Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fakeretes 180x200 ágyba egy nagy vagy két külön matrac parktikusabb? fórum

Fakeretes 180x200 ágyba egy nagy vagy két külön matrac parktikusabb? (beszélgetős fórum)


1 2
12. ujlany
2012. máj. 16. 09:40

ha fedomatracot is veszel ra, akkor a ketto matrac is nagyon jo, es nem erzed a szegelyeket.


Egyebkent koltozeskor a 2 kisebb matrac praktikusabb :-), de alvaskor az egy nagy jobb, foleg ha szerettek osszebujni.

11. Danica16 (válaszként erre: 5. - Mkriszti81)
2012. máj. 16. 09:37
Mi is azt vrttünk, és azóta nem ébredek a férjem forgolódására, pedig jrlemtőd súlykülönbség van köztünk...
2012. máj. 16. 09:34
Szerintem is a kettő a praktikusabb, nem zavaró ha a másik forog egész éjszaka, mert a két matrac egymástól független. Takaritani, ágyazni, mindent sokkal egyszerübb, szerintem
2012. máj. 16. 09:32
Bár azért nem mindegy hogy egy ócska vagy egy drágább matracról beszélünk..mienk elég drága volt de megérte vastag nagyon és sem a varrás nem zavar meg hézag sincs annyira összefeszül még most is...
2012. máj. 16. 09:30
Hát én a 2 matracra esküszöm saját tapasztalat.Volt egy nagy matracunk aminek a közepén kötöttünk ki állandóan,így aztán egy kisebb medence lett a közepén.Lecseréltük 2 matracra már 3 éve és még most is tökéletes mindenki megmarad a saját térfelén alvás közben,valahogy masszívabbnak érzem mint az egyes matracot és közel sincs úgy kifeküdve kényelmesebb...
2012. máj. 16. 09:29
Szerintem az egybematrac a jobb megoldás.Gyerkőc szempontból is,így nem szorul be két matrac közé.Egyik ismerősöm így járt.
6. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Cundarinka)
2012. máj. 16. 09:27
Nagyon rossz a középen réssel. És az ember mindig abban "gödörben" köt ki...
2012. máj. 16. 09:27

mi egy nagyot vettünk, de Cardo-t, ez azért minőségi, így nem érezni a másik mocorgását


ha kevésbé minőségit, olcsóbbat veszel, akkor inkább 2-t vegyél

2012. máj. 16. 09:25
Nekem az egybe matrac valt be en szoktam az agy kozepen aludni es a ket matrac vge nem nyomja a hatam
3. simple (válaszként erre: 1. - Cundarinka)
2012. máj. 16. 09:24
Én a két külön matracot szeretem. Igaz a varrás érezhető középen, de ha a saját térfeleden maradsz, nem okoz gondot.
2. agis
2012. máj. 16. 09:23
Nekem a ket kulon matrac jobban bevalt.
2012. máj. 16. 09:22

Jelenleg egy rugós franciaágyam van,ami nagyon zavar,hogy az éjjeli forgolódások miatt,képtelenek vagyunk jót aludni,mert érezzük egymás mozgását!

Új ágy vásárlását tervezem,fakeretes 180x200-ast.A következő lenne a kérdésem,hogy mit ajánlotok bele,egy normál nagy vagy két kis matracot?!Több forumot is átolvastam ebben a témában,és igencsak megoszlanak a vélemények,van aki a normál matracra esküszik,viszont pont a kellemetlen mocorgások érzése miatt van aki szerintjobb a két különálló,de ennek van egy hátulütője,állítólag hézag keletkezik a két matrac között,vagy valami bifla varrás érezhető,ami szintén kellemetlen.

Kérlek segítsetek!

Köszönöm.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook