Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van-e valakinek tapasztalata a Bethesda Kórház csecsemő osztályáról? fórum

Van-e valakinek tapasztalata a Bethesda Kórház csecsemő osztályáról? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 19. 14:53
Látom, későn találtam a kérdésre, de azért leírom a tapasztalatom. Fiam 5 hónaposan került be, olyan problémával, amire talán azóta is emlékszik a professzorasszony.(Annyira ritka és komoly gond volt.)Nagyon odafigyeltek a kis betegekre, kedvesek voltak az ott dolgozók.(Ennek 16 éve, de nem hinném, hogy változott a hozzáállás.)Amikor a féléves kontroll miatt hívtuk fel, hogy megkérdezzük, mire lesz szükség - labor, stb. -, mosolyogva kérdezett vissza: "Hogy van a Dávidka?". Ennyire emlékezett rá! Hihetetlenül EMBEREK! :)
2008. ápr. 19. 15:42
nagyon kedvesek, az ellátás is jó, engednek szoptatni, és ott is lehet maradni. (a pontos feltételeket sajna nem tudom).
2008. febr. 14. 12:30
köszönöm a választ, de végül a Heim Pálban voltunk, holnap megyünk vissza kontrollra :)
2008. febr. 13. 15:17
Nekem csak a hugommal kapcsolatban van róla emlékem, és csak a belgyógyászatról, de azt inkább hagyjuk. Régen volt (1998), és remélhetőleg azóta sokminden változott.. Csak annyit mondok, remélem mihamarabb hazajöhettek. Én drukkolok nektek deeeeeeeeeeeeeeee
2008. jan. 7. 13:13
3 hónapos fiamat ma beutalták teljes kivizsgálásra, ami valószínűleg ott alvós buli lesz... szóval első sorban az érdekelne az ellátás minősége mellett, hogy bent maradhatok e vele, engedik-e szoptatni... stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook