Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet egy naplóbejegyzésbe több képet is, illetve szöveget betenni? fórum

Hogyan lehet egy naplóbejegyzésbe több képet is, illetve szöveget betenni? (tudásbázis kérdés)


6. mkriszti81 (válaszként erre: 5. - Katuska8)
2012. máj. 15. 19:59

sajnos nem tudok


amit az előző belinkelt, ott a bejegyzésedet tudod egyedivé szerkeszteni (pl más színekkel vagy betűtípussal írni), képet is be lehet szúrni a szöveg közé, de az nem az, amit te kérdeztél, hogy simán több képet egybefűzni

keress rá google-ban: pl. több kép összefűzése

5. katuska8 (válaszként erre: 4. - Mkriszti81)
2012. máj. 15. 19:25
Igen azt tudom, hogy egy képet hogyan kell, de én többet szeretnék és le is töltöttem azt a programot, amit az első válaszoló belinkelt, de nem jó. Te nem tunál valamilyen programot ajánlani?
4. mkriszti81 (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2012. máj. 15. 19:15

Nem lehet több képet, azt csak külön programmal tudod egy képpé szerkeszteni és a szöveget is, és azt beilleszteni a naplóba.


itt csak 1-1képet tudsz feltölteni + hozzá szöveget írni

ha nem akarsz szöveget, csak a kép töltse ki a szövegdobozt, akkor a szöveg helyére egy - jelet írj

2012. máj. 15. 19:10
Lehet, hogy én vagyok buta de én ez alapján nem tudom megérteni :S
2012. máj. 15. 19:02
[link] itt találsz okosságokat a napló elején
2012. máj. 15. 18:58
Hogyan lehet egy naplóbejegyzésbe több képet is, illetve szöveget betenni? Már próbálgattam, de sehogy sem megy :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook