Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Streptococcus agalactiae-ban szenvedők segítséget kérnék! fórum

Streptococcus agalactiae-ban szenvedők segítséget kérnék! (beszélgetős fórum)


7. indi66 (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2012. máj. 14. 11:13
köszi a válaszod :)
2012. máj. 13. 22:36
szerintem ártani tuti nem fog.
5. indi66 (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2012. máj. 13. 22:09
több féle van. :) az agalactiae a b csoportba tartozik és megtalálható a torokban is. elvileg csak szülésnél okoz problémát a picinél, de én gombáról indultam és volt coli is és hál isten már csak ez van. köszi a válaszod :)
4. indi66 (válaszként erre: 2. - Fazema)
2012. máj. 13. 22:07
azért kérdeztem azokat akik ebben szenvedtek mert a doktor nő említette mégis egy antibiotikumra került a választása ami szar volt 2xrra is. és mivel nem tok elmenni több hónapéig gondoltam megpróbálom ezt.
2012. máj. 13. 22:01
Nekem egy idöben volt valamilyen streptococcus a hüvelyváladékomban. nem tudom hogy ebböl több féle van-e vagy csak ez. én kaptam rá betadine kupot és rendbe jött töle.
2012. máj. 13. 21:36
Miért nem a gyógyszertárost kérdezed meg? Ő talán jobban tudja, hogy mi lehetne rá jó.
2012. máj. 13. 21:33

Segítséget kérnék, mivel nem tudok elmenni orvoshoz még egy jó darabig, és tudom hogy ez a problémám. Kaptam rá aveloxot. de szörnyű gyógyszer volt egy csomó mellékhatás ki jött rajtam köztük szívdobogás és még nem is használt. A doktor nő a klinikán először betadine hüvelykúpot akart felírni rá. Használtatok rá betadine-t? Megőrjítenek a tünetek, mar szúr csíp viszket gyulladt. Folyás nincs.

Arra gondoltam vennék rá a patikában próbának.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook