Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnövesztés ricinusolajjal - tippek/tapasztalatok! fórum

Hajnövesztés ricinusolajjal - tippek/tapasztalatok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
70. Hi I'm Pinky (válaszként erre: 63. - 5a66ef7fda)
2014. nov. 21. 11:57
Hello! Kérlek segítsetek! Nem tudom hogy lehet, de úgy tűnik mintha 1 éve nem nőne a hajam, vagy lehet h nől de nagyon lassan. A hajvégek nagyon töredezettek, száraz, szálkás a hajam. Próbàlom kímélni, de muszàj, hogy kreppeljem a tàncversenyekre. Az állandó kreppelès és vasalàs tönkretette. A végeit szoktam vàgatni, de nem szeretnèm nagyon legyírni, mert szeretem a hosszú hajat. Most a mell alà érő a hosszúsàga. Szeretném ha hosszabb és egészségesebb lenne. Ki szeretném pròbálni a ricinusolajat. Adjatok tippeket segítségül, mit hogyan csináljak? Előre köszi a vàlaszokért!
2014. ápr. 30. 15:01
A Varga cseppek az ami nálunk nagyon nem vált be,nagy lehúzás az egész,semmi más,a bánfi hajszesz sokkal inkább bevált,a ricinusolajat,hogy kell használni hogy legjobban,leggyorsabban hasson?Még sohasem próbáltuk...
2014. ápr. 23. 12:12
És simán is rálehet tenni az ricinusolajat a hajra?
67. Calendon (válaszként erre: 66. - Zsuzsannaka88)
2014. ápr. 7. 14:09
ricinusolajjal lett olyan a hajad? Lécci engem érdekel a dolog :)
2014. ápr. 7. 14:01
Sziasztok!nekem tavaly ev elejen le kellett vagatnom a hajam vallig mert annyira tonkre volt menve a szokitestol, vasalastol szaritastol. Mivel nagyon szerettem volna hosszu es egeszseges hajat amilyen gyorsan csak lehet, en is elkezdtem a ricinust meg mar par dolgot.. 1 ev 4 honap utan tegnap keszitettem ujra kepeket, es megdobbento a valtozas a hajam minosegen es hosszusagan! enni ido alatt 17 centit nott, pedig 2x meg le kellett vagatnom belole, es az elmult 5 honapban pedig minden honapban mentem a veget lecsippentetni! Most kb majdnem mell ala er! nagyon szivesen adok par tanacsot arrol h miket hasznaltam/hasznalok (hajvasalo, termekek, stb) es a kepeket is szivesen "a koz javara" :) bocsatom ha valakit erdekel!
65. 5a66ef7fda (válaszként erre: 64. - SzilágyiTina)
2013. nov. 16. 19:42
Szerintem ez függ attól is, hogy milyen hosszú a hajad :) Nekem mell alá ér, szóval már elég hosszú, így 2-3 evőkanál ricinusolaj, 3-4 (fürj)tojássárgája. Az viszont mindegy, hogy tyúk- vagy fürjtojás, de mivel nekünk vannak itthon, így inkább azt használom hozzá. És ha van otthon még más olaj, vagy esetleg méz, abból is tehetsz rá egy keveset. Ha tudod, akkor több órán keresztül hagyd rajta, vagy egész éjszakára, és reggel jól mosd meg. Nekem (meg másoktól is hallottam) eleinte hullott tőle a hajam, de azt mondják az csak azért, mert a "régi" hajszálak helyén, így fog új nőni (most lehet, hogy tök hülyeséget mondtam, de így emlékszem :D ) Szerintem hetente elég használnod, úgy látszani fog az eredménye, persze nem napokon belül, hanem majd 2-3 hónap múlva fogod észrevenni, hogy nőtt kb 8-10 centit :)
2013. nov. 15. 13:06

Sziasztok!


Hogyan kell csínálni ezt a pakolást?

Haj hullásra is jó?

:-)

63. 5a66ef7fda (válaszként erre: 62. - 5a66ef7fda)
2013. nov. 9. 23:03
Ja, és még annyit szerettem volna, hogy én tavaly (nem tudom milyen felindulásból) levágattam a hátam közepéig érő hajamat vállig érőre. Most pedig megint a hátam közepéig ér, sőt még hosszabb, de pontosan nem tudom mennyit nőtt:) Bocsánat, hogy nem vagyok olyan megszállott, mint azok, akik minden egyes nap fotózgatják a hajukat centivel, hogy mennyit nőtt :D
2013. nov. 9. 23:00
Olvastam, hogy páran 1 hónapja se csinálják a pakolást, de már várják az eredményt... én kb 1 éve kezdtem el a ricinusozást, viszont abban voltak kisebb-nagyobb szünetek. Volt hogy 1 hónapig nem csináltam, de az utóbbi 4-5 hónapban próbálom hetente vagy 2 hetente csinálni :) Nekem nagyon sokat nőtt tőle a hajam, kb 10-15 centit, de persze közben el kell járni vágatni is néha :) szóval ezt azoknak üzenem, hogy a hajnövesztés nem olyan dolog ami egyik napról a másikra történik. Nekem is hónapokba telt, amíg tényleg látható volt a növekedés (és most nem az 1-2 centikről beszélek, mint itt sokan). Türelem kell hozzá, és nem szabad görcsösen rágondolni, mert akkor aztán egy örökkévalóságnak fog tűnni az egész :) Én is 1 éve csinálom (ahogy mondtam szünetekkel) és csak nemrég eszméltem fel, hogy húúhaa tényleg nőtt ez alatt az 1 év alatt! Még annyit tanácsolnék, hogy huzamosabb ideig nem szabad a pakolásokat csinálni, hagyjatok szüneteket köztük, mint minden más kúránál, mert az sem jó, ha állandóan ricinusozzátok! Néha pihennie is kell a hajnak és neki sem jó, ha mindenáron meg akarjuk növeszteni 1-2 hónap alatt! :)
61. 474d595084 (válaszként erre: 60. - Roseblood)
2013. okt. 28. 15:48

Szia:)

En az egesz kisuveg ricit bekeverem egy evokanal olajjal es ugy melegitem meg. nem keverem semmi massal:)

Mossal tobbszor hajat a pakolas lemosasakor lehetoleg szilikonmentes samponnal (WU2 vagy tojassampon amik meg jot is tesznek mert nincs tele vegyszerrel mint a mai tipusu samponok) aztan balzsamozz:) nekem van hogy eleg ketszer de volt mikor haromszor kellett megmosni:) a ricinusolaj is tartalmaz zsiradekot :) valoszinu ezert zsirosodik konnyebben mert a fejborod "felveszi" na meg a hajtovek is:)

2013. szept. 17. 06:32

Sziasztok!

Másfél hónapja kezdtem használni a ricinusolajat a hajamra (csak a melegített olajat rakom fel hajpakolásként). Az a problémám, hogy úgy látom, sokkal jobban zsírosodik a hajam, mióta használom a ricinust, pedig mindig nagyon alaposan kimosom. Nem gondoltam, hogy ez előfordul majd, mert sokaknál olvastam, hogy lassította a zsírosodást is.

Egyébként más problémám nincs vele, hiszen nagyon szépen elkezdett nőni, a pici babahajak is egyre hosszabbak itt elől. De a fenti okok miatt most mégis azon gondolkozom, hogy talán fel kellene függesztenem a használatát, legalább egy fél évre.


Ti mit gondoltok? Tapasztalt valaki hasonlót?

59. Hanako66 (válaszként erre: 58. - 9eaecbdf06)
2013. szept. 16. 11:55
Raktam ki képet is róla. Én sem hittem el, de mivel előtte lett festve ezért csak ez az egyetlen ok. Én csak a saját tapasztalotomat írtam le. Szerintem ez mindenkinél változó. Nálam ez volt. Én csak leírtam. Azt még nem tudom, hogy 1 hónap alatt mennyit fog nőni, mert most kezdtem de azt is le fogom írni.
58. 9eaecbdf06 (válaszként erre: 57. - Hanako66)
2013. szept. 13. 15:38
Amit a naplódba írtál, az képtelenség. Ha 5 mm-t nőne a hajad 2 nap alatt, akkor egy hónap alatt 7,5 cm-t nőne.
2013. szept. 12. 17:42

Sziasztok!

Már régóta olvasgatom ezt az oldalt és kedvet kaptam én is kipróbálni a ricinusolajos hajnövesztést.Pár napja kezdtem és úgy gondoltam naplót írok a tapasztalataimról. És már az első használat után 2 nappal meglepő az eredmény. Remélem, hogy másnak is a hasznára válik.

Légyszi nézzetek be ide: [link]


Még csak most kezdtem, de idővel gyarapodni fognak a bejegyzések és minden használat után dokumentálom a változásokat.

Előre is köszönöm mindenkinek :)

2013. júl. 2. 07:34
Én nemrég mostam le...egész éjjel a fejemen volt:) lehet furán hangzik de én elöször megmosom samponnal utána meg egy kis mézes,tejes folyékony szappannal és nagyon jól kiszedi :) előtte csak samponoztam és 3 vagy 4 samponozás után jött ki:/ ez volt a 3. pakolásom..már nagyon várom hogy akkorára megnőljön amekkorát szeretnék :)
55. phann
2013. febr. 27. 17:44
Sziasztok lenne egy kérdésem a profi ricis hajnövesztőkhöz :)eddig nem mértem ki h mennyi ricit és mennyi olajat teszek a pakolásba csak szemre öntöttem mind kettőből. Ti mennyi olajat ésmennyi ricit ajánlotok? Ha megkérném a patikust hogy kb kéne nekem fél liter kiadná szerintetek ha vinnék egy fél literes flakont? Ha nagy hülyeséget kérdeztem ne röhögjetek ki:DDD Jó hajnövesztést mindenkinek:)3 kezelésen tul vok két és fél hét alatt és anniyt nött a hajam mint másfél hó alatt!:)kallos samponnal kallos pakolással és kallos hajvégápolóval kezelem utánna a hajam ami a kulcs csontomig ér kb. Milyen tapasztalatotok van a kallosos termékekkel? várom a válaszokat:) puxxi jó hajnövesztéést:)
2013. jan. 22. 14:13
* 'lapockáig érő hajam van' :)
2013. jan. 22. 14:12
Én kb. ugy használom hogy 1dl es üveg 3 alaklomra elég laposkáig érő hajam van, háátttt.. nem a legdúsabb fajtábol sajnos :) nah szóval és 2szer mosom meg samponal és nekem simán kijön, ricinus + tojássárgája vagy ricinus + alverde hajpakolás kombó/ most kókusz olajra vadászom.. :)
52. Nyuff (válaszként erre: 51. - Nikike198803)
2012. dec. 1. 14:17
Normálisnak mondanám, én is ezt tapasztaltam. Viszont hatásos, szépen nő puhul és nem töredezik :) Mindennek van hátulütője hát ez esetben ez, de engem nem érdekel, vagy 5ször megmosom és utánna jó :)
2012. nov. 14. 15:57
Sziasztok!Lenne kérdésem!Én próbáltam millió kencét és gyógyszert, de semmit nem segített!Fél évet használtam mondom annyi idő alatt kiderül hogy beválik e vagy sem!Egyszer már vagy 2 hónapja vettem ezt a ricinusolajat de nekem egy bajom van vele hogy kb 4 mosom meg a hajam mire kijön.Túl sokat teszek rá vagy mi az oka?És tényleg jó hajnővesztő szer?Köszönöm előre is a válaszotokat!
2012. okt. 11. 09:30

Nagyon jó ez a ricinus, mióta elkezdtem, látványosan megnőt a hajam... Már csak 1-2 hónappal vagyok lemaradva a tavalyi állapotomhoz képest (lsd. adatlapom) :D


Sok sikert mindenkinek! :)

2012. aug. 28. 14:00
Én is kíváncsi vagyok, szeretném elkezdeni használni!:-)
2012. aug. 26. 11:12
Sehol senki? Milyen eredményekről tudtok beszámolni?
2012. júl. 26. 20:40
ricinust lehet festett hajra használni? sötét vörös a hajam, de félek hogy kikopik a színe:(
2012. jún. 20. 11:33
Nmrég kezdtem hajnövesztési naplót akit érdekel nézzen be! Mindenkinek jó hajnövesztést kívánok!:)
45. 9653f42787 (válaszként erre: 43. - KisMárta)
2012. máj. 23. 16:52
Megy az-megy az! Pár hónap és wááóó lesz :D
2012. máj. 23. 13:31
Nos, hivatalossan, akkor ez a nap az, amikor teljesen enyém a hajam! Ma festették vissza, szóval már nem piros és szőke a teteje! Szóval egy dolgot kell mondanom: Hajnöveszteés ricinussal elkezdőshet! ;)
2012. máj. 21. 14:07
Lassan,de biztosan. :) Talán...
2012. máj. 21. 13:23
Na, hogy megy a hajnövesztés?:)
41. Tündi66 (válaszként erre: 39. - KisMárta)
2012. máj. 20. 10:35

Három helyen próbáltam. Telefonáltam is. Volt ahol flegmán mondták,kérdezés nélkül:"Még akkor is,ha a hajára kell!" Tehát előre tudták,hogy mit szeretnék.

Aztán mondtam,akor rendelek a netről. Ezt már én is flegmán.

jövő héten jön,amit rendeltem. Remélem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook