Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki vagy Szt Imre? Kinek milyen friss tapasztalata van? fórum

Uzsoki vagy Szt Imre? Kinek milyen friss tapasztalata van? (tudásbázis kérdés)


15. torkos
2012. jún. 2. 18:05

Bocsanat a kesoi valaszert

megkerdeztem baratnomet, azt mondta, hogy csak jot tud mondani, mindenki nagyon kedves volt vele, pedig nem is volt orvosa.

egyedul a kajara mondta hogy nem jo

2012. máj. 16. 11:13
Sziasztok (megint)! :) Az érdekelne, hogy az Uzsokiban milyen a nőgyógyászat, kit ajánlotok? (gondolom sokan, akik ott szültök/szültetek, oda jártok nődokihoz is). Most költöztünk a kerületbe és még sosem voltam a kórházban...
13. torkos (válaszként erre: 12. - Luau)
2012. máj. 9. 21:53
ook, akkor holnap megkerdezem, azt tudom, hogy o siman szult, es a masodikat ugan ott akarja, szoval gondolom nem rosszak a tapasztalatai
12. Luau (válaszként erre: 11. - Torkos)
2012. máj. 9. 20:18
megköszönném :)
11. torkos
2012. máj. 9. 18:23

azt hiszem baratnom az uzsokiban szult.

ha gondolod erdeklodok nala

10. CsillagTM (válaszként erre: 9. - Luau)
2012. máj. 9. 10:28
köszi!
9. Luau (válaszként erre: 8. - CsillagTM)
2012. máj. 9. 07:01
igen, zuglói, a Róna úton van
2012. máj. 8. 23:41
az Uzsoki zuglói kórház?
7. torkos (válaszként erre: 6. - Luau)
2012. máj. 8. 20:25

nincs mit

koszonom, neked meg sok sikert kivanok meg jo egeszseget Nektek

6. Luau (válaszként erre: 5. - Torkos)
2012. máj. 8. 19:27

Köszi! :)

és gratula a babához

5. torkos (válaszként erre: 4. - Luau)
2012. máj. 8. 19:03

en csaszaros voltam.

egyebkent minden ugy ment ahogy megbeszeltuk, lestek minden kivansagom, azok is, akiet meg soha nem lattam,nem csak a dokim.

ez orvostol is fugg, hogy adnak e oxit, es a gatvedelem is.

szerintem ezt jo veluk letisztazni.

az en dokim dr Szigeti Katalin

amugy az oxi sokszor nem olyan rossz dolog nekem az elsonel adtak a vajudasnal a mavban, es megsurgette kicsit a dolgokat. neha nem art, mert nem jo ha nagyon elhuzodik a vajudas.

utobb az imreben akkor viszont kaptam elbol oxit, amikor vegztunk es az osztalyra vittel fel, az se baj szerintem mert segiti az osszehuzodast, es a tejci is hamarabb indul!

4. Luau (válaszként erre: 2. - Torkos)
2012. máj. 8. 18:47

elsőkörben a szülőszobáról, ki volt az orvosod, szülésznőd? Ez utóbbit én választottam már, mert lehet, hogy az orvosom szabadságon lesz (emiatt is merült fel, hogy átmegyek az Uzsokiba, bár már a 30. héten vagyok).

pl mennyire tartották be, amit előre megbeszéltetek? Gátvédelem? Oxitocit adnak élből, vagy el lehet kerülni?

Köszi előre is :))

2012. máj. 8. 18:45
En az Uzsokira lennek nagyon kivancsi. Nem sokara oda megyek szulni.
2012. máj. 8. 18:42

En a Szt Imrerol tudok csak meselni, ott szultem egy eve. Azota rosszabb biztos nem lett.

Nekem nagyon jok a tapasztalataim!

a szuloszobarol es az osztalyrol is egyarant csak jokat tudok mondani. Mire vagy kivancsi?

1. Luau
2012. máj. 8. 18:28
Uzsoki vagy Szt Imre? Kinek milyen friss tapasztalata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook