Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Árfolyamgáttal kapcsolatban tudna valaki segíteni? fórum

Árfolyamgáttal kapcsolatban tudna valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2012. szept. 24. 10:44

Kedves fórumozók!


A SZTE Gazdaságtudományi Karának végzős hallgatója vagyok és segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatommal kapcsolatosan. Dolgozatomat a pénzügyi kultúráról írom, így érintem az árfolyamrögzítés és a végtörlesztés témakörét is. Mindkét témával kapcsolatban készítettem egy kérdőívet és szeretnélek megkérni titeket, hogy segítsetek ennek kitöltésében. A kitöltés természetesen anonim és kb. 5-7 percet vesz igénybe.

Remélem nem haragszotok, hogy ezen a fórumon ilyen kérést tettem közzé.

Amennyiben tudtok segíteni kérlek jelezzétek és közzéteszem a linkeket, melyeken elérhetők a kérdőívek.

Üdv.: Ági

2012. máj. 10. 10:38

Szia!

Te melyik banknál vagy?

2012. máj. 9. 22:05
A bankban azt mondták, hogy akinek fundamentával kombinált hitele van, és még nem törleszt tőkét, azok járnak a legjobban. Csak nekem ez olyan hihetetlennek tűnik, hogy mondjuk a fundamentáig kb. 4 évig törlesztek 180 Ft-on, a gyűjtőszámlámon meg nem halmozódik fel semmi. Ennek örülök, ha így van, csak olyan hihetetlen.
2012. máj. 9. 14:43

Ez a téma engem is érdekel.

Érdemes ebbe belevágni?

2012. máj. 9. 14:42
Tanácsot szeretnék kérni, aki hasonló cipőben jár! Fundamentával kombinált lakáshitelem van, amit 4 év múlva fogok betörleszteni. Ha most kérem az árfolyamgát rögzítését (jelenleg még csak kamatot törlesztek, tőkét nem), akkor a gyűjtőszámlámra nem halmozódik fel "tartozás", mivel a kamatot az állam és a bank "benyeli". Tőkét majd csak a fundamenta betörlesztése után fogok törleszteni, majd csak utána kerül a gyűjtőszámlámra valamennyi tartozás. Valóban így lenne?
2012. máj. 9. 14:39
Árfolyamgát!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook