Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mobilszolgáltató váltás esetén elég csak a szerződést és a személyim/lakcím igazolóm vinni? fórum

Mobilszolgáltató váltás esetén elég csak a szerződést és a személyim/lakcím igazolóm vinni? (tudásbázis kérdés)


7. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Sunflower90)
2012. máj. 18. 11:47

A személyi igazolvány és a lakcímkártya minden szerződéskötés egyik feltétele!

A szerződést nem kell vinned, minden benne van a számítógépükben, fel tudják veled bontani a szerződést. Viszont készülj, hogy ennek ellenére fizetned kell, amit majd még kiküldenek neked, amikor megtörtént a mai napig az elszámolás!


Az új szolgáltatónál is kell a személyi és a lakcím kártya.

2012. máj. 18. 08:41
Én fordítva!15 éve vagyok a Telenornál,és váltani szeretnék.Itt a kedvezmények csak új előfizetőkre előnyösek.
2012. máj. 18. 08:38
Ez lesz a legrosszabb döntésed.
2012. máj. 18. 08:17

Már lejárt augusztusban a hűségem,szóval már majdnem 1 éve:)

Csak nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz.

2012. máj. 18. 07:56

Ha idő előtt felbontod a szerződést, kötbért kell fizetned, a Telenornál ez 50.000 Ft a t-com-nál nem tudom mennyi.

Menj be és vagy fizesd ki előre a 3 havidíjat a Tcom-nál és akkor lehet, hogy tudsz szerződést bontani,de én a helyedben kivárnám az augusztust nem olyan sok idő már.

A szerződésben benne van, hogy a hűségidő altti szerződésbontás(önkényes vagy közös megegyeződéses) kötbér fizetési kötelezettséget von maga után.

Esetleg, ha szünetelteted az előfizetést, úgy megoldható, más ötletem nincs.

(dolgoztam mobilszolgáltatónál)

2012. máj. 18. 07:37

Igen, szerintem.

Ha a számodat is vinni akarod, akkor az új szolgáltatónál kell intézni.

2012. máj. 18. 07:08

Sziasztok!Augusztusban járt le a hűségem a MIX díjcsomagra.

A telóm e havi csekkjét már befizettem,viszont úgy döntöttem,hogy váltok és a Telenorhoz átmegyek.

Elég csak a szerződést és a személyim/lakcím igazolóm vinni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook