is a NAV-hoz.:)

2012. máj. 18. 08:57
Az álláskeresésit a bevallás 3. sorába neked kell beírni! Figyelj az adójóváírás hónapjaira, mert esetleg lehet átfedés! Nem feltétlenül az igazolásokon levő hónapszámokat kell alapulvenni.
2012. máj. 18. 08:56

Be kell írni minden jövedelmet.

Adtak v küldtek a munkanélkülitől egy papírt, adatlap 2011-es évre, és azon szerepel az összeg

2012. máj. 18. 08:39
Ja, az álláskeresési előtt volt munkaviszonyom, az természetesen benne van az adatlapban.
2012. máj. 18. 08:38

Tavaly egy hónapig kaptam álláskeresési járadékot, utána sikerült elhelyezkednem.

Önadózó vagyok, de nem tudom, hogy be kell-e írnom az adóbevallásba az álláskeresési járadékot, vagy azt már tartalmazza a munkáltatótól kapott adatlap? (Leadtam szerződéskötéskor az álláskeresésiről a papírokat.)

2012. máj. 18. 08:35
írom...
2012. máj. 18. 08:35
Álláskeresési járadék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook