Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyaszt az útifű maghéj? fórum

Fogyaszt az útifű maghéj? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 15. 13:22
Kedves Judit, az utifű maghéj, csak arra jó, hogy puhán tartja a székletet, nekem a sógornőm ajánlotta kb 8 évvel ezelőtt, amikor mentünk hozzájuk Dániába, és nekem minden bajom volt, ezzel kapcsolatban, nemrég jöttem rá, hogy amit Ő ott ajánlott, és azóta is hozott nekem, az az utifűmaghéj. Nekem és az ismerőseimnek, akiknek adtam belőle bejött, délben és este egy kávéskanállal kell kevés vízben elkeverve meginni, de ha ilyen problémád van, akkor a személyes tapasztalatom az, hogy minden reggel éhgyomorra 2 evőkanál almaecet+3 dl vízben nemsokára egy jó bögre tej, utána szaladhadsz. Nálunk van egy csodás hentes, aki savanyúságot árul, minden héten nekem adja a savanyúkáposztalét, most reggelenként azt iszom, egy deci víz, 2 dl lé. Nem mondom, hogy finom, de hónapok óta nincs problémám.
5. Judit1960 (válaszként erre: 4. - D9f08b6ea2)
2012. máj. 14. 19:03
Azt gondoltam , hogy önmagában nem fogyaszt. Szerintem nem eszem sokat, 1200-1300 kalóriát. A ba, hogy este 6 után is, hisz akkor vagyok itthon. Most elhatároztam, hogy 7 után nem fogok semmit!
4. d9f08b6ea2 (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2012. máj. 14. 18:57
Jajj önmagában az útifűmaghéj megfelelő diéta és mozgás nélkül nem fog fogyasztani... ez olyan mint amikor valaki zabál utána meg bevesz egy fogyitabit, hogy na akkor majd most nem fogok hízni.
2012. máj. 14. 18:48

Sziasztok!

Úgy tudom,h az utifű maghéjat arra szokták használni,h legyen széklete az embernek minden nap...nekem,sajnos nem használt!

Fogyni leginkább tudatos életmóddal és sporttal lehet.Reméljük hamarosan jó idő lesz és lehet a szabadban sétálni,futni,biciklizni és ha még a vacsiról is le tudsz mondani,lassan de biztosan fogyni is tudsz majd!:)

Sok sikert!:)

Üdv:Maja

2012. máj. 14. 18:39
Kedves Judit, fogyasztani az ésszerű diéta fog és a mozgás. A többi humbug vagy jojó-effektushoz vezet...
2012. máj. 14. 18:35

Egy hete eszem az utifű maghéjat, reggel és este 1 evőkanállal 2 dl vízben és utánna még ennyi víz.

Ezenkívűl evés előtt 1 evőkanál almaecetet vízbe.

Ezeket emésztés segítség miatt eszem, iszom és reméltem, hogy fogyni is fogok. Hát az eredmény 1 hét alatt 2 kg-ot híztam. 52 éves vagyok, 2 éve "kínoznak" a klimax-os tunetek (hőhullám, alvászavar) Régebben simán le tudtam fogyni, de most nem megy. 164 cm vagyok és most (egy hete) 65 kg, bár remélem ez a 2 kg nem tartosan rakódott le. Átlagban a két évben 63 voltam. Nagyon szeretnék 5 kg leadni. Bízom benne, hogy tudtok valamit tanácsolni!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook