Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvőre megyünk, a pár semmit nem kér senkitől ajándékba. Mivel lephetnénk meg őket, ami afféle "hoztam is ajándékot, meg nem is"? fórum

Esküvőre megyünk, a pár semmit nem kér senkitől ajándékba. Mivel lephetnénk meg őket, ami afféle "hoztam is ajándékot, meg nem is"? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 13. 21:00
Kaparós sorsjegy!Viszel is meg nem is...hátha bejön nekik :)
13. Huncutka84 (válaszként erre: 8. - Szisi)
2012. máj. 13. 17:01

Egy hatalmas felfujt lufiban sok pici felfujt lufi es minden pici felfujt lufiban egy picike fenykep rolatok es roluk vagy csak roluk....Melle rengetek konfetti. hHa ugyesek vagytok akkor a lufira ra lehet apőlikalni egy lufipart:-)

Ha erdekel tudok kepet kuldeni h is nez ez ki....

2012. máj. 13. 16:07
Egy dekoratív szobanövény amit az ára miatt nem vennének meg de tetszik? Mindíg eszüke jut az esküvő.
2012. máj. 13. 15:06
egy szabadon engedett fehér galamb
2012. máj. 13. 15:03
Egy hófehér törölközőbe hímeztess egy összefont karikagyűrűt. Természetesen két darabba! :-)) H mindkettőjüknek legyen.
2012. máj. 12. 20:43
Keress rá a neten az "esküvői doboz"-ra, a gportal-os találatra. Én már vettem ilyet és nagyon-nagyon tetszett.
2012. máj. 12. 17:18
Már együtt élnek egy ideje, nem is a legfiatalabb korosztály. Azt mondják, hogy ők tényleg azért rendeznek vacsorát, hogy osztozzunk az örömükben, a meghívóban is kifejezetten az szerepel, hogy semmit nem kérnek ajándékba, az lesz a legnagyobb ajándék, ha részesei leszünk a boldogságuknak. De azért valami olyan ajándékot keresnék, amit viszünk is, meg nem is, tehát pénzt, utalványt biztosan nem fognak kapni.
2012. máj. 12. 17:15
Egy borítékkal benne némi "kezdőtőkével" :-)
2012. máj. 12. 17:14
Én ilyen helyzetben saját készítésű fotót szoktam adni bekeretezve, de van egy barátom, aki bármilyen alkalomból a könyvnek örül a legjobban.
2012. máj. 12. 17:14
Ajándékutalvány?
2012. máj. 12. 17:14
Nagyon szép esküvői emlékkönyveket lehet kapni, mi ilyet kaptunk egy baráti házaspártól, és minden vendég írt bele valamit... ha bőgni támad kedvünk, ma is elővesszük:) csodálatos emlék!
2012. máj. 12. 17:12
Szerintem tégy borítékba pénzt, s azt add át. Biztos örülni fognak (hacsak nem milliomosok):-))
2012. máj. 12. 17:10
Egy gyönyörű fotóalbummal.
2012. máj. 12. 17:08
Esküvőre megyünk, a pár semmit nem kér senkitől ajándékba. Mivel lephetnénk meg őket, ami afféle "hoztam is ajándékot, meg nem is"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook