Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres hegeltávolítást keresek ! fórum

Lézeres hegeltávolítást keresek ! (tudásbázis kérdés)


4. szanád (válaszként erre: 3. - Bluer101)
2008. márc. 5. 14:20
köszi ,már rajta vagyunk a dolgon
3. bluer101 (válaszként erre: 2. - Szanád)
2008. márc. 5. 14:15
Szia, beírod google-be, hogy hegkorrekció, rengeteg lehetőséget kiad. Nekem is szükségem lenne rá, mellműtét után az egyébként hibátlan bőröm keloid közeli állapotban van. Még nem voltam dokinál, de azt mondják a lézeres hegmegújítás nem a legszuperebb végeredményt adja.. A kimetszés tűnik jobbnak, de azt javaslom keressetek fel több plasztikai sebészt és bőrgyógyászati magánrendelőt és érdeklődjetek a lehetőségekről. A krémek nem használnak a legolcsóbb és legdrágábbat is kipróbáltam mindhiába..Üdv. és sok sikert!
2008. jan. 7. 17:43

A lányomnak aki most lesz nemsokára 17 ,két éve a mellkasárol sebészetileg eltávolítottak két anyajegyet .Az egyik kb 2 ft-os nagyságú volt ,a másik kicsit kisebb.

Még mindig nagyon csúnya a heg,úgye ez fiatal lány számára nem túl jó.

A kérdésem az lenne hogy tudnátok-e ajánlani valamilyen lézeres helyet ahol esetleg ezt el tudnák távolítani.,Budapesten

Köszönöm

2008. jan. 7. 17:40
Lézeres hegeltávolítást keresek !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook