Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Álomszép anyák napja fórum

Álomszép anyák napja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Álomszép anyák napja

1 2
2012. júl. 22. 22:29
Köszi! :-)
34. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 33. - Bettus0105)
2012. júl. 22. 21:04

Köszönöm!

Jaj de gyönyörű a Kislányod!!!!! :-)))))))

2012. júl. 22. 14:55

Nagyon tetszett a cikked, meg is könnyeztem, először azért, mert átéreztem milyen boldog lehetsz, aztán a csalódottságtól.

Sajnálom, hogy álom maradt. :-(

Talán majd jövőre...

2012. máj. 14. 16:21
Kedves volt a cikk, tetszett! Valóban az eleje túl idilli volt ahhoz, hogy igaz legyen:-), bár el tudom képzelni, hogy vannak ilyen romantikus és figyelmes férfiak... Nálunk a 2. anyáknapja volt a 17 hónapos kisfiammal. Párom sem nagy romantikus alkat, de délelőtt, amíg főztem, elmentek "virágot szedni" a nagyiknak.Úgy jöttek haza, hogy volt nagyi-csokor, és volt egy virág apától nekem és egy szál, amit állítólag kisfiam direkt nekem szedett. Az a pár szál kis kókadt virág úgy megdobogtatta a szívemet, olyan aranyosak voltak úgy együtt, párom, kisfiam és kis virágok:-)tényleg nem kellenek nagy dolgok, csak ahogy írtad, csoki, virág vagy csak egy nagy puszi...
2012. máj. 13. 16:00
Elolvastam a cikket és a hozzászólásokat is.Kicsit szomorú lettem.Én éltem a férjemmel, élek a második párommal más életet?Nálunk minden nap" anyák napja van"még ma is reggel ágyba kapom a kávét-- ez így volt mindig, kivéve, ha a férjem külföldön volt--A második párommal közöz gyerekünk nincs, de a fia mindig köszönt anyák napján, hisz az Ő anyukája meghalt, s helyette én viselem gondját az apjának, Neki is, ha szüksége van valamire. Az enyémekről most nem beszélek, mert az természetes.Tudom mit jelent a gyerekeim szeretete, megbecsülöm és viszont szeretem Őket.Van a kertnek egy " anyarésze" oda kiültetem minden évben a kapott virágok gumóit.Azokat is, amiket név és szülinapra kapok. Szépen gyarapszik és virít.
2012. máj. 10. 23:27

Nagyon tetszett!

/Én sem olvastam volna el, ha nem olvasom, hogy te írtad...;)/

29. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 28. - Rablanna)
2012. máj. 10. 15:47
Ez így van. Becsüld meg a párod, és nagyon boldog babavárást kívánok Neked!
2012. máj. 10. 15:44

Őszintén sajnálom, hogy nem teljesült az álmod! Talán egy pár év múlva (ha nem is bundás kenyérrel) a kisfiad fog meglepni egy (nem)álom reggelivel! :)

Azoknak, akik azt gondolják, nincs is ilyen férfi el kell meséljem, hogy a Szerelmemmel most várjuk az első kisbabánkat. Mióta együtt vagyunk (7éve) azóta minden egyes anyák napján felköszönt egy szál virággal, mint "gyermekei leendő édesanyját"!!

Ritka,mint a fehér holló az ilyen társ, de példaként szolgálhatna sokak előtt!!

27. kukucz
2012. máj. 10. 14:48

Ja belladonna3...

De.Ha az ember lánya szül a kedvesének egy bébit,ugyan tisztelje már meg egy szál virággal.Legalább az elsőn....

26. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 25. - Belladonna3)
2012. máj. 10. 09:39

Mert amúgy dicshimnuszt vártam el...

Egy kisgyerek helyett igenis az apuka visz egy tábla csokit, egy szál virágot, vagy ha azt se, ad egy nagy puszit.

Nem vagyok elszállva, nyugodj meg.

2012. máj. 10. 09:16

Szép a cikk és érthető hogy Te személy szerint kicsit el vagy szállva anyai szerepedben,de én úgy gondolom,anyák napján elsősorban mindenkinek a saját anyukája jut eszébe nem a felesége.

Szóval ne a férjedtől várd el a dicshimnuszt,ez Balázska feladata lesz majd ha oda kerül a sor.:))

2012. máj. 9. 23:43
Nagyon jól írsz és nagyon frappánsan oldottad meg a váltást! Engem nem hangolt le a cikked, valahogy számítottam a fordulatra, túl tökéletes volt az eleje, talán nincs is ennyire figyelmes férfi. :)
2012. máj. 9. 21:41

Nem kell elkeseredni, majd alakul a dolog:)

9 éve annyira de annyira vártam az anyák napját, 4 hónapos volt a kislányunk, és bár tudtam, hogy Apa nem az a romantikus fajta, de mégis úgy gondoltam, hogy a sok egyéb járulékos dolog miatt eszébe fog jutni, hogy immár én is anya vagyok...

A férjem szüleivel élünk együtt, így hát felköszöntöttük az ő anyukáját, felhívtunk az én anyukámat és nagymamámat, aztán elmentünk felköszönteni az ő nagymamáját anyák napja alkalmából. A sok köszöntgetés közepette senkinek nem jutott eszébe, hogy van a családban még egy édesanya.

Anyukám délután 4-kor hívott fel, hogy na, milyen volt az anyák napja, akkor már elsírtam magam, anyukám pedig a telefonhoz kérte a férjemet.

Azóta minden évben nagyon odafigyel, hogy a gyerekek megköszöntsenek, együtt megy velük virágot venni:)

De a legeslegjobb majd akkor lesz, ha már a gyerekek megtanulják, otthon, oviban, suliban tudatosítják bennük, hogy május első vasárnapja anyák napja. A nagylányom már egyedül is készül, más verset is megtanul, mint amit a suliban, ők kérik apát, hogy kísérje el őket a virágboltba vasárnap reggel, a kisfiam pedig alig várja, hogy az oviban átadhassa a kis meglepetését:)

22. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 18. - Fr.andi)
2012. máj. 9. 20:59
:))
21. 2a69f78972 (válaszként erre: 20. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 9. 20:57
Köszönöm szépen!:)
20. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 19. - 2a69f78972)
2012. máj. 9. 20:46
Köszönöm, drága vagy! :)) Én is hasonló jókat kívánok Neked!
19. 2a69f78972 (válaszként erre: 14. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 9. 20:41

Kedves, szomorú, N.!


Alisza megelőzött!

Ugyanezeket, ugyanezekkel a szavakkal akartam Neked írni.

Kívánok Neked sok-sok boldog Anyák napját!:)

2012. máj. 9. 20:20
Én is nagyon vártam ezt a napot, lévén az első...és aztán a férjm első felesége jól elintézte, hogy emlékezetes maradjon...de nem a szép virág miatt, hanem egy jólsikerült perpatvar miatt.Na de nekem olyan kislányom és olyan férjem van, hogy rájöttem, tulajdonképpen nálunk minden nap anyák napja van, mint ahogy Te is írtad, van itt valaki, aki köszöntés nélkül is mosolyog egész nap...és neki is két foga van! És ez a lényeg!
2012. máj. 9. 19:34
Legalább az álmaidban álmodozhattál egy kicsit, lesz még szebb is.
16. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 14. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 9. 17:24
Nagyon köszi, aranyos vagy! Pussz!
15. kukucz (válaszként erre: 13. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 9. 17:20
Aranyos vagy,köszönöm!!Ő egy Csodababa...
2012. máj. 9. 17:12

Most ha nem nézek be a naplódba, nem olvasom el a cikket, amit szinte egész nap ikszelgetek "kifelé". :)


Nagyon jó a cikk, tömör, velős, lényegre törő, de szomorú. Vigasztaljon a tudat, hogy Balázska nemsokára maga mondja neked a versét. :)

13. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 9. - Kukucz)
2012. máj. 9. 17:07
Tündérmazsola a Kisfiad! Gratulálok!
12. kukucz (válaszként erre: 11. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 9. 16:51
Neeem!Ne érezd magad egyedül!
2012. máj. 9. 16:29

Ezek szerint nem csak az én férjem ilyen?

:-D

2012. máj. 9. 16:26
Már kezdtem irigykedni túl szép volt...aztán jött a valóság :)))))))) Ezek szerint máshol is normálisan történnek a dolgok, akárcsak nálunk. Lesz ez még így se :DDDDD
2012. máj. 9. 16:07
Szóval...sírok ám.Örömömben.Nagyon szépen írsz!!!Nekem(nekünk)is ez volt az első anyák napja.Négy évig vártuk Rá.Még mindig hihetetlen(négy hónapos:-)),hogy velünk van a Drága.Annyira jó,hogy leírtad néhány gondolatomat!!Köszönöm!
8. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 3. - Sly7105)
2012. máj. 9. 15:54

Köszönöm szépen!

:)

7. kisr
2012. máj. 9. 15:42

Jó a cikk, azt gondolom, sokan magukra ismernek benne. Mármint az érzésekre, amit a cikk sugall. Nem kell álmoskönyv ahhoz, hogy megértsük, mit jelent az álmod: vágysz arra, hogy kicsit magadra is jusson időd, és hogy egy kicsit legyenek másabbak a hétvégék, ünnepnapok, mint a "szürke" hétköznapok.

Mi nők minden nap anyák, feleségek, háziasszonyok, családösszetartók vagyunk, akár anyák napja van, akár nem.

2012. máj. 9. 14:57
De az én férjemnek eszébe jutnak hasonlók.A régiekre nem emlékeszem,de a külfüldön élő nagy fiam nevében mindig meglep virággal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook