Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Narancsbőr elleni krém hatékonyabb akkor, ha sófürdő és váltózuhany után kenem be magam, majd betekercselem fóliával? fórum

Narancsbőr elleni krém hatékonyabb akkor, ha sófürdő és váltózuhany után kenem be magam, majd betekercselem fóliával? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 15. 17:26
Semmit nem érnek a narancsbőr elleni kenceficék. Egyetlen módon lehet csökkenteni a narancsbőr, ez pedig a rendszeres testmozgás.
5. Ami. (válaszként erre: 4. - Schauma)
2012. máj. 14. 23:07
Miért te hány olyan sztárt látsz akinek van?Amelyik ad magára annak nincs.És ez anatómia sok pénz sem kell hozzá.4 ezerért jártam havonta,fél év alatt semmi nem maradt a narancsbőrömből.24 ezerből eltűnt..persze az hogy visszajön e vagy sem az én táplálkozásom és mozgásos életmódom függvénye.De jelenleg nincs,és ha visszajön újra elmegyek pár masszázsra és megint letudva fél évre.
2012. máj. 13. 22:56
Szerintem nem múlik el semmitől úgy igazán, hiszen, amennyiben hatásos lenne valami, azt a sztárok mind használnák, s így egy sem lenne közülük narancsbőrös. Nekik semmi sem elérhetetlen, s mégis mennyi narancsbőrös fotó kering róluk a neten...
2012. máj. 13. 22:45
szerintem minél többet foglalkozol vele (2-3 naponta masszírozod, dörzsölöd, esetleg köpölyözöd stb) annál eredményesebb
2. Ami.
2012. máj. 13. 22:45
A narancsbőröd ettől úgysem fog megszűnni.A krémek max 5 %ot segítenek.Járj masszázsra,az a leghatékonyabb,aztán táplálkozz minél egészségesebben,és mozogj sokat,h ne alakuljon ki újra.
2012. máj. 13. 21:56
Ilyenkor jobban égeti a bőrömet, remélem jobban is hat. Ugye nem tehetek ezzel semmilyen rosszat, bajt a bőrömmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook