Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karaoke és minden, ami éneklés ♫ ♫ fórum

Karaoke és minden, ami éneklés ♫ ♫ (beszélgetős fórum)


2017. dec. 11. 18:50

Szép estét! Segítséget szeretnék kérni!

Nincs meg valakinek esetleg Halász Judka/vagy Bojtorján Karácsony ünnepén című dalának a zenealapja? Településünk óvodapedagógusainak szeretné ezzel segíteni

26. norma2
2017. febr. 4. 13:09
Jut eszembe nincs valaki köztetek aki jól tud gitározni ? :) accustic -al
25. norma2
2017. febr. 4. 12:30

Én is szeretem a régi slágereket. És menekülök a sok kaptafa jolly stb slágerektől pl.

Kiráz a hideg tőlük. Ez van mikor valami ível, elhagyta a csúcsot és már a csömörlés korszaka következik.

Néha kacérkodok queen számokkal, de oda hang kell :D megjegyzem azok a dalok is olyanok, ami csak freddinek állt jól és tudta előadni ahogy. Bár RW hallottam már énekelni queen dalt, maga stilusában az is nagyon jó volt, hangja is van hozzá.

2017. febr. 4. 11:57

Én inkább a magyar dalokat szeretem jobban énekelni. Margaret Islandot imádom, de a régi dalokat is szeretem.

(Boldogság, gyere haza; Nem leszek a játékszered...)

Mindennap énekelek :)

23. norma2
2017. febr. 4. 08:13
Mit szerettek énekelni? Én leginkább külföldieket próbálom:) Én Nagyon szeretem robbi williams számait, nagyon jó énekesnek tartom, főleg élőben szeretem nézegetni a youtun, elég sok stilusban kipróbálom magam.
22. norma2
2017. febr. 4. 08:04

Sziasztok


Bár karaokezni konkrétan nem szoktam de imádok énekelni. Kár hogy halott a topik. Nikkancs, hol az a link?:) én szívesen meghallgatnám éneked ha belinkeled. Mások?

Én billentyűn játszadozom. Gitározni is jó lenne, de már nem igen fogok megtanulni. Idő sincs nagyon rá.

21. Nikkancs :) (válaszként erre: 20. - Mamcili)
2015. ápr. 9. 22:47
óó kár, hogy erről lemaradtunk : SS
2013. júl. 18. 09:50

Lesz a közelünkben egy tehetséggondozó válogatás...(énekeseket, táncosokat és bármi, ami színpadra való)

érdekel valakit?


Írjon egy privát üzit, hogy tudjak róla, és ha kéri küldöm az infókat.


Hozzáteszem én is nagyon szeretek énekelni, de tudom, hogy nincs nagy hangom hozzá, így marad a szobám, és a fördőszoba :)

19. Nikkancs :) (válaszként erre: 18. - 17edc27aec)
2012. máj. 12. 18:00

igen?! :) na akkor majd megpróbálok tőlük valami könnyűt eljátszani, bár még annyira amatőr vagyok sajnos

szóval amíg gitár nem megy, énekelek :)

18. 17edc27aec (válaszként erre: 16. - Nikkancs :))
2012. máj. 10. 22:16
Shadows-nak vannak nagyon jó könnyű de mégis dallamos gitárszólói. Nekem az volt az első, meg a boci boci tarka :D
2012. máj. 10. 19:36

Jaa egyébként lehet jövőhéten ismét feléneklek egy dalt, és ha veszem a bátorságot belinkelem ide, de azt még meggondolom : DDD



A hangom mások szerint: "kislányos, ártatlan , aranyos..."


Hát nem tudom, inkább jobb lenne egy nőies hang , nekem az jobban tetszik. Bár amikor a Kocka hasat énekelem, akkor nem kislányos, vagy amikor a puszi nyuszit : DDDDD :P

2012. máj. 10. 19:34
Tudoom, öcsém is onnan tanul most :):) Én meg kaptam egy oktató DVD-t, na meg egyik barátom néha ha átjön akkor segít :) Az első amit megtanultam az a Smoke on the water, és a 8 óra munka, legkönnyebbek : DDD
15. 17edc27aec (válaszként erre: 12. - Nikkancs :))
2012. máj. 10. 19:18

Nagyon jól meglehet tanulni internetről is gitározni. Én is ott kezdtem, aztán ha valamit nem tudtam, haveromtól kérdeztem:)

Az akkordokat kell helyesen lefogni, azt nehéz megtanulni, de van gitároktató program is: LickbyNeck a neve:)

Az megmutatja, mit hol kell lefogni a tabulátoron.

14. Nikkancs :) (válaszként erre: 9. - M.Edina)
2012. máj. 10. 19:07
Naaaa, ne légy ilyen kishitű :) Na de nem erőltetem :):)
13. Nikkancs :) (válaszként erre: 10. - Emi1206)
2012. máj. 10. 19:06
Köszönöm, vagyis nővérem köszöni :)
12. Nikkancs :) (válaszként erre: 11. - 17edc27aec)
2012. máj. 10. 19:05
Hűű, irigylem a barátodat :):) Egy ideje én is gitározok, na de még nem megy olyan jól sajnos, na de nem adom fel :))
11. 17edc27aec (válaszként erre: 8. - Nikkancs :))
2012. máj. 10. 19:02
Billí Idolt szeretek nagyon utánozni, van egy barátom, 25 éve gitározik már, alig van olyan zene amit ne tudna legitározni. Ő nyomja a sweet sixteent, én meg nyomom rá az angol szöveget:)
10. emi1206 (válaszként erre: 8. - Nikkancs :))
2012. máj. 10. 18:59
Szépen énekli, csak ezt a számot utálom nagyon.
9. M.Edina (válaszként erre: 5. - Nikkancs :))
2012. máj. 10. 18:55
Hát jobban jársz, ha inkább nem hallod.. egyrészt mert nem kapsz halláskárosodást, másrészt megkíméled magad a vonyításomtól.. és nem lesznek rémálmaid..
2012. máj. 10. 18:55

Egyébként nálunk a családban mindenki imád énekelni, és karaoke-zni, ez nálunk valami családi szokás, vagy micsoda : D Van amikor 4 testvéremmel és szülőkkel itthon a karaoke a program, nagyon jó szokott lenni :)


Amúgy itt a nővérem egyik dala, a Titanic betétdalát énekli :) Sosem tanult angolul, szóval a kiejtést el kell neki nézni :) A hangját én imádom, szerintem nagyon szép, bár lehet elfogult vagyok.


[link]

7. emi1206 (válaszként erre: 3. - 17edc27aec)
2012. máj. 10. 18:53
Jaj egyszer öcsém rappelte el 10 évesen valamelyik Ganxsta számot. Volt mikrofonunk és felvettük kazira. Az összes trágár szót megnyomta, nagyon vicces volt. :D Ha jól emlékszem a Való világ volt az a szám.
6. Nikkancs :) (válaszként erre: 3. - 17edc27aec)
2012. máj. 10. 18:53

Szia :)

Hűű, imádom azt a dalt :):) Múltkor voltam Pesten karaokezni, ezt is elénekeltem/elénekeltük :):)


igeen ismerem, régen én is azzal énekeltem itthon, most meg Karafun-nal :)

5. Nikkancs :) (válaszként erre: 2. - M.Edina)
2012. máj. 10. 18:50

Naa, végre valaki még aki szeret énekelni :):)

Ááá olyan rossz csak nem lehet :))

2012. máj. 10. 18:50
Én is szeretek énekelni, főleg utazás közben. A sikereim: háááát, kaptam már szép mosolyokat, hangos röhögést, sírva menekülést és ezekhez hasonlókat. :)
2012. máj. 10. 18:50

Szia. Én egyik munkahelyemen karaokeeztam az edda kör közepén c. számát, hatalmas sikerem volt a nők között. Mindenki félve, meg ügyetlenül szólt bele, nem merték elvicceelni, és csak álltak a mikrofon előtt semmi mozgás semmi show. Na gondoltam is magamba, hogy én nem így fogok kiállni énekelni. Csápoltak a csajok:)


Egyébként van egy ilyen program van Basco a neve...itthon régen tesómmal, meg a haverjainkkal sokat szórakoztunk, jól beégtünk néha:D

2012. máj. 10. 18:47
Én szeretek énekelni, szoktam is a zuhany alatt jó hangosan.. a szomszédok örömére.. a hangom akárcsak a repedt fazék.. nagyon imád a környezetem amikor rázendítek..
2012. máj. 10. 18:43

Sziasztok!!! :)

Azért nyitottam ezt a topikot, mert hátha vannak itt olyanok akik szeretnek énekelni és néha-néha lejárnak karaoke-zni. A karaoke-zás szerintem hatalmas buli, én imádok karaoke-zni, énekelni. Szóval itt mindenki megoszthatja az élményét, meg, hogy miket énekel, és, hogy milyen sikerei voltak eddig :) Ha vannak dalaitok nyugodtan megmutathatjátok, szívesen meghallgatom :)


Szóvaal csak báátraaan... :)))

Szép mosolygós(éneklős XD ) napot Mindenkinek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook