Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom elengedni szeretett nagynénémet? fórum

Hogyan tudom elengedni szeretett nagynénémet? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 14. 21:33

Én is őszinte részvétet nyilvánítok!

Én 10évesen mind 2 szülőmet elvesztettem,a nagyin nevet fel aki akkor hagyott itt mikor megtudtam babát várok,azt hittem bele halok!

És az idő egy kicsit enyhít a fájdalmon, de sose fog ez az érzés elmúlni,én sajnos tudom!:-(

Nekem is van egy nagynéném, édesanyákén szeretem, már több mint 70 éves és sokszor belegondolok mi lesz ha őt is elveszítem,de remélem a Jóisten még sokáig itt tarja köztünk!!

7. 2a69f78972 (válaszként erre: 5. - Ildikó29)
2012. máj. 14. 21:26

Őszinte együttérzésem a fájdalmadban !


Csak közhelyeket lehet ilyenkor mondani.


Az idővel enyhülni fog ez a fájdalom, de a kedves emléke megmarad.

Egy ember életének - többek közt - akkor volt értelme, ha űrt hagy maga után.

6. 2545157c39 (válaszként erre: 5. - Ildikó29)
2012. máj. 14. 21:22

Én Apukámat veszítettem el nagyon fiatalon, csak annyit tudok mondani idővel könnyebb lesz, hidd el:(

Részvétem, tudom mit érzel :(

2012. máj. 14. 21:20
Édesanyám nővére szeretett nagynéném májuis 6 án 84 évesen sajnos örökre itt hagyorr bennümket .Nagyon súlyos beteg volt 24 órás orvosi m megfigyelés kellet már neki az utólsó két hónapban. 11én volt a temetése minden nap meggyújtok érte egy gyertyát és mégis retenetes nehéz elengedni pedig 220 km re lakott tőlünk .Nagymamámként szerettem és az elvesztésévrl most úgy érzem magamat mint akinek a lelkét torték ketté hatalmas űrt hagyott maga után nYUGODJON BÉKÉVEL
2012. máj. 14. 21:18
Idő... sok idő... :( Éld meg a gyászt, ez fontos. Kell ahhoz, hogy később el tudd engedni. Ne süregss semmit, de ne is agonizálj feleslegesen és ha megmarad benned az egyensúly, idővel enyhülni fog....
2012. máj. 14. 21:18
Mi történt?
2012. máj. 14. 21:14
Meghalt?
2012. máj. 14. 21:12
Hogyan tudom elengedni szeretett nagynénémet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook