Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miskolc környékéről tudnátok ajánlani olyan varrónőt, aki jól bánik a selyem anyaggal is? fórum

Miskolc környékéről tudnátok ajánlani olyan varrónőt, aki jól bánik a selyem anyaggal is? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 16. 12:18
Mert a Rokonságom tagja.És mielőtt kiadtam volna megkérdeztem.És adott rá engedélyt.Szóval lecsukni nem fognak:)
7. bnedora (válaszként erre: 6. - Csell)
2012. máj. 16. 12:14
Ne haragudj, de miért írod ki másnak az e-mailcímét? Esetleg adott rá engedélyt? Bár semmi közöm hozzá, de azért mégis...
2012. máj. 16. 12:09

igen.tud.most hívtam fel h biztos legyek benne:)hollone64@freemail.hu az érvényes email címe.

Üdv.

2012. máj. 16. 12:07
átírták a címet :) most vettem csak észre.
2012. máj. 16. 12:06

Nagyon köszönöm! Mindegyikőtöknek.

Itt a lényeg, h selyemből is tudnak-e varrni?

2012. máj. 16. 12:04

szia.Én pesti vagyok.És én tudok ajánlani neked egy nagyon jó varrónőt.Nagyon sokan dicsérik munkáját.Én is varrattam nála,és csak jókat mondhatok róla.És ami nem elhanyagolható olcsón dolgozik.kereslek64@gmail.com az email címe.írj bátran neki.Én szívből ajánlom.

üdv.

2. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Pahet a vadász)
2012. máj. 16. 12:02
Müller Olimpia. Ha jól informált vagyok, talán még mindig Bp-en él. Varrónőként végzett, azóta szakmában dolgozik, mellette elvégezte a modellező és a divat-stílustervező szakot is. Ha elé tesztek egy képet, hogy ilyet kérek, akkor olyan is lesz, és nagyon precízen dolgozik. Facebookon megtalálod. Nem gyakori név, úh. meglesz. :o)
2012. máj. 16. 11:56

Lányok, asszonyok, kérnék szépen egy pici segítséget. Olyan varrónőt keresünk, Miskolc és környékén, vagy Budapest és környékén, aki megbízhatóan-szépen dolgozik selyemmel.

Hozott anyagból kellene édesanyámnak esküvőnkre egy szép ruha. vagy kettő :)

Tudtok esetleg olyat ajánlani, aki ért a selyem varráshoz?

Bp belvárosában már körbejártam a varrónőket, de mindegyik azt mondta, h nem vállalja, mert nagyon nagy felelősség.


Nektek nincs valami jó varrónőtök ebben a kérdéskörben?


Előre is köszönöm a választ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook