Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szűztea diéta turmix italpor fórum

Szűztea diéta turmix italpor (beszélgetős fórum)


10. pumukli59 (válaszként erre: 9. - Böbusz)
2012. máj. 17. 16:47
Szia! 90kg-ról adta le a 10kg-ot.Azt mondta az első héten kétszer is itta, utána csak napi egy étkezést vált ki vele. Estére mindég salátát illetve zöldség répa kukorica mixet eszik.Megfőzi egy kis reszelt sajt a tetejére vagy egy főtt tojás. Márciusban kezdte.Szerintem nem rossz. Olyan sok rossz helyre elköltjük a pénzünket, egy kis átszervezéssel szerintem megoldható illetve próbálom megoldani hogy megvegyem továbbra is. Reggelire evett vagy ezt itta. Délben kevés ebéd főleg a hús.Délután gyümi este meg a sali amit már írtam. Sok szerencsét és kitartást, én belevágtam
9. Böbusz (válaszként erre: 7. - Pumukli59)
2012. máj. 16. 14:56

Akkor csak 10-11 étkezésre (vagyis napra) elég? :S

És kolléganőd kb. mennyiből adta le a 10 kilót? Nem mindegy. :) 150-ből vagy 70-ből. :)

Nem kötekedni akarok, tényleg érdekel.


És te mióta eszed/iszod???!

Hatását észlelted már???


Én már-már függő voltam, a kapszulát szedtem lassan egy éve és megfogadtam ha jön a gyümölcs- és zöldségszezon akkor LETESZEM!!! :)

Lassan 10 napja?! Fehér mustármagot eszem az étkezések előtt, próbálok minden nap többször zöldséget fogyasztani... eddig minden okés nélküle. :D


Na de a zöldségszezon is véget ér egyszer... :)

2012. máj. 16. 11:49
sok sali vacsira,zöldség joghurt amugy is fogyaszt ha csak ilyeneket eszik,szerintem.Én a bogyot használtam az úgy fogyasztott (gondolom),h meghajtott.de ha a az italpor tényleg hatásos akkor lehet kiprobálom
2012. máj. 15. 17:14

Sziasztok! Kolléganőm eszi illetve issza. Vele való beszélgetés után döntöttem,hogy kipróbálom. Gyógynövényes boltban vettem 3600Ft.450gr-os. Azt írja naponta 30-40gr-ot kell tejben,vízben,gyümilében elkeverni

Természetesen nem kell falni a krémeseket mellé. Sok saláta félét eszik vacsorára.Zöldségek joghurttal leöntve. 10 kg ment le neki március eleje óta. Reggelizik vagy ezt issza. egy étkezést pótol ezzel a lötyivel a vacsi meg igen lájtos.

2012. máj. 15. 15:58
És kb. milyen árban van?
5. Böbusz (válaszként erre: 4. - 74740b7c7c)
2012. máj. 15. 15:57

Nem többet ettél belőle, mint amennyit ír??!

Rendes por, vízzel kell keverni???

2012. máj. 15. 15:55

Semmi különös.. valami zselés trutyi, ami kitölti a gyomrot, így csökkentve az éhségérzetet.

Én ugyanolyan éhes voltam, ráadásul durva hasmenést okoz, garantált lekaparod a csempét hascsikarással:D

2012. máj. 15. 15:52
Én meg csak teáztam még:)
2012. máj. 15. 15:46
Én még nem is hallottam róla... Csak a kapszulát szedtem. Várom az infokat. :)
2012. máj. 15. 15:44
Használta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook