Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van olyan akinek az iskolába jár valamilyen harcművészetre a gyereke? Mennyibe kerülnek az ilyenek? fórum

Van olyan akinek az iskolába jár valamilyen harcművészetre a gyereke? Mennyibe kerülnek az ilyenek? (tudásbázis kérdés)

8. Gergő a kacsa (válaszként erre: 6. - Kékholdacska)
2012. máj. 13. 16:35

Kárára nem fog válni. :)


A fizikai erőnlét növeli az önbizalmat letöbb esetben, szóval ilyen téren mindenképpen haszna lesz belőle. Meg ugye új embereket ismer meg. Edzésen sokkal jobb kapcsolatok tudnak kialakulni, mint egy osztályon belül. És ad egy biztonságérzetet, ha tudja, hogy az edzőtársai szeretik, így a suliban is sokkal könnyebben ellesz az emberekkel. Nem lesz akkora tragédia, ha osztályon belül nem szereti valaki, vagy ilyesmi.

7. nyári szellő (válaszként erre: 6. - Kékholdacska)
2012. máj. 13. 16:17

Hát....erre nem tudok mit mondani,az én fiam nem visszafogott....

De állítólag a koncentrációs képességre jó hatással van..

Ez a 3ezer kisvárosban van.

6. kékholdacska (válaszként erre: 2. - Nyári szellő)
2012. máj. 13. 16:14
Az jó. Heti 2szer és 3ezer Ft. És egyébként a visszafogott gyerekekre milyen hatással van?
2012. máj. 13. 16:11
Gondoltam,hogy kb.ennyibe kerül. És hetente,vagy havonta kell fizetni?
2012. máj. 13. 16:00

Négy és hatezer között szoktak lenni havonta.

Ennél olcsóbbat nehéz találni, de persze valamerre biztos van. :)


Az a baj, hogy sokszor, ami jó az messze szokott lenni. Én emiatt hagytam abba több harcművészetet is.

Meg arra érdemes figyelni, hogy minél kisebb létszámú csoport legyen, mert 15 fő felett már nem nagyon jut elég idő egy-egy emberre. És érdemes olyan stílust választani, amit a kiskrapek tényleg szeret. Nagyon sok különbség tud lenni egy-egy harművészet között.

2012. máj. 13. 15:58
6000Ft /hó
2. nyári szellő (válaszként erre: 1. - Kékholdacska)
2012. máj. 13. 15:56

Aikidora jár a fiam,heti 2 alkalommal van edzés.

Havonta 3000Ft a díja.

2012. máj. 13. 15:45
Van olyan akinek az iskolába jár valamilyen harcművészetre a gyereke? Mennyibe kerülnek az ilyenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook