Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a leghatékonyabb ránctalanítók 35 fölött? fórum

Melyik a leghatékonyabb ránctalanítók 35 fölött? (tudásbázis kérdés)


1 2
41. Perseida (válaszként erre: 40. - Katoca5)
2013. dec. 23. 23:41
Reggel és este is alkalmazom.
40. Katoca5 (válaszként erre: 39. - Perseida)
2013. dec. 23. 13:24

Már csak 1 kérdés: csak este alkalmazod, vagy reggel és este?


Bár én már hozzászoktattam a bőrőmet, hogy reggel nem kér semmit. :) Csak este van olivaolajszappanos lemosás és shea vaj. De ezt most kiváltom a sós megoldással. Elég csak este?

39. Perseida (válaszként erre: 38. - Csinoska2012)
2013. dec. 22. 22:22
A sós arcmosásnak az a lényege, ne érje más az arcod, csak só és víz, így a leghatásosabb. A só rendbeteszi a bőr hidratáltságát, mindenféle kence csak tönkreteszi a hatást. Kell várni persze pár napot, de ha valaki betartja, hamar látszik a sós kezelés hatása.
2013. dec. 22. 20:56
Ha megmostad az arcodat utána be kened hidratálóval,mert én is kipróbálom
37. Perseida (válaszként erre: 36. - Grizus)
2013. dec. 22. 09:55
Ez igaz, de nálunk nem kapni ezt az olcsóbb tengeri sót, ezért vesszük az asztalit, ami bevált. De nyilván ezek a drágább sók még jobbak.
36. grizus (válaszként erre: 34. - Perseida)
2013. dec. 22. 05:18
Annyit tennék ehhez hozzá, hogy tengeri sóból van olcsó is, mi azt használjuk főzéshez, mert abban sokféle ásványi anyag van, szemben a sima konyhasóval, ami pusztán nátrium-klorid.
35. Katoca5 (válaszként erre: 34. - Perseida)
2013. dec. 21. 13:26
Köszönöm a válaszod, ki fogom próbálni :)
34. Perseida (válaszként erre: 33. - Katoca5)
2013. dec. 20. 13:47
Ha utánaolvasol, akkor látod, hogy mindenhol a himalájai, parajdi, tengeri stb. sókat ajánlják, amiknek min. ezer forint vagy több kilója. Mi a sima asztali sót használjuk, ami olcsó és piszkos :) egy természetgyógyász szerint is tökéletesen megfelelő ez is, és hát az eredmény is ezt mutatja. A finomított, porított stb. sók nem annyira jók, de ez a durva asztali só megfelelő teljesen. Persze, akinek van pénze, vegye meg nyugodtan a drágább sókat, ez csak anyagiak függvénye.
33. Katoca5 (válaszként erre: 32. - Perseida)
2013. dec. 20. 13:21
Szeretném megkérdezni, hogy milyen sót használsz? Vagy igazából mindegy?
32. Perseida (válaszként erre: 31. - Grizus)
2013. dec. 20. 09:58

Nem von el vizet, éppen, hogy megköti a bőrben. Kis mennyiségben pont megkötő szerepe van, régen is sózták a húsokat, szalonnákat, úgy maradt bennük nedvesség. Mikor zuhanyzok, bevizezem az arcomat, markolok a kád mellett tartott sóból és bedörzsölöm az arcomat. Kicsit hagyom fent, addig máshol megmosakszom, aztán leöblítem.

Nem kell benne hinni, én az arcomon és a testemen látom, érzem a sós arckezelés és a sós fürdők hatását. Régen sok pénzt költöttem én is krémekre, tonikokra.Mióta "be vagyok sózva", ilyesmikre nem költök. Aki követte a példámat, többek között a saját lányom, mind rájött, hogy igazam van. De nem akarok meggyőzni senkit, nyilván hihetetlen, hogy pár kiló olcsó só áráből megvan a rendes bőrápolás. A drága krémek és natúrnak kikiáltott készítmények biztos jobbak, nem vitatkozom ezzel, én csak a saját jó tapasztalatomat írom le.

31. grizus (válaszként erre: 26. - Perseida)
2013. dec. 20. 05:20
De mit csinálsz a sóval, bekened vele az arcod? A só vizet von el, hogy lenne az erre jó?
2013. dec. 17. 21:15

sylvia31

Arc-mosakodásra egyszerű hidrofil noniont érdemes használni, bár nem ránctalanít a szó szoros értelmében de jó a bőrnek, és semmi allergiára hajlamosító anyag nincs benne.

Szemhéj:Garnier skin naturals Essentials eyes /szemkörnyék ápoló/, szemkörnyék/alatt/Garnier Anti-Ageing Essentials 35+ eyes, arcra: Garnier Essentials 35+ Anti-ageing day /ránc csökkentés és regenerálás/.

A fehérszőlő kivonatot és az E vitamint említeném meg elsősorban mint hatóanyagot a jelzett termékekben.

..szvsz.. :)

29. Perseida (válaszként erre: 28. - Era06)
2013. dec. 17. 20:38
Arcot mosok vele (csak só és víz éri az arcom, nem használok krémeket és szükségem sincs rá), valamint a megfelelő módon sófürdőket veszek legalább hetente egyszer (ez 3 napi méregtelenítéssel egyenlő).
28. era06 (válaszként erre: 26. - Perseida)
2013. dec. 17. 17:19
Mit csinálsz a sóval?
27. csinoska2012 (válaszként erre: 23. - 4fbd4b2862)
2013. dec. 17. 09:22
Teljesen igazad van,az a legjobb ránctalanitó.Én több féle hidratálot használok, szedek omega 3 kapszulát, eszek szölömag örleményt,és lenmagot.Nincs egy darab ráncom sem, 43 vagyok de 10 évet simán letagadhatok,de...
26. Perseida (válaszként erre: 25. - Grizus)
2013. dec. 17. 07:43
A só erre is jó, engem 10 évvel fiatalabbnak néznek folyton és ez nemcsak genetika) A velem egyidőseket szoktam elhűlve nézni, én is ennyire ráncos volnék? De nem vagyok)
25. grizus
2013. dec. 17. 04:24
Én még soha egy krémmel nem találkoztam, ami ránctalanított volna. A sheavaj sem, bár jó ápolószer. Igaz, nincs pénzem 30-50-70 ezer forintos krémekre. De nem adom fel, van most több kezeléssorozat, ami lehet, hogy jó lesz. Egyébként ha tud valaki klasszikus kozmetikai kezelést, ami szépít, várom örömmel.
24. era06
2013. dec. 16. 14:09
Meg kell állítani az idő kerekét. :)
2013. dec. 16. 11:24
A boldogság.
2013. dec. 16. 05:18
nem kell semi ranctalanito,minek?ha egeszsegesen eszel es sok vizetr iszol erre nincs szukseg.
21. sylvia31 (válaszként erre: 20. - Nikeri)
2012. máj. 18. 21:55
priviben azért írd már meg kérlek..a Babort itt már elhangzott ezek szerint tényleg nagyon jó,a Nu Skin termékeit ismeri vki?Drága de arról is hallottam jókat..
20. nikeri (válaszként erre: 16. - Sylvia31)
2012. máj. 18. 11:32

Szia!


Kozmetikusomtól szoktam venni. Elég drága lenne mindenből megvenni a nagyobb kiszerelést, így kicsi tégelyekben annyit, és olyat veszek amire épp szükségem van.(Az egyiknek ránctalanító és segíti az új bőr képződését pl 50 ml/98800Ft az ára : na sose lenne ilyen krémem ha meg kéne venni az egészet)


Szemkörnyék ápolót folyamatosan használom.

Illetve a nappalra és éjszakára váltogatom a krémeket és az ampullás szérumát. Mindegyik termékkel nagyon meg vagyok elégedve. Nem merem kiírni a nevét konkrétan melyikeket használom, hátha reklámnak minősül. De a fenti ár alapján, az oldalukon megtalálod- igénybe vett bőrre.


Elég macerás a bőröm, rettenetes száraz ami miatt még könnyebben ráncosodik. Ráadásul műszakba járok így éjszaka után olyan vagyok mint egy vén öregasszony (gyerekeim kedvesen meg szokták jegyezni, megint nem aludtál látszik)


Általában havonta egyszer elmegyek kozmetikushoz, csak "krémezésre". Ilyenkor a Babor többféle termékét is beledolgozza a pofimba,2-3hétig nagyon szép utána,mintha nem is az enyém lenne.


Ha esetleg úgy alakul, hogy kipróbálod, figyelj nagyon mert iszonyatos kevés kell belőle, szinte nem is látod az ujjadon a mennyiséget.

Első alkalommal vettem 2-2ml-t próbára (nappali-éjjszakai). Tök jó megyek vissza kozmetikushoz, hogy vennék még elfogyott, majdnem szívbajt kapott, hogy 1,5-2 hét alatt elhasználtam, aminek 2 hónapig ki kellett volna tartani.

Azóta eltelt 2-év és megtanultam, a kevesebb is bőven elég :)

19. f64f0d9a69 (válaszként erre: 15. - Sylvia31)
2012. máj. 18. 11:11
:))
18. sylvia31 (válaszként erre: 13. - Petra11)
2012. máj. 18. 10:39
megnéztem Petra tényleg jónak tűnik te használod is?vmi tapasztalat róla?megköszönöm ha megírod:-)
2012. máj. 18. 10:35

Anyumnak vettem még 1 éve kb ezt és azóta is ezt használja:


[link]

Néha pedig ezt megcsinálja arcpakolásnak:

[link]


Gyönyörű a bőre :)))

16. sylvia31 (válaszként erre: 12. - Nikeri)
2012. máj. 18. 10:35
Használni nem használtam még termékét de ismerem hallottam róla de ha jól tudom nem éppen olcsó..megkérdezhetem miket használsz tőle?(pl szemkörnyékápoló,arckrém stb.)
15. sylvia31 (válaszként erre: 14. - F64f0d9a69)
2012. máj. 18. 10:30
Ez szupi:-)én is bio párti vagyok vagyok,az olívaolaj nálam is nagy kedvenc én belsőleg is fogyasztok mindennap egy kanállal..igen hallottam hogy krémekbe is nagyon jó vagy arcmasszázshoz természetesem a 100%-os extraszűzre gondolok..
2012. máj. 18. 08:10

Az én kozmetikai szereim, hogy ne legyenek ráncaim.

Sok vizet iszom, A bőrnek szüksége van építő anyagokra - élelmiszerekből, készítményekből.

Almaecetes vízzel ha lemosom, kisimul szinte.

Szivaccsal mosom az arcom minden nap - arcmasszírozással felér.

Nagyon jó a Silicea (szilícium)

Csak testápoló krémem van - igaz olívás - ezt használom az arcomra is.

35 fölött 20 évvel nincsenek ráncaim :))

2012. máj. 17. 16:00

Ez nagyon tuti!


[link]

12. nikeri (válaszként erre: 1. - Sylvia31)
2012. máj. 17. 15:27
Babor -t használok, meg vagyok elégedve vele.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook