Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudnátok ajánlani nekem Győrben egy jó nőgyógyászt? fórum

Tudnátok ajánlani nekem Győrben egy jó nőgyógyászt? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 17. 11:14

van egy szem, de nem ugrik be a neve, pedig valami különlegesebb neve van... nekem nem sikerült hozzá eljutnom, e-mailen kérdeztem volna egy egyszerűt tőle, de nem volt hajlandó rá válaszolni, csak ha elmegyek a magánrendelésére egy vagyon ellenében :(

Így nekem nem lett szimpatikus, pedig jókat olvastam róla, fiatal és kedves - de gondolom csak a magán betegeivel.

A mailt sajna azóta kitöröltem :(

2012. máj. 17. 10:50

És esetleg női nőgyógyász nincs Győrben?

Eddig elég ellentmondásos véleményeket hallottam a nő nőgyógyászokról....de azt hiszem hozzá előbb el mernék menni :)

2012. máj. 17. 09:05
Egyébként ügyeletben szültem, nem várhatott borítékot, mégis bejött másnap reggel megnézni, és mielőtt hazaengedtek a kórházból, bejött mégegyszer megnéznim, hogy rendben van-e minden, pedig a vizites doki akkor is megvizsgált, de ő azt mondta, hogy ő szereti tudni, hogy rendben van a betegeivel minden.
2012. máj. 17. 09:02
Dr. Stummer János, nála szültem, nagyon kedves, és megbízható, lelkiismeretes orvos. Sokan dícsérik Busznyák Csabát, róla is csak jókat hallottam, terhesgondozásra pedig Lendvai Viktorhoz jártam, nagyon szerettem őt is.
2012. máj. 17. 08:58

köszönöm a gyors válaszokat :) róluk még nem is hallottam...kicsit utánuk keresgetek :)

az az igazság, hogy kicsit tartok ettől...nálam szégyenlősebb nő nincs sokszor úgy érzem...épp ezért szeretnék valaki olyat aki ezt is tudja kezelni, valamint jó a szakmájában :)

2012. máj. 17. 08:53

én dr. Mika Péterhez jártam, szültem

fiatal, kedves, halk szavú

liezen-mayer utcában rendel magánban, ill. a kórházban dolgozik nappal

3. 0a84e34983 (válaszként erre: 1. - Nana06)
2012. máj. 17. 08:51
Dr. Fekete Zoltán.Fiatal,alapos,nagyon jó fej.Rendel a Liezen M utcában péntekenként,és ha jól tudom van magán rendelése is.
2012. máj. 17. 08:48
Fülöp doktor a Kardirexben. Ő a kórházban is dolgozik, ha jól tudom. Kedves, normális, segítőkész.
2012. máj. 17. 08:46
Tudnátok ajánlani nekem Győrben egy jó nőgyógyászt? Annyit keresgéltem, de igazából a családból nem ajánl nekem senki senkit.....Elég sok probléma volt anyukám nőgyógyászával is...ő sem tudott nekem okosat mondani :S Most bennetek bízom :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook