Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Most tudtuk meg hogy a sógorom hepatitisz c-vel fertőzött. Milyen esélyei lehetnek a gyógyulásra? fórum

Most tudtuk meg hogy a sógorom hepatitisz c-vel fertőzött. Milyen esélyei lehetnek a gyógyulásra? (tudásbázis kérdés)


10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Aggodalmas)
2012. máj. 18. 20:46

Sokan hisznek a gyógygombában. Meg kenik a svédcseppet mindnre. Meg vesznek mágnes-karkötőt.

Én ezekben nem hiszek. Tartson májkímélő diétát, igyon máj-erősítő gyógyteákat.

Ha tudjátok bizonyítani, mikor vettétek át az értesítő levelet, érdemes perre menni.

9. aggodalmas (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2012. máj. 14. 21:27
Köszönöm a segítséget ,a biztató szavakat.Pénteken már megkapta az első injekciót és gyógyszert a Sógorom .Olvastam valami gyógygombákról amik segíthetnek .Erről van valakinek valamilyen tapasztalata ,hallott-e valamit róla ?Mennyire hatásosak és itt ebben az esetben mi lenne a jó ?
8. aggodalmas (válaszként erre: 7. - 6b006fc769)
2012. máj. 14. 21:20
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását ,a biztató szavakat ,segítséget .Nagyon keveset tudok erről a betegségről. Panna33 elolvastam a korábbi fórum hozzászólásokat ,köszönöm .
2012. máj. 14. 18:36
közben emlékeztem, hogy írtam már ilyen fórumra, itt van a fórum maga: [link]
2012. máj. 14. 15:54

Álljunk meg egy kicsit. Már, ha a vérében ellenanyagot találtak, és más, ha megbetegedett.

Nálam is véradáskor találtak "anti HCV pozitivitás"-t, ez azt jelenti, hogy fertőződtem (tudom is, hogy mikor, mert csak akkor egyszer kaptam vért). Akkor beteg is voltam, de senki nem tudta, mi bajom, mert ezelőtt 35 évvel még a létezéséről sem tudott az orvostudomány. Más okból erős és új fajta antibiotikumot kaptam, és arra gondolok, az nyomta le már az elején a HCV-t. Gyenge és étvágytalan voltam egy darabig, majd ez elmúlt, és csak az első véradásomkor derült ki. Azóta voltam májfunkción, hasi UH-n, és semmi jele a betegségnek.

Aggodalmas, lépletek kacsolatba a László kórházzal, az az illetékes a fertőzöttség ügyében. De első körben a háziorvos is elküldheti a hepatológiai szakrendelésre. Fontos, hogy ne ijedjetek meg!

2012. máj. 14. 15:52
Ismertem valakit, aki egy évig tartó kemény gyógyszerezés mellett kórokozómentes lett.
4. b4c06bc553 (válaszként erre: 3. - Aggodalmas)
2012. máj. 14. 15:50
16 év után nehéz lesz megtalálni, hogy ki hibázott. Lehet, hogy már az intézmény sem létezik. :(
2012. máj. 14. 15:49
A sógorom rendszeres véradó volt amíg egyszer azt nem mondták neki nem adhat vért , nincs semmi baja csak nem jó a vére . Még próbálkozott párszor de mindig ezt mondták neki . Ennek már van vagy 16 éve . Mostanában többször volt orvosnál rossz volt a májfunkciója . Kiderült Hepatitisz C fertőzött . Már akkor , 16 éve az volt csak nem mondták meg neki(a napokban vette át azt az értesítést amit 16 éve elmulasztottak átadni ) Ez a magyar egészségügy . Most kezdik a kezelést amit már rég el kellett volna kezdeni . Vajon milyen esélyei lehetnek a gyógyulásra , és milyen eséllyel kezdhetne egy perbe ?
2012. máj. 14. 15:47
:( Soha nem fog meggyógyulni. Ma még gyógyíthatatlan betegség. Az életét meg tudják hosszabbítani, ha betartja a nagyon szigorú gyógyszerezést, és a diétát.
2012. máj. 14. 15:45
Most tudtuk meg hogy a sógorom hepatitisz c -vel fertőzött .Milyen esélyei lehetnek a gyógyulásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook