Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Telenoros tartozás elévülése

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Cimpike2012-05-09 08:57
Az elévülés akkor lehetséges, ha 5 évig egyáltalán nem kapsz levelet tőlük ebből kifolyólag.

Amint ez megszakad, nem hivatkozhatsz elévülésre!

6. laziandi2012-05-08 18:35
Jó ezzel nincs is semmi gond, erre is számítottam. Nem akarok elbújni, stb. ha más nem, részletekben kifizetem.

5. Carrey2012-05-08 15:36
Sztem most felhívtad magadra a figyelmet, mert elméletileg már behajtónál lenne az ügy és tőlük kapnál leveleket.Elévülni nem fog, most hogy észrevették saját hibájukat, hogy elfelejtettek, küldik a behajtóhoz.A tartozásod kétszeresére fog nőni, a kamattal és a behajtói díjjal, ez minimális sosem lesz, csak marha sok.
Bocsi, de ez van, és nagyon komolyan veszik.

4. laziandi2012-05-08 12:48
Közben hívtak a Telenortól. Amint számítottam rá, közölték, hogy fekete listán vagyok általuk. Megtudakoltam mennyi a tartozás, kinél van az ügy.
Esetleg tudna nekem valaki segíteni? Szeretnék írni nekik egy levelet, minimálisra lecsökkenteni a tartozást, esetleg elévülésre hivatkozni (ha van ilyen).

3. laziandi2012-05-08 11:20
Persze, ezt gondolom én is. A lényeg az lenne, hogy hivatkozhatok-e elévülésre? Létezik ilyen?

2. Alisza2012-05-08 11:19
Szerintem nem is adnak új telefont, még a tartozásodat nem rendezted.

1. laziandi2012-05-08 11:13
Valamikor régen volt az akkori Pannon-nál előfizetésem. Nem tudom mikor volt, de már 5 éve biztos elmúlt. Évek óta semmilyen értesítést, semmit nem kaptam. Most rendeltem náluk előfizetésre egy telefont. Valószínűleg fel fogják hívni a figyelmem arra, hogy tartozásom van náluk. Hivatkozhatok elévülésre?