Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell viselkedni egy állásinterjún? fórum

Hogyan kell viselkedni egy állásinterjún? (tudásbázis kérdés)

14. Judyna
2012. okt. 24. 10:37
Engem is behívtak ezeh a Young and Creative Kft-hez, de már megbántam, mindegy elmegyek az állásinterjúra de nem valószínű, hogy dolgozok nekik...
13. CsillagTM (válaszként erre: 12. - Muizé)
2012. máj. 15. 15:29

már a neve se túl komoly...


akkor el se mész?

12. Muizé
2012. máj. 15. 15:02

Köszönöm a segítséget! Most derült ki, hogy hiába minden, egy rossz múltú és hírű cégről van szó, akiknél jutalékosrendszer van, napi utazgatás, és másokra valami jegyek rátukmálása...na ez nem nkem való.


A cég neve: Young and Creative Kft

11. Giusy
2012. máj. 15. 14:36
Elvileg az interjún elfogják mondani, hogy jutalékos-e a munkakör, ugyanis szó lesz a fizetésről.
10. Giusy
2012. máj. 15. 14:34
Azt tanácsolom neked, hogy légy határozott, és legyenek kérdéseid, miután az interjúztató elmondta a fontosabb információkat a pozicióról. Ez nagymértékben hozzájárul a sikeredhez. Mert látják, hogy érdekel a munkakör. Szerintem bizonyítványt, meg ilyeneket nem kell vinned. Ha majd felvesznek, akkor kérnek bizonyítvány másolatot, és leírják az adataidat, de akkor sem a személyidet kérik, meg a lakcímkártyát.
9. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Muizé)
2012. máj. 15. 14:24
így:)
2012. máj. 15. 14:19

Elvileg ők maguk fogják részletesen elmondani, hogy mi a pontos munka, ha befejezték a mondandójukat ezzel kapcsolatban, szívesen veszik, ha idevágó kérdéseket teszel fel, akár csak pontosítás céljából. Legalább látják, hogy érdekel amit mondtak és figyeltél végig.

Többnyire az álláskeresőnek kell megnevezni azt az összeget, amit kérni szeretne.

2012. máj. 15. 14:17
És arra hogy lehetne rákérdezni, hogy nem jutalékos rendszerről van-e szó??
2012. máj. 15. 14:12

Köszönöm a segítségeket!


A munkahely egy fiatalokból álló piackutató cég, ahol reklámkapmányokat tervezni, értékesítési cspatot összefogni, marketinges csapatot koordinálni, reklámkampányokat népszerűsíteni. A végzettségem csak részben idevágó, szociológus-területfejlesztő, tehát a projektek világa nem áll tőlem távol.


Egy interjún hogyan lehet rákérdezni arra, hogy milyen típusú munkáról lenne szó, lesznek-e olyan kérdések, hogy mennyi fizetést várok el...stb?


Pályakezdő vagyok, nulla tapasztalattal.


Viszont elvileg van egy betanulási időszak is.

2012. máj. 15. 14:06

őszinte legyél és ne közhelyekben gondolkodj...

készülj fel a cégből az állásból

2012. máj. 15. 14:04
Gondolom a bizonyítványaidat, személyes irataid vidd magaddal. Csinos legyél, de ne ess túlzásba.
2012. máj. 15. 13:58
Légy határozott, de udvarias és előzékeny, de ne helyeselgess mindenre, amit mondanak, ne alázkodj meg! Fel a fejjel, bátran! Ennyi! :-D
2012. máj. 15. 13:56
milyen a munkahely és a pozíció?
2012. máj. 15. 13:55

Holnapra behívtak életem első állásinterjújára. Sosem voltam még, nagyon izgulok, nekm tudom mit kell mondani, mit kell magammal vinni. Miből készüljek? Miben menjek? Kosztüm? Szoknya? Nadrág??


Minden jótanácsot szívesen veszek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook