Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Led lámpás fogfehérítés fórum

Led lámpás fogfehérítés (beszélgetős fórum)


2014. dec. 5. 15:10
Sziasztok! Én már kipróbáltam a LED lámpás fogfehérítést és nekem bevált. Első alakalommal 10 árnyalatot fehéredtek a fogaim. Teljesen fájdalommentes volt és utána se volt érzékeny se a fogam se az ínyem. Ajánlottak fehérítés utána egy otthon alkalmazható fehérítő habot is, amit napi rendszerességgel használok is és ezáltal megmaradt a fogaim fehérsége :)
2013. jan. 6. 22:38
Sziasztok! A Led lámpás fogfehérítés jónak számít? Van ennél kíméletesebb módszer? Azt én is hallottam róla,a hogy a fogak nagyon érzékennyé válnak, de nem aokoz ez tartós károsodást a fogakon?
2012. nov. 16. 13:31

És milyen színű LED-del világitjátok meg a dauer-vizet

Mert ugye hidrogénperoxid ami óvatlanság esetén jól megmarja a nyálkahárnyát és a foginyt

11. egri maja (válaszként erre: 10. - Remoni)
2012. máj. 16. 15:50
Viselem a következményét:)Szép,fehér és egészséges fogaim vannak!
10. Remoni (válaszként erre: 9. - Egri maja)
2012. máj. 16. 14:12
Persze, tegyen mindenki a saját maga belátása szerint. Aztán viselje annak következményeit.
2012. máj. 16. 14:07
Nincs mindenkinek pénze arra,h ami a fogorvosnak is csak pár ezer forintjába kerül(anyag+munka),kifizesse a sokszorosát...40-50-60eFt-ot!
2012. máj. 16. 10:42

Ledlámpa? Plazmafénynek hívják...

Fogfehérítést csak fogorvos vezetésével csináltasson bárki.

Nekem is most volt, gyönyörű fehérek lettek a fogaim, visszakapták az eredeti színüket és fényüket.

2012. máj. 14. 18:38

Sziasztok!

Nekem a párom javasolt egy fajta fogfehéritő módszert,melyet otthon lehet alkalmazni egy speciális pasztával és ledlámpával!

Kipróbáltuk mind a ketten és nekünk bevált!:)

Nem fehéredett ki a foginyünk és nem lett érzékeny a fogunk sem!Csak ajánlani tudom mindenkinek,5 nap alatt szép fehérek lettek a fogaink!:)

Ha vkit érdekel,irjon nekem és megirom priviben,nem szeretnék márka nevet ki irni,mert félek,h törlik a hsz-emet!

Üdv:Maja

2012. máj. 14. 10:38
Én is voltam ilyenen, több árnyalattal kifehéredtek a fogaim, de utána egy picit visszasárgultak, de még így is sokkal szebb, mint volt. Eredeti áron szerintem nagyon drága, de a kuponosok olyan 15-25 ezerért kínálják, annyit nagyon megér! Én a mammutban voltam. És utána tényleg nagyon érzékenyek lesznek a fogaid, viszont pár nap alatt elmúlik.
5. viva70 (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2012. máj. 13. 21:01
Szia! A lányomnak múlt szerdán végeztek ilyen lámpás fogfehérítést. Akciós kupont vett ő is. Utána kicsit érzékenyek voltak a fogai, meg egy hétig nem ehet savas, meg fogakat elszínező ételeket. Szépek lettek a fogai, de, hogy az eredmény mennyire lesz tartós majd kiderül...
2012. máj. 13. 18:43

ezt mindenképpen nézd meg bármilyen fogfehérítés előtt!! :D

[link]

2012. máj. 13. 18:27
És szerinted belevágjak? van értelme? fáj?
2. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2012. máj. 13. 18:25
Valójában nem a lámpa fehérít, hanem a fogra felvitt anyag. A lámpa fénye azt aktiválja.
2012. máj. 13. 18:22

Sziasztok!


Az érdekelne, hogy volt e már valaki ilyenen? És mik a tapasztalatok?

Gondolkodom azon, hogy vásároljak kupont...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook