Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hibás járóka fórum

Hibás járóka (beszélgetős fórum)


25. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 24. - Sari201)
2012. jún. 6. 13:27
Na! Ügyes vagy, csak kijártad!
2012. jún. 6. 10:59
kaptam blokk másolatot hitelesítve, a héten vihetem is vissza a járókát.
2012. jún. 6. 10:59

Sziasztok

Ma kaptam információt, hogy bevizsgálták a terméket és valóban veszélyes, ezért kivonják a forgalomból.

Ez egy téglalap alakú járóka hálós 2 kapaszkodó van benne.

Az üzletek kötelesek visszavenni blokk ellenében.

Tehát nem vagyok hülye, és köszi a jóindulatot...

2012. máj. 28. 11:51

Amúgy nagyon durva, ami a kislányoddal történt, már írtam is ide. Szerintem sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, ha nincs meg a blokkod. Én minden vacakot elpakolok, mert sosem lehet tudni, olyan világban élünk, hogy mindent bizonygatni, igazolni kell. Felelősséget senki nem vállal, pláne nem a gyártó.

A helyedben azért jól lejáratnám őket, ahol csak tudom. Ismerősök körében, interneten... tudom, nem vigasz, de tényleg nem nagyon tudsz mást tenni. Sajnálom:(

21. e57e061615 (válaszként erre: 20. - Sari201)
2012. máj. 24. 10:53
Nem kell minden új regisztrációddal rám rontanod.
20. sari201 (válaszként erre: 18. - E57e061615)
2012. máj. 24. 10:11

1. nem adott számlát, most egy olyan másolatot ad ami nem a mi járókánkról szól

napra pontosan elmondtam neki mikor vettük, meg is mondta h emlékszik h nem adott se blokkot se jótállási jegyet

tehét nem felejtettem ott

2. Hülye vagy te, akiben semmi együttérzés nincs


3. a lányom azért borult fel, mert selejtes ez a kurv@ sz@r , és kibillent az egyensúlyából, holott a gyerek se nincs annyi kiló se nincs annyi centi mint ami a járókára rá volt írja maximum határnak.


Tehát ki is a hülye aki még szaporodik is?

Szerintem te vagy idióta

19. Bcicus (válaszként erre: 14. - Eb9abdfc1b)
2012. máj. 16. 01:56
Akkor ezek szerint eleve volt számla, csak te ott felejtetted. A nav semmit nem fog cisnálni nem az ő dolguk.
2012. máj. 16. 01:01

Ha ad számlamásolatot, akkor ez azt jelenti, hogy készült számla. (Bár még mindig feltételezem, hogy nyugta.) Te feljelentetted a NAV-nál miért is? Mert a pulton hagytad a számlád/nyugtád? Ez lesz a feljelentés alapja? Nem adott garancia papírt? Nem kötelező.


A fogyasztóvédelem azért küldött a NAV-hoz, mert a vásárlás igazolása nélkül semmilyen eljárást nem lehet indítani.


Nem csak hülye, de még szaporodik is.

2012. máj. 16. 00:49
16. eb9abdfc1b (válaszként erre: 11. - E57e061615)
2012. máj. 16. 00:47

Te miről beszélsz? Milyen ostobaságról?

Ja, mert az 1 éves gyerek azt hiszi h a járóka arra való h járjon benne?

2012. máj. 16. 00:46
azért a nav nál, mert a fogyasztóvédelem oda küldött
2012. máj. 16. 00:46

Hálós járóka

a boltos ad számlamásolatot, elismerte h ott vettem

sértettség? Te miről beszélsz?

A járókában volt a gyermekem és eldőlt vele..

Ez elég sértő..

13. e57e061615 (válaszként erre: 12. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 9. 12:09
Igen, a forgalmazónak is van felelőssége, bizonyos esetekben ugyanúgy felel, mint a gyártó, de az nem bemondásra megy.
2012. máj. 8. 22:26

Megnéztem a képen a járókát... tuti, hogy nem vettem volna meg. Látszik rajta, hogy nem biztonságos.

Egyébként ez egy érdekes kérdés, mert a bolt elvileg garanciát vállal a gyártó termékeire, nem? Pl. ha a tesc.oban veszel egy kg Komáromi finomlisztet, és homok van benne, kötelesek visszacserélni. De csak ha blokk van.

11. e57e061615 (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2012. máj. 8. 21:27
Há mer csak. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire vesznek komolyan egy olyan bejelentést, ami merő sértettségből és ostobaságból fakad.
10. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Eb9abdfc1b)
2012. máj. 8. 20:54

a NAV-nál???

miért ott??

a fogyasztóvédelmi főfelügyelőségen kell ilyeneket bejelenteni

9. e57e061615 (válaszként erre: 8. - Eufórbia)
2012. máj. 8. 20:51
Bébikomp, de itt nem arról van szó, képet is töltött fel. Különben szerintem felháborító, hogy valaki nyíltan így ócsárol egy üzletet olyasmiért ami nem az ő hibájuk. Mondjuk ezzel magából is hülyét csinál. Ha hibás a termék, akkor lehetne a gyártóhoz fordulni, de ugye ennyi esze nem volt a kiírónak.
2012. máj. 8. 20:45
Szerintem ő nem arra a hagyományos járókára gondol amire ti.Bár nekem sem jut eszembe a hivatalos neve,aminek kis kerekei vannak benn van a gyerek és tolja magát vagyis lépeget.Lehet hogy igy is hivják:lépegető??Nem tudom.
7. Bcicus (válaszként erre: 5. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 8. 19:21
Szerintem felborulhatott a járóka.
6. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Eb9abdfc1b)
2012. máj. 8. 17:20
Egyrész nem értem, hogy járókával egy gyerek hogy tud elesni (a járókában vagy a járókából ki érteném), másrészt annyi eszed lehetett volna, hogy a nyugtát és ha van hozzá tartozó jótállási jegy, elteszed, ill. kéred, ha nem adják. Amúgy számlát általában csak külön kérésre adnak, általában csak nyugtát szoktak nyomtatni. Azt meg tényleg nem értem, hogy is képzeled, hogy majd csak úgy visszaadják az árát, ha minden nélkül beesel az utcáról. Szerinted mindenkinek megjegyzik az arcát? A NAV max. kimegy egy próbavásárlásra, de akkor sem rögzítik a bevételt, akkor megvágják őket. Neked igazából a fogyasztóvédelemhez tartozó problémád van, de ha oda fordulsz, az lesz az első kérdésük, hogy mivel igazolod a a vásárlást.
2012. máj. 8. 17:14

Nem értem, a járókáBAN, vagy a járókáVAL esett el?

Sajnálom a kislányodat, de szerintem nem fogják visszaadni a pénzed.

2012. máj. 8. 17:09
És mi a hibája a járókának?
3. Bcicus (válaszként erre: 1. - Eb9abdfc1b)
2012. máj. 8. 15:58
Hogy vehetted meg anélkül? Itt semmit nem fog a NAV tenni, mert semmivel nem bizonyítható, hogy ott vetted.
2012. máj. 8. 15:29
Hát most már cseszheted...akkor kellett volna mindent kérni Számla, jótállási jegy, amikor vetted...Mondjuk az üzletnek kötelessége lett volna adni...De mivel nincs, így nem tudod bebizonyítani, hogy nem adtak, mert az üzlet simán mondhatja azt is, hogy elhagytad, ők adtak...És mivel nincs meg a garancia jegy, így azt sem tudod rájuk bizonyítani, hogy hibás a termék, érvényes-e rá a garancia...Sőt, ha nagyon köcsögök még azt is letagadhatják, hogy náluk vásároltad. Sajnállak, de mostanában így működnek a dolgok...a legtöbb helyen átverik a vevőt...:(
2012. máj. 8. 15:14

Egy hálós járókával, több mint 1 hónapja elesett a lányom, ömlött a vére és a BABAVILÁG váci üzletben ahol vásároltam, nemhogy számlát, vagy jótállási jegyet nem adtak, hanem le se tojnak, nem adják vissza a pénzemet és hülyének néznek, holott ez a járóka hibás.

a NAV-nál már bejelentettem, de a pénzünket bottal üthetjük...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook