Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek mikor múltak el a rosszullétek? fórum

Kinek mikor múltak el a rosszullétek? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 15. 09:58
Sziasztok! Nekem a 3-dik terhességemnél a 16-dik hét után kezdtek elmúlni a rosszúllétek.Én nem hánytam, hanem csak iszonyatosan erős hányinger,gyomorégés és öklöndözés kínzott.Viszont ahogy betöltöttem a 16-dik hetet, eggyik naprol a másikra megszüntek.A gyomorégés az ami megmaradt szinte a terhesség végéig, de az csak néha volt kellemetlen.
38. Jasmine24 (válaszként erre: 37. - Katie_rose)
2012. máj. 11. 15:21
:) En meg este nem tudok konnyen elaludni. Furcsa, hogy mennyire kulonboznek a terhessegek!
37. katie_rose (válaszként erre: 36. - Jasmine24)
2012. máj. 11. 13:49
Én most is az vagyok. Csak este úgy fél 10, 10kor van egy durva holtpont. Na,akkor ha valaki nem tart szóval tutira alszom 2 percen belül. :D
36. Jasmine24 (válaszként erre: 35. - Katie_rose)
2012. máj. 11. 13:47

Nekem is addog amig nem eszem normalisan. Vigyaznom kell, hogy a gyomrom ne uruljon ki, mert akkor erzem rosszul magam.

Annyira faradt en sem vagyok, de ez mar nekem sok...elotte nagyon aktiv voltam! :)

35. katie_rose (válaszként erre: 34. - Jasmine24)
2012. máj. 11. 13:43

Én nem voltam különösebben fáradt szerencsére. Viszont tegnap a védőnő kicsit magasabb vérnyomást mért,szóval ma veszek egy mérőt itthonra is,mert most már tényleg parázok.. Remélem csak a meleg és a nagy séta miatt volt.

A hányinger meg csak reggel van és a reggeliig tart. :)

34. Jasmine24 (válaszként erre: 33. - Katie_rose)
2012. máj. 11. 13:39
Lehet, hogy en is igy lennek, de megmondom oszinten, neha nagyon jo lenne ismet energikus es jo kozerzetunek lenni! Ezeket leszamitva nagyon elvezem a kismamasagot! Kulonben kicsattano a kedvem! :))
33. katie_rose (válaszként erre: 32. - Jasmine24)
2012. máj. 11. 12:55

Én ha jobban lettem néha egy-egy napra, akkor pánikba estem,hogy minden rendben van-e. :D De én parás kismami vagyok. :D

Amíg nem mocorog, addig ez az egyetlen jele annak,hogy itt van velem. :)

32. Jasmine24 (válaszként erre: 30. - Manócskaah)
2012. máj. 11. 12:45

Oh Te szegeny! :) Biztosan enyhulni fog! Kitartas!

En azt hittem, hogy elkezdtem jobban lenni, de ma ismet eleg rosszul voltam a reggel. Igaz, hanyni nem hanyok, de az emelyges epp olyan rossz.

Viszont tegnap felviditottam magam egy kis babas vasarlassal. Vettem par edes cuccot, egybol jobb kedvem lett! :))

2012. máj. 11. 09:36

Nekem kb olyan 11+5 nap körül múlt el:-))

Hidd el el fog múlni!!

2012. máj. 11. 09:04
Sziasztok.Én is ugyanevvel küszködöm.én most vagyok 7+3 és elviselhetetlen egésznapig tartó émelygésem van :S Remélem hamar elmúlik. ÉS a kérdezőnek is ezt kívánom:)
29. babszibobó (válaszként erre: 14. - Rekuczy)
2012. máj. 10. 20:16

Nem kell utána olvasnom, olvasok róla alapból eleget, mondhatom úgy is tanulom eleget....


Persze van egy hiedelem, de ez kb. olyan mint ha ég a gyomrod, hajas babád lesz...


És Őszintén, egy Dokinak egyszerűbb ezt mondani, még mókásan is hangzik, mint hogy Élettan magyarázzon egy Kismamának...


Ha ez tényleg így lenne, akkor az esetek legalább 90%-ban működne, de közel nincs ilyen arányban...


2 fiam van, egyikkel hánytam, másikkal nem, DE EZ Egyén függő, kinek hogy bírja a szervezete a hormon dömpinget, a vele járó változásokat.


A HCG tagadhatatlanul magasabb lányoknál, de mai napig nem tudják a kutatók, hogy miért van az, hogy valaki megússza hányás/rosszullét nélkül, nemtől függetlenül...(Lányoknál tény több az Ösztrogén a szervezetben, de ez nem lehet feltétlenül ok)

2012. máj. 10. 17:55
Koszonom az eddigi hozzaszolasokat es jokivansagokat! En is kivanok mindenkinek jo egeszseget, es aki babat var, annak csodas babavarast! :)
2012. máj. 10. 17:21
A fogmosás horror,na akkor mindig nagyon közel van a hányás.
2012. máj. 10. 17:20
Én 8+3 vagyok,nálam enyhül már a hányinger. Első perctől nagyon volt,onnan gondoltam már,hogy terhes vagyok. Előzőnél is ilyenkor kezdett múlni,de jön helyette más. Állandóan aludnék, alvás után még rossz a gyomrom és ég stb. Szagtól viszont megmaradt,szintén mosogató és hasonlók. Hányni nem szoktam, csak majdnem.:-)
25. rekuczy (válaszként erre: 16. - -Bigyóné-)
2012. máj. 10. 15:48
en is konyen atveszeltem ugy voltam ez a legkisebb problema a terhesegel sajnos tud nagyobb baj is torteni igy inkabb ugy fogtam fel hogy tul kell elni es mivel terheseg elott is eleg roszul voltam j sok mindentol igy megtanultam vukozni :)
24. katie_rose (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2012. máj. 10. 15:03
Én nem hánytam,de nagyon rosszul voltam. viszont 14 hetes vagyok és reggel még mindig a hányinger ébreszt. De már megszoktam. Czeizel szerint az émelygős kismamák babáinál ritkábban van komplikáció. :)
2012. máj. 10. 14:33
Én csak 1x hánytam, nem kellett volna gyümit enni reggelire:)
2012. máj. 10. 14:08

én émelyegtem,és hányingeem volt de nem hánytam szerencsére,és 3 hónap után múlt el.mind 2 gyermekemnél egyforma volt, első fiu,második lány..a fiunál a csoki gondolatától is rosszul voltam 3 hónapig,lánynál nem:)


Jó egészséget és boldog terhességet kivánok!:)

2012. máj. 10. 13:54

Amikor lecseréltük a mosogatószert egy másikra (hányingerem volt tőle, de nagyon, egy darabig csak a férjem mosogatott :) , naponta ürítettük a kukát, még ha csak egy kevés is volt az alján. :)

Hányni kétszer hánytam, inkább csak émelyegtem az első 3 hónapban. Utána elmúlt. Majd jön helyette más. A vége fele derék,-hasfájdalom és a többi.

De mindent megér!!!

2012. máj. 10. 13:54

Én az első babámnál 12. hétig öklendeztem, utána kezdtem hányni, szinte végig a terhesség alatt.

A második babámnál csak öklendeztem, de az is tartott kb. 5-6 hónapig.

Mindkettő fiú, de nekem teljesen más volt a két terhesség.

2012. máj. 10. 13:42
Nekem a 15. hét környékén múlt el az egész napos rosszullét mind a két terhességnél.
18. Jasmine24 (válaszként erre: 16. - -Bigyóné-)
2012. máj. 10. 13:42
Jo neked, hogy nevetni tudsz ezen! :))
2012. máj. 10. 13:39

Én pl. egyáltalán nem voltam rosszul! :) Tényleg mindenkinél más! de általában azt mondják a 12. hét után megszűnik.

és tényleg nincs köze hozzá, hogy milyen nemű gyerkőc van a pocakban! :))

ez is egyén függő, ki hogy viseli.

Boldog babavárást!!! :)))))

2012. máj. 10. 13:38
14 hetes vagyok! :) Most a héten mintha elmúlt volna a hányingerem! Én csak jókat röhögtem rajta amikor jött a Vukkk! :)Minnél erősebb a hányinegr annál jobb ,erősebb a baba is! Szóval nem kényeskedni ,kibirni! :)
15. Marissa (válaszként erre: 1. - Jasmine24)
2012. máj. 10. 13:37
8 hetes terhes voltam mikor kezdődött és 14. hét végéig tartott. Ez azonban mindenkinél változó..
14. rekuczy (válaszként erre: 7. - Babszibobó)
2012. máj. 10. 13:36
pedig van koze es ezt orvos is mondta es anyukam is pont ugy reagalt a fiukra mint en es velem is ugy reagalt a roszuletekre mint en a lanyal. szerintem ha utana olvasol meglatod amugy a dokim mondta hogy tenyleg igy van
2012. máj. 10. 13:35
Nekem a 16 hétig voltak, afp vizsgálat után mintha elvágták volna, olyan hirtelen elmúlt.
12. Jasmine24 (válaszként erre: 9. - Ba7da9cfc0)
2012. máj. 10. 13:35
HU szegenyek! Az azert nagyon faraszto lehet! :(
11. Jasmine24 (válaszként erre: 10. - Babszibobó)
2012. máj. 10. 13:32
Tudom, csak nem jott a szamra a helyes kifejezes.
10. babszibobó (válaszként erre: 8. - Jasmine24)
2012. máj. 10. 13:29
Ezek nem vélemények, hanem szimpla tapasztalatok:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook