Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 hónap alatt szeretnék minél több kilót lefogyni, épeszűen, normálisan. Melyik módszert ajánljátok? fórum

1 hónap alatt szeretnék minél több kilót lefogyni, épeszűen, normálisan. Melyik módszert ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
61. speedi
2010. nov. 1. 09:42
Igen, ezt a módszert hívják atkins diétának! Ami szerint mindent ehetsz kenyér és tésztafélék nélkül (még jó kis császárszalonnát is). Így utólag belegondolva azért vannak hátrányai is... én magamon izomgyengülést éreztem, bár lehet azért mert nem volt elég vitamin bevitelem (nem ettem több rostban gazdag zöldséget-gyümölcsöt). A fogyni vágyók többsége tisztában van vele mit szabad enni és mit nem. A kellő akarat nincs meg hozzá. Lehet adott diétás receptből is élni, vagy kreatívoskodni, de a végeredmény ugyanaz, ráun az ember. Belefárad. Pénzt nem akar beleölni sem a drága kalória szegény étkezésbe sem a konditerem használatába személyi edzővel. Pedig marha egyszerű a válasz: életmódváltás segítséggel! Én momentán simán összedobnék egy honlapot ahova feltölteném a képem, paraméterrekkel és nyomon lehetne követni a változást, erőt meríteni, adni és kapni. És kisebb az elbukás esélye is ha mások is számítanak a változásra nem csak én magam. A környezetem nem noszogat, elfogad olyannak amilyen vagyok (ez meg pláne nem tetszik, mert nincs benne biztatás). Vélemény? :)
2010. okt. 31. 20:37
Én is úgy fogytam le 3,5 hó alatt 14 kg-ot,hogy nem ettem kenyeret,péksüteményt,a húsokat zöldségkörettel ettem nem krumplival,vagy rízzsel és nem nassoltam. Este 6 után nem ettem semmit.Mozogni sajnos lusta vagyok.
59. speedi
2010. okt. 31. 19:26
Amúgy én is a tészta mentes étkezésre tippelek. Én mindent ettem, tényleg mindent, csak tésztát nem. Gyűlölöm számolgatni a kalória bevitelt, meg ha megkívánom a csokit eszem. Mellé narancs, vagy ananász! ÉS RENGETEG NEVETÉS, meg egy kis testmozgás (de nem vért izzadva, csak amennyi éppen jól esik). 3 hét és - 8kg... Bár sajna megint felszedtem a kritikus helyekre, de csak lendület kellene és az hogy ne édes anyukám főztjét egyem, mert iszonyatos jó szakács (a rovásomra).
58. speedi (válaszként erre: 38. - Fbb35a83fc)
2010. okt. 31. 19:21
Hát sajna nem találtam neten pdf formátumot (pedig lassan 1 órája keresem). Bár mázli, nekem megvan a 1996os kiadása, és hát sírtam a gyakorlatok között (hol a nevetéstől, hol a fájdalomtól). Mint egy bálna úgy éreztem magam a lábemeléseknél... hát igen, hihetetlen,hogy milyen izmokat akar megmozgatni az ember ezekkel a gyakorlatokkal. A harmadik gyakorlásom után meg már simán ment az aminél az első alkalommal csak vergődtem mint egy cethal! X) Gyors fogyásra nem ajánlanám a könyvet, de új testbe bújik az ember, miután pár gyakorlatot végig csinált.
2009. febr. 4. 03:31
Életmód változtatás. Az esti evések elhagyása, a kenyér elhagyása, a nassolás elhagyása stb. Nekem segített és nem esik nehezemre. Egy hónap alatt 9 kilót fogytam és ebbe belefért kétszer, mákos guba bűnözés is.
56. Szuszy (válaszként erre: 14. - 348106ba2c)
2009. jan. 29. 21:40

Szia!

A Bio CLA-nak melyik fajtáját szeded? Úgy tudom több is van. Én is kipróbálnám, de még nem szántam rá magam. Annyi féle-fajta bogyót próbáltam már, de még soha semmi nem jött be. Mindíg csak a koplalás, odafigyelés, és alig kaja, az is csak gyümölcs, zöldség, csirkemell rengeteg salátával, és savanyúkáposztával. Ezt a CLA-t megpróbálnám.

Most én is fogyózok, ez a 18. napom, eddig 4 kg ment le, de még legalább 8 kg-ot kellene fogynom.

Diéta, R. Réka torna minden nap 30-40 perc (ez nagyon nehéz) citromos vizet iszom, gyalog járok fel a 9. emeleti lakásomba. és minden este 1 filterből mályvatea.

55. 08fe2c4a05 (válaszként erre: 53. - 08fe2c4a05)
2008. dec. 17. 21:07
Olyan 15-től kb!De nem tudom! Addig amíg nem leszek megelégedve magammal!:)És te?
54. Barbee
2008. dec. 17. 07:52
sziasztok! Szija Gigike89! mennyi kg-tól szeretnél "megszabadulni"?:D
2008. dec. 15. 14:16

Sziasztok! Én most szeretnék elkezdeni egy nagyobb fogyókúrát tornával meg mindennel amit megtehetek. :)Az a baj, hogy nincs elég kitartásom és túl könnyen engedek a csábításnak, aztán már folytatni sincs kedvem, mert majd jövő 7en meg majd hétfőn meg 1-én. . . !:S Ez talán akkor lenne áthidalható ha lenne vki akivel el tudnám kezdeni! akkor talán tudnánk egymásban tartani a lelket annyira h sikeres legyen a dolog!:D Ha vki csatlakozna hozzám azt megköszönném! írjatok e-mailt vagy vegyetek fel MSN-re a cím mind2 helyre ugyanaz: szaboagi89@freemail. hu

Előre is köszi!:)

52. andrea54 (válaszként erre: 43. - Arboc)
2007. nov. 25. 22:38
Szia ! Bocsi, hogy belevau de érdekelne, hogy tartod-e még az alant leírtakat, és mi az eredmény ? Az étredváltoztatáshoz nagyon nagy akaraterő kell, mert azt életed végéig tartanod kell, különben jön a jojó. Saját tapasztalat. Én két évig bírtam, utána jött a kocsonya "diéta" és amit addig leszenvedtem, gyorsan vissza is jött. Soha ne add fel !! Kíváncsian várom a válaszodat !
51. andrea54 (válaszként erre: 49. - Adri25)
2007. nov. 25. 22:29

Szia !

"Ginseng Slim" a neve zöld dobozban van és szerintem minden gyógynövényboltban kapható. Ja ! És nem hagyom abba :-)))

50. supin
2007. nov. 25. 17:54
Ne vacsorázz!! Eleinte nehéz lesz ,de meglehet szokni...
49. adri25 (válaszként erre: 48. - Andrea54)
2007. nov. 25. 15:59
Szia Andrea! Mi a neve a teának?
2007. nov. 25. 00:15

Sziasztok ! Egy ismerősöm ajánlotta (ő fogyott tőle) egy 3 komponensű gyógyteát.Lefekvés elött egy filter. Sajnos nincs mérlegem, de érzem a nadrágokon.. :))

Egyszer mértem magamat -5 kiló volt az eredmény kb 2 hónap alatt. (pedig nem fűztem hozzá különösebb reményeket) Továbbra is iszom, felgyorsitja az emésztést, minden nap,rendszeresen. van, ami korábban hetente kétszer háromszor volt. Nagyon fel vagyok buzdulva, mertb 20 filter 600.-ft. Ráadásul ízesitő nélkül is iható. Ajánlom.

47. adri25 (válaszként erre: 46. - Napfenyvirag)
2007. nov. 24. 19:31
Szerintem Béres Alexandra. Súlykontrol
46. napfenyvirag (válaszként erre: 36. - Sizsu)
2007. nov. 24. 14:30
Mi az a súlykontroll? SIZSU kifejtenéd bővebben? Mindennap méred magad? Ez nálam nem jött be.
45. e2290c720f (válaszként erre: 43. - Arboc)
2007. nov. 23. 08:19
pontosan én sem tudom, de a diabetológus dokim /tündéri aranyos/ ajánlotta, mert sok a rost benne, és a vércukorszintet nem emeli meg olyan hirtelen, mint a normál kenyér, ez a GI index, kevesebbtől is jól lakik az ember, és a Norbi is azt mondta:)amióta rendszeresen eszem, elhagyhattam a vércukorcsökkentő gyógyszert, jobb az emésztésem, és bővebbek a ruháim!Nekem ez bejött..
2007. nov. 23. 08:14
reggel teljes kiőrlésü kenyér. én a Lidl-ben veszem, félkilós max.15o,.Ft, azt beosztom egész hétre. megkenem vékonyan zöldfüszeres margarinnal, max. 1o dk sonka, v.párizsi. Ha rám szakad az éhség, 1 kiwi,vagy 1 alma. Ebédre sok-sok főtt zöldséget eszem, ma pl. nagyon pici olajon köménymaggal lepiritok egy fél kinai kelt,teszek hozzá 3o dk darált pulykahust,barnarizst, pici tejföl, és ezt két napra készitem. Uzsi egy narancs.Norbi dvd-re torna, zsirpusztitás veled élőben:), aztán legkésőbb hétkor eszem csak fehérjét! max. 3 db virsli, vagy egy főtt csirkecom. Mivel az egész családom este zabikál, és nekem csorog a nyálam, rágicsálok, egy répát,vagy karalábét, de nagyon bejön a jégcsapretek só nélkül.Ez jó vizhajtó is. 4 nap alatt tuti 3 kiló lemegy, ja és ha szabadnapos vagyok kb. 2 órát kerékpározom.A harmadik torna után érzi az ember, hogy van hasizma, és mikor érzem, hogy kisebbedik a pocak, szállni tudnék!
43. arboc (válaszként erre: 41. - Egnisz)
2007. szept. 27. 07:56

Ha nem haragszol, valaszolnek en

reggel a kenyer helyett a sonkat sajttal eszem

Delben zoldseg levest eszem, mert a gyumolcsleveseket ne is lassam

Masodik marhahus vagy csirkehus, koritesnek spenot (lehet kapni lefagyasztva) repafozelek, mexikoi mix, lecso, lehetoleg kevesebb rizzsel, vagy nagyon jo a gomba, persze nem sok olajban es nem tudom nalatok mennyire ismert a zakuszka. ezekbol boven meg lehet elni.

Es egy kerdes

ha (v)eszek kenyeret, az teljes kiorlesu, mert az mondtak, hogy jobb. De valaki meg tudna mondani mit is jelent ez a teljes kiorles?

42. arboc (válaszként erre: 37. - Opium)
2007. szept. 27. 07:46

Teljes mertekben egyetertek ezzel a hozzaszolassal

Csak az utolso mondathoz rendelnem a Szenyo otletet

A szenhidratot, cukrot, zsiradekot, ja es a szeszt kihagytam, de az alvast, igerem ki fogom probalni

41. Egnisz (válaszként erre: 37. - Opium)
2007. aug. 10. 20:47
opium, és miket eszel pl. egy nap?
2007. aug. 10. 16:32
Egy 54 éves nő ismerősöm leupdatolt magáról 36 kg-ot, kb fél év alatt, torna nélkül. Mozgás helyett aludt!!!
39. bocsy
2007. júl. 20. 03:34
Nekem a gyógyvíz jött be!
38. fbb35a83fc (válaszként erre: 31. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 19. 12:32

Szia, sziasztok!


Callenetics tornához keresnék dvd-t, illetve könyvet!


Ha tud valaki segíteni, kérem jellezzen!


Köszi



Szilvi

37. opium
2007. máj. 23. 22:55

Iktasd ki az étrendedből amennyire csak lehet a szénhidrátot, cukrot és zsiradékot (az átlagosan elfogyasztottnak csak a 10, 15%át vidd be csak), igyál sok folyadékot. Azon kívül azt csinálsz, amit akarsz :)

Nekem ez vált be.

(heti 2 kg-ot leadok így)

36. sizsu
2007. máj. 23. 20:49
Nekem a súlykontroll jött be nagyon. :) Három hónap alatt ~14kg... És még a vizsgákra is tok készülni mellette, ami azért a többi diétánál eddig nem ment. :)
35. Virág3 (válaszként erre: 19. - Bb6f9ea50f)
2007. máj. 23. 20:27

Nehogy a párod miatt foggy!!!!!

Ha szereted magad így,akkor nem fogyózz!Ha szeret,akkor így is szeret!Márpedig nem vagy kövér!Én pont ezt szeretném elérni!hogy a súlyom és cm között 10 legyen a különbség!

Tehát vagyok 163 cm,és 53 kg akarok lenni!

2007. máj. 23. 20:23

Szerintem Update!

Tényleg jó!

33. aebal
2007. máj. 14. 11:33
a 90 napos elválasztót, és utána is délelőtt csak gyümölcsöt egyél
2007. febr. 19. 18:14

Szia Mindenki!

Gyomorhurutom van és az orvosom diétát ajánlott! Tudna valaki ajánlani valami egyszerűnek mondhatót (torna javaslatokat is várok)?

Előre is köszönöm Mindenkinek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook