Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telenoros tartozás elévülése fórum

Telenoros tartozás elévülése (beszélgetős fórum)

2012. máj. 9. 08:57

Az elévülés akkor lehetséges, ha 5 évig egyáltalán nem kapsz levelet tőlük ebből kifolyólag.


Amint ez megszakad, nem hivatkozhatsz elévülésre!

2012. máj. 8. 18:35
Jó ezzel nincs is semmi gond, erre is számítottam. Nem akarok elbújni, stb. ha más nem, részletekben kifizetem.
2012. máj. 8. 15:36

Sztem most felhívtad magadra a figyelmet, mert elméletileg már behajtónál lenne az ügy és tőlük kapnál leveleket.Elévülni nem fog, most hogy észrevették saját hibájukat, hogy elfelejtettek, küldik a behajtóhoz.A tartozásod kétszeresére fog nőni, a kamattal és a behajtói díjjal, ez minimális sosem lesz, csak marha sok.

Bocsi, de ez van, és nagyon komolyan veszik.

2012. máj. 8. 12:48

Közben hívtak a Telenortól. Amint számítottam rá, közölték, hogy fekete listán vagyok általuk. Megtudakoltam mennyi a tartozás, kinél van az ügy.

Esetleg tudna nekem valaki segíteni? Szeretnék írni nekik egy levelet, minimálisra lecsökkenteni a tartozást, esetleg elévülésre hivatkozni (ha van ilyen).

2012. máj. 8. 11:20
Persze, ezt gondolom én is. A lényeg az lenne, hogy hivatkozhatok-e elévülésre? Létezik ilyen?
2012. máj. 8. 11:19
Szerintem nem is adnak új telefont, még a tartozásodat nem rendezted.
2012. máj. 8. 11:13
Valamikor régen volt az akkori Pannon-nál előfizetésem. Nem tudom mikor volt, de már 5 éve biztos elmúlt. Évek óta semmilyen értesítést, semmit nem kaptam. Most rendeltem náluk előfizetésre egy telefont. Valószínűleg fel fogják hívni a figyelmem arra, hogy tartozásom van náluk. Hivatkozhatok elévülésre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook