Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kupon világról információ fórum

Kupon világról információ (beszélgetős fórum)


6. Hyppi2008 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2012. szept. 2. 12:33

Kedves Zsu!


Az összes Fórumon közzéteszem a Kupon Világgal kapcsolatos - közel sem jónak mondható tapasztalatomat.


SENKI NE VÁSÁROLJON A KUPON VILÁGTÓL!!!!!!!!!!!!!


Meghírdettek egy szolgáltatást, ami egy kéz és lábápolásból állt. Az időpontokat eleve úgy adták, hogy csak az egyik fele fért bele. (MEGJEGYZEM SEHOL NEM TÜNTETTÉK FEL, HOGY 3-4 RÉSZLETBEN SZOLGÁLTATNÁNAK) Szóvá is tettem a Kupon Világnál - akik, több, mint 2 hét múlva válaszoltak, hogy már nem tudnak semmit tenni, mert beváltott állapotban van.

Megjegyzem, a Bónusz brigádtól sokat vásároltam, igen csekély százalékban, de akadt a bónuszbeváltással kapcsolatban velük is probléma, de ők 1-2 napon belül visszautalták a pénzt.


Nem nyugodtam bele, írtam a Fogyasztóvédelemnek, válaszukat is fel fogom rakni, kiváncsian várom.


Most pedig az összes fórumon közzéteszem történetemet, továbbá barátimnak is elküldöm, hogy terjesszék a neten.


Véleményem szerint, nagyon jó lehetőség a bónuszos vásárlás, de csak megbízható szolgáltatótól.


AKI NEM AKAR PÓRUL JÁRNI, KUPON VILÁGTÓL NE VÁSÁROLJON SEMMIT, MERT 100%-OS GARANCIA HELYETT, 100%-BAN BEINTENEK NEKI, ÉS FUTHAT A PÉNZE UTÁN!


Üdv.

5. Pahet a vadász (válaszként erre: 4. - Tomka1)
2012. máj. 10. 09:31

mi pont ezt vettük, meg mást is. Megrendeled, leveszik a számládról a pénzt, majd kinyomtatod a kapott kupont és megbeszéled a kezelés időpontját a hirdetővel és viszed magaddal a kuponodat. Ennyi :) Mi szeretjük ezeket az oldalakat!

Bár találtam már olyat rajta amit sima webáruházban olcsóbban kapsz meg, ezért kell válogatni és szétnézni mindenhol :)

2012. máj. 9. 16:44

Nagyon köszi! Egyébként hogy működik ez az egész? Olyami mint a vatera csak nem kell licitálni? Megrendeled a terméket és házhoz viszik és utána elmegyek mondjuk egy fogászati kezelésre és ott beváltják? Most néztem a fogfehérítést elég olcsón 99 eft helyett 15. De itt hogy hogy ilyen jó kedvezmények vannak? Ne értsetek félre ez szuper, csak olyan hihetetlen a mai világban!


Köszi:Zsu

2012. máj. 9. 12:33
Kupon világ., bónusz Brigád nagyon szeretem eddig semmi nem sült el rosszul.
2012. máj. 9. 12:32
én vettem náluk már több mindent, korrektek, semmi átverés, jól működik!
2012. máj. 9. 12:15

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata erről az oldalról?


http: //www.kuponvilag. hu/budapest/


Tök jó kedvezmények vannak, sokkal olcsóbb minden. Kuponokat lehet sokkal olcsóbban venni. Regisztrálni kell és utána megveheted a kupont ami feljogosít hogy leszaunázd vagy elmehetsz fogorvoshoz, utazhatsz sokkal olcsóbban. Valaki fent van ezen az oldalon? Nem átverés?


Köszi:Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook