Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig lehet inni a csalánteát? fórum

Meddig lehet inni a csalánteát? (tudásbázis kérdés)


2017. febr. 16. 15:21

meddig?

keddig...

2012. máj. 10. 07:34
Én egy kicsit komolyabban foglalkoztam egy időben a gyógynövényekkel. Úgy tudom, hogy ahogy havasigyopár írta, két hét után szünetet kell /érdemes/ tartani, mert a csalánlevélen lévő kis horgas végű szőrök, összetapadva beleakaszkodnak a bél bolyhaiba! Emiatt csökken a bél működésének a hatékonysága. Ezért kell szünetet tartani, hogy időnként le tudjon válnia bélfalról. Egyébként nagyon jó és hatékony tea!
2012. máj. 10. 07:31

2 hét.


De a vitaminutánpótlásról ne feledkezz el, mert kimossa a szervezetedből azt is.

2012. máj. 10. 07:12
Ameddig van a pohárban, gondolom míg el nem éred az alját:) Egyébként csak jót hallottam én is róla, semmi bajod nem lesz tőle-)
2012. máj. 10. 07:07
Pohár fenekéig:)
2012. máj. 10. 07:06

Nagymamám minden reggel megivott egy csuporral, amíg nagytatám élt... Tata megébredt korán, felkelt, arra megébredt mamám is. Tata rászólt, hogy "nehogy felkelj" és már meggörbült háttal kibaktatott a konyhába és főzött egy csupor csalánteát, amit bevitt mamámnak. Mama nem mondott semmit, csak hogy "tedd csak le az asztalra", de magában mosolygott.


Nagyon sok reggelen itta mamám a csalánteát, igaz vérnyomás és vércukor problémái voltak. Februárban volt egy éve, hogy nem hozza be neki senki a csalánteát. Ne haragudj, de a csalánteáról mindig ők jutnak eszembe:)

2012. máj. 10. 06:47
:DD
2012. máj. 10. 04:26
2 hétig szabad csak,utána 2 hét szünet.
2012. máj. 10. 02:31
Ha 1-et reggel éhgyomorra, akkor minden nap.
2012. máj. 10. 00:24
Meddig lehet inni a csalánteát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook