Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 napos menstruáció késése, terhesség? fórum

10 napos menstruáció késése, terhesség? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
2018. ápr. 29. 10:17
Sziasztok nem tudom van-e valaki, aki esetleg hasonló "cipőben" jàr, nekem kéne egy kis segítség! Röviden megpróbàlom leírni a történetemet, tavaly december 29.én missed abom volt, 5 hetes volt a magzat, sajnos véreztem..utána 28.napra rá megjött, és a következő is, pontosan 28.napra. Most màrcius 20.án jött meg,4 nappal előbb mint kellett volna. Elmúlt de barnáztam 7.ig, akkor 2 napig véreztem. Ezért ápr.11én elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta nem a méhemből véreztem,henem valamit a mêszàjról mondott, de nem fejtette ki, a méhnyàlkahártyám ekkor 8mm es volt! Innen is gondolom h ez nem zavarhatott be a ciklusomba.cisztám nincs, azt mondta be fog ez állni, ha mégsem menjek vissza. Már 13 napja késik, tüneteim vannak, mellfájdalom 2 hete, hasszurka is, folyásom van pár napja stb. Viszont 3 napja is negatívat teszteltem. Nagyon szeretnénk babát. Ha valaki tud érdemben segíteni, annak nagyon örülnék!
216. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 215. - Xabyy)
2014. aug. 13. 19:23
Nem ivott véletlenül másnap reggel tejet?
215. Xabyy
2014. aug. 13. 18:39
Hello baratnom 1 eve nem szexelt es 1 ev uttan le fekutt vellem edig 2szer volt koztunk szex es Elso alkalomal ovszerbe mentem el masik heten pedig mikozben csinaltuk a vegere ki jot peniszem es o a kezevel le huztta velletlen az ovszert es en mar nem tettem vissza de visszont a foldre mentem el. Es augusztus 5. kellet volna neki meg jojon es meg most semm jot meg .... Ez mitol lehet ? :( Valaki segitsen Atol lehet hogy reggen szexel es azert vagy mitol ?
214. Niki34
2014. júl. 15. 15:02
Sziasztok! Nekem pont egy hete késik a menzeszem, és mindig pontosan meg szokott jönni 30-32. nap között.Nem feszülnek a melleim, nem vagyok felpuffadva, nem fáj a derekam sem. Sőt beteg sem vagyok, nem fáztam fel. Egyetlen dologra figyeltem fel: bő vizes, szagtalan folyásom van. Ez lehet a terhesség jele? Régóta szeretnénk már babát,ezért nem is védekezünk, de nem akarom bebeszélni magamnak a baba dolgot.Valószinű, hogy a héten veszek egy tesztet, de a folyással kapcsolatban kiváncsi lennék a véleményekre, mert nekem a menzesz előtt pár nappal egyáltalán nincs folyásom! Köszönöm, ha válaszoltok: Niki
2014. márc. 16. 20:13
Nálam minden esetben! De volt még egy biztos plusz tünet..Álmos voltam..már délbe aludtam! Én soha nem szedtem gyógyszert, magától volt 25 napos a ciklusom, ha 1 napot is késet..akkor tuti terhes voltam....
2012. júl. 6. 17:56
Hát ez most megint olyan,hogy vagy-vagy. :) Lehetsz terhes is,de nem feltétlenül.A leírt dolgok (fogyás...) is okozhatják az elmaradást.Szóval mi itt nem tudjuk azt mondani,hogy bármelyik is biztos.Tesztelj,mert 17 napos késésnél már ki kell,hogy mutassa a terhességet.Mindenképp érdemes orvoshoz menned.Ha terhes vagy azért,ha nem,akkor meg azért,hogy utánajárj annak,hogy miért fordul elő bizonyos időközönként ez a probléma,hogy egyszerűen nem jön meg.
2012. júl. 6. 16:49

Sziasztok!

Egy olyan "kis" problémával,vagyis kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy decemberben hagytam abba egy fogamzásgátló szedését (4 év után) ,majd februárban volt egy,egy éjszakás kalandom,ahol nem használtunk gumi óvszert,és rá 7 nappal barnás folyásom volt 2-3 napig.Teszteltem.Negatív lett.Márciusban kimaradt a menstruációm,viszont április,májusban (4 nappal hamarabb mint áprilisban),meg jött szépen.Májusban a biztonság kedvéért teszteltem még egyszer.Ismét negatív lett.A mostani párommal 11 napja voltunk együtt,használtunk gumi óvszert de volt pár perc az aktus elején,hogy nem volt rajta.Így 11 nap elteltével a mai nap barnás folyásom volt ismét.A menstruációmnak június 19.én (17 napja) kellett volna megjönnie a 28 napos ciklus szerint.De azóta semmi. Gyanakodhatok esetleg valamire? Hozzáteszem november óta 16 kilótól szabadultam meg és még mindig diétázom.Vashiányos is vagyok.Nem tudom ezek mennyire befolyásolják a dolgot.


Remélem tudtok valami hasznos,pozitív választ adni.Folyton csak a terhesség jár az eszembe,amit még nem szeretnék.

210. maya80 (válaszként erre: 177. - Cikicakk)
2012. jún. 14. 10:32
Lehet Magyarországon is újszülött babát örökbefogadni!!!! Ha valakinek ebben segítség kell bármelyik oldalról - akár örökbe adni, akár örökbe fogadni szeretne -, írjon nekem és segítek!
209. cikicakk (válaszként erre: 178. - *Vinike*)
2012. máj. 20. 21:11
Te jó égG!!! Ez már a negyedik abortusza? Csak bízni merek benne, hogy nem negatívos az anyuka vércsoportja ,mert ha az,akkor csak úgy lesz szerencséje a picivel,hogy minden abortusz után kap ellenagyagot.Még így sem igen javasolnak a negatívos anyáknak 2 gyereknél többet és sajnos ebben az abortusz és a vetélés is benne van.Kár,hogy töröltete magát,de szerintem arra várt,hogy legalább pár ember melé áll és igazat ad neki.Sajnos én sem tudok igazat adni neki,mer 9 vetélésem utánt ami már nagy vetéléseknek számítottak(15-24 hét között( 41 évesen sikerült végre kihordanom a második fiamat.Én is negatív vércsoportú vagyok,de olyan ritka szerencsém van,hogy a párom is az.Így a párom 0 rh negatív,a nagyfiam B negatív, a kicsi A negatív én meg AB negatív vagyok.Ez annyiból jó,hogy amennyiben a gyerekeinknek,vagy a férjemnek vagy nekem vérre lene szükségem egyből lenne donor.
208. 171925f409 (válaszként erre: 207. - EsztyMorgan)
2012. máj. 20. 19:43
Igen én is megértem amikor tényleg muszáj de amikor valaki ebből szinte hobbit űz az már durva:(Aztán eljön az a pár év és ha nem jön majd a baba akkor rohangálhatnak a dokikhoz fizethetnek egy csomó pénzt és rádöbbenek, hogy sok hülyeséget tettek anno aminek ez lett a következménye:(
207. EsztyMorgan (válaszként erre: 205. - 171925f409)
2012. máj. 20. 19:17
Jajj, a Néma sikolyt én is láttam, még évekkel ezelőtt. Simán megkönnyeztem.. pedig akkoriban még nem is terveztem babát. De az biztos, hogy előtte sem voltam ab. párti, azóta meg pláne nem vagyok. Kivételt képeznek persze a kivételes esetek, mert anyukámnak is volt, de neki muszáj volt.. hát ahogy a mai napig meséli.. élete legnehezebb feladat volt.
206. //Cicus// (válaszként erre: 205. - 171925f409)
2012. máj. 19. 23:19
Sajnos azt veszem észre, hogy a mai fiatalokra ilyen filmekkel nem nagyon lehet hatni... Persze vannak kivételek, de akik ab-ra mennek, azok nem mind.
205. 171925f409 (válaszként erre: 204. - //Cicus//)
2012. máj. 19. 20:55

Hát elég szomorú:((Szegény babák

Engem mikor megnéztem a néma sikolyt annyira megrendített, hogy missedre is alig akartam elmenni talán ha többször mutatnák a fiataloknak esély lenne, hogy jobban vigyáznának majd már ha Őket megérintené a film:(((((

204. //Cicus// (válaszként erre: 200. - 171925f409)
2012. máj. 19. 20:50
Én már azt is kinézem, hogy mindegyik alkalommal másik dokihoz ment/megy...
203. 937a2a883a (válaszként erre: 201. - EsztyMorgan)
2012. máj. 19. 11:28
Hát igen :( Unokatesómnak most lesz az 5. beültetése.Jó lenne,ha végre jönne a baba.
202. 171925f409 (válaszként erre: 201. - EsztyMorgan)
2012. máj. 19. 10:45
:((
201. EsztyMorgan (válaszként erre: 200. - 171925f409)
2012. máj. 19. 10:28
Akárhogy is.. ilyenkor mindig elkap az idegbaj, hogy az "ilyennek" van szerencséje, aki már attól teherbe esik, hogy egy pasi hozzáér, miközben mások klinikáról klinikára járnak azért, hogy legalább egy gyermekük megfoganjon. És akkor még az anyagi oldalt nem is említettem.
2012. máj. 19. 09:26
Ha 4 abortusza volt akkor nem védekezett megfelelően vagy egyszerűen csak úgy volt vele,talán most nem csúszik be max ha igen megyek kaparásra ez azért nem játék csoda az orvosa le nem basz.ta:((Mikor egy kis csaj így járt mikor én is bent voltam nagyon leszidta a doki, hogy ez nem játék ne ez legyen már neki a fogamzás gátlás el sem tudja képzelni milyen következményekkel járhat a műtét át fúródhat a méhe ha túl szalad a kaparó...És, hogy 6 hét múlva menjen el hozzá és keresnek egy számára jó megoldást védekezés terén.Pedig ez a lány csak 1 szer volt ilyenen
199. d71ef05a8e (válaszként erre: 183. - Bugs02)
2012. máj. 19. 09:25
A dühöm egyébként nem Neked szólt, hanem az olyanoknak, mint a fórumindító. 4-szer??????????
198. d71ef05a8e (válaszként erre: 183. - Bugs02)
2012. máj. 19. 09:23
Na persze. Sosem tudhatom, mikor akarok majd megölni valakit, mert némileg kényelmetlen számomra, hogy ő a világon van. Pontosan ezt jelentik az ilyen "nem tudhatod, amíg nem voltál a helyében" okosságok. Bocsánat, ha durva vagyok. Aki meg TÉNYLEG úgy gondolkodik, hogy ha neki útjában áll egy másik ember, hát megöli, ha másképp nem megy, azzal meg nincs beszélnivalóm:(
197. *Vinike* (válaszként erre: 193. - Adali)
2012. máj. 19. 06:54
Hát,ha visszaregel,akkor nekem kapáltak! :)))
196. Shanee (válaszként erre: 122. - Szafaripók)
2012. máj. 18. 22:47
És közben csóválod a fejed, hogy "nemnemnemnem" :)
2012. máj. 18. 22:22

én megsirattam a saját babámat, pedig kb. 2-3 napos kis sejthalmazként távozott belőlem.


ez meg itt megöl négy gyereket.


inkább nem is kommentálom...

194. 171925f409 (válaszként erre: 193. - Adali)
2012. máj. 18. 21:42
:))
193. Adali
2012. máj. 18. 21:38
Kulonben meg gyis regisztral mas neven es olvas tovabb :) nem igaz Cocco?
192. Adali
2012. máj. 18. 21:36
Lanyok, most gondolkodom, mert egy masik forumon is beszeltuk ezt a leanyzot, nem lehet hogy az egesz csak egy kamu forum voolt? Ugyanis a tobbi hozzaszolasabol tenyleg zavaros a sztori.
2012. máj. 18. 21:34
Jesszus,a 4. abortusz???Hát eddig se nagyon sajnáltam,de ezek után egyáltalán nem.Nem csak felelőtlen,hanem sík hülye,aki 19 évesen nagyon gyerekes.Élni akar még,ezért nem kell neki a gyerek?Hát a "kiélem magam" nála biztos az,hogy mindenkivel lefeküdni és le.arom,ha abortusz lesz belőle.Elhiszem,hogy rossz a családi helyzete és ez miatt sajnálom is,de ettől még nem kell ilyennek lennie.Van olyan ismerősöm,aki hasonló körülmények között nőtt fel,de ő gyorsan lelépett otthonról és soha nem volt ilyen.
190. //Cicus// (válaszként erre: 189. - Adali)
2012. máj. 18. 21:24
Nekem is ez kezdett furcsa lenni, hogy 3 terhesség után nem tudta, hogy mik a jelei?? Zavaros nekem ez az egész történet...
189. Adali
2012. máj. 18. 20:48
Huu lanyok ez durva! Akkor hogyhogy nem tudta a terhessege jeleit? Kerdezi itt hogy lehetseges e ha kesik? Meg aztan a hormonproblemak... Hat persze harom utan nem csoda! Huu, az ilyen mar megerdemelne h ne legyen soha neki... Bocsi ez nem szep dolog de mar megolt harom babat!!!
188. Adali (válaszként erre: 174. - Anthico)
2012. máj. 18. 20:42
Igen en is olvastam ezeket.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook