Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A menzesz késés lehet időjárástól? fórum

A menzesz késés lehet időjárástól? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 13. 20:05
Rozmaring tea, tuti meg jön a vérzésed 1-2 nap múlva.
8. Lencsy (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. máj. 13. 12:28
A citromról hallottam, hogy kicsit lehet vele késleltetni ..bár én ebben nem igazán hiszek ! Az időjárásnak szerintem tuti semmi köze hozzá , az életmód váltás beleavatkozhat de szerintem egy hetet azért nem ! Védekezés ide vagy oda én a helyedben csinálnék egy tesztet !
7. 526d586c57 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2012. máj. 13. 12:00
Úgy értem előfordult már ilyen késés,de alapvetően rendszeres.
2012. máj. 13. 11:59
Igen, szerintem mindenképp. Nekem életmódváltás közepette egy hónapot ki is maradt. Vagyis késett úgy 20-22 napot, pedig előtte szinte napra pontosan 28 napra jött meg mindig. Ha mozogsz is közben, akkor még inkább lehetséges, mert (ahogy olvastam) a sportot a szervezet eleinte stresszként fogja fel, és a stressz miatt pedig simán késhet, akár sokat is. De azóta semmi gond vele, szóval szerintem nem kell kétségbeesni pár nap miatt. :) Nyugi. :) Ja, és a citromot (népi praktika szerint) használják arra, hogy késsen a havi, szóval ez is közrejátszhat. :)
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. máj. 13. 11:58

"Eddig meglehetősen pontos és rendszeres volt, előfordult már hogy késett 1 hetet főleg az évszak és szabadság miatt."


Bevallom, ezt nem egészen értem.

Kissé ellentmondásos-nekem.

4. Pici Manócska (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2012. máj. 13. 11:57

az életmód váltás miatt is előfordulhat...nekem is felborult tőle...

ha attól van szép lassan újra beáll...

védekezés ide vagy oda attól még előfordulhat a terhesség(bocsi, nem ijesztgetni akarlak)

2012. máj. 13. 11:53

Én nem tudom,hogy a terhességnek milyen jelei vannak,mivel még nem szültem,de mikor én elkezdtem életmódot váltani,nekem is volt,hogy késett ,nem is 1-2 napot.


Szóval ezek a változások befolyásolhatják a menzeszedet,de ha nem jön meg,érdemes tesztet csinálni.

2012. máj. 13. 11:53
Hááát,6 nap késés szerintem sok...1-2 nap még lehet az időjárástól,de majdnem egy hét...
2012. máj. 13. 11:50
Az a helyzet hogy 6 napja késik a havim. Eddig meglehetősen pontos és rendszeres volt, előfordult már hogy késett 1 hetet főleg az évszak és szabadság miatt. A párommal rendesen védekezünk, ezért én a terhességet kizárnám. Az utóbbi 2 hétben változtattam az életmódomon, rengeteg folyadékot megittam, köztük sok citromosat. Emellett a időjárás is elég bolond. Fáradékony vagyok és görcsölget a hasam.A folyásom is nagyon kevés és víz alapú. Elképzelhető hogy megcsúszott a ciklusom? Ezek lehetnek okai a késésnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook