Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sprőd lett a hajam a hennától..:-)Miért? fórum

Sprőd lett a hajam a hennától..:-)Miért? (tudásbázis kérdés)


6. Peggy73 (válaszként erre: 3. - Cb4d6e9d49)
2012. jún. 14. 01:32

Én az antalvalis áruházból vettem a (por) hennát, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Samponból és hajbalzsamból használj méreg menteset! A henna nem szereti az ilyesmit.


Ajánlhatom a DM saját márkás babasamponját (én is ezt használom, illetve hajápolásra Vatika hajolajat, vagy shea-, kókusz-,kakaóvaj keveréket kenek mosás előtt a hajamra), vagy keress rá a bionom boltra, ott 100% tiszta samponokat, hajápolókat találsz.

5. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 4. - B5ef5132a9)
2012. máj. 13. 19:31
Köszönöm!:-)
2012. máj. 12. 20:33
A hennával semmi gond, hanem azzal a márkájúval ami vettél, mert az pocsék. Vegyél rendes hennát. Cosmio webáruháza. Olyan hennát vegyél, aminek nincsenek színárnyalatai, abban nem fogsz csalódni.
2012. máj. 12. 14:28
Milyen sampont ,balzsamot ajánlanátok hennával festett hajra?Én G.bi babasampont vettem,jónak tűnik,de a régi balzsamom nem.Valamint a henna Cl.s.ic nevű hennaport alkalmaztam.Lehet,hogy ez nem jó?melyik a legjobb?Köszönöm!
2012. máj. 12. 14:09

Hajmosáskor az eddigi pakolásomat nem fogadja be egyáltalán és semmilyen balzsamot,mintha minden megűállna a felületén.

Semmi nem akar beszívódni.

Vizesen nagyon kemény,merev.Ha megszárad rendben van.De vizesen kezelhetetlen és mondom ,semmi nem szívódik be.

Mi lehet az oka?

Sima hennaport használta(első alkalommal most)Kávé+ tea valamint diólevél főzete volt a keverő folyadékom.Tettem bele pici citromlevet és olivaolajat is..

Nem értem.

2012. máj. 12. 14:06
Sprőd lett a hajam a hennától..:-)Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook