Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet ehhez hozzászokni? fórum

Hogyan lehet ehhez hozzászokni? (beszélgetős fórum)


13. 06ee330717 (válaszként erre: 12. - Zsú1965)
2012. máj. 8. 12:00
Hát igen, napi 3x szed 4 féle gyógyit, mindenféle fejlesztésre jár, ősztöl speciális oviba stb. Nem tudunk mindent úgy csinálni, mintha egészséges lenne.
12. Zsú1965 (válaszként erre: 8. - 06ee330717)
2012. máj. 8. 11:38
Szerintem, ha valaki beteg, akkor nem kell teljesen úgy csinálni, mintha teljesen egészséges lenne. A struccpolitika is túlzás. Valahol a kettő között kell megtalálni az egészséges egyensúlyt.
11. 34c48a3825 (válaszként erre: 3. - 06ee330717)
2012. máj. 8. 09:29

Ha elönt a pánik, az már nem normális.

Ezek szerint az a terapeuta nem felelt meg neked, nem az egész terápia, érdemes lenne mást választani.

10. bionet58 (válaszként erre: 8. - 06ee330717)
2012. máj. 8. 09:04

Drága szivem, bocsi ha túl bensőséges vagyok.

A környezeted teszi jól. Tudatosítsd azt, hogy egészséges, mélyen, és hidd is el. Mélyen éld bele magad, és a gyereknek is ezt tanítsd.


Egyébként az étrend az csodákra képes.

Gondolod, segítek.

9. 06ee330717 (válaszként erre: 7. - Bionet58)
2012. máj. 8. 09:01
Természetesen vannak nagyon komoly hátrányai, mi is nagyon komoly mellékhatásokkal küzdünk, ugyanakkor tény, hogy a műtét, kemo és egyéb gyógyszerek életben tartották és tartják. Nem vagyok ellene egyéb alternatív gyógymódok párhuzamos alkalmazásának, de pusztán csak azokra nem mernék hagyatkozni. Őszintén én senkit sem ismerek akinek sikerült volna.
8. 06ee330717 (válaszként erre: 5. - Bionet58)
2012. máj. 8. 08:58
Fura de utoljára akkor sírtam miatta, amikor kiderült. Nem biztos, hogy ez jó, lehet, hogy kicsit elfojtok. Igazából teljesen normális életet élünk, nem akarjuk mi sem úgy nevelni, hogy betegségtudata legyen, éppen ezért elzárkózunk minden olyan közösségtől, programtól ami a kis sorstársaival lenne(nem biztos, hogy ez jó, de mi nagyon szilárdan így gondoljuk ezt.)Alapvetően a mindennapokban nem is szoktunk ezzel foglalkozni, csak néha elönt a pánik, hogy mit hoz a jövő. Sajnos fejlettségben is le van maradva és őszintén néha irigységet érzek amikor látom, hogy az azonos korú gyerekek miket tudnak. Szóval néha sajnálom magunkat egy kicsit és bosszant az is, hogy a környezetem nem teszi ugyanaezt, amikor néha bizony jól esne. Úgy csinálnak ők is mintha minden a legnagyobb rendben lenne és mintha normális lenne az életünk. Mi is úgy csinálunk mintha normális lenne minden, holott nem az és néha jól esik ezt kimondani és most nagyon őszinte voltam, remélem nem bánom meg.
7. bionet58 (válaszként erre: 6. - 06ee330717)
2012. máj. 8. 08:53

Az agykontrollal daganatos, agyvérzéses. stb. emberek gyógyították meg már magukat, illetve agykontrrolt végzett emberek más embereket.

Persze mint mindent roszra is lehet használni.

Mellesleg kérdezem, a mai orvoslással nincsenek fenntartásaid?

6. 06ee330717 (válaszként erre: 4. - Zsú1965)
2012. máj. 8. 08:49
Hát nem igazán, de nagyjából van képem ezekről és annyira nem vagyok nyitott. Az agykontrollt pl. elég komolyan tanulmányoztam és elég komoly kétségeim támadtak vele kapcsolatban. Viszont hiszek Istenben és szeretnék is kicsit közelebb kerülni hozzá.
2012. máj. 8. 08:39

Nekem autóimmunos volt a fiam. A gyógyszerek mellékhatásai miatt, azt jósolták 12. éves koráig él. A mi és így az Ő hozzáálása révén most már 29. éves apuka. Mi mindig úgy kezeltük, mit egy egészséges gyereket, akinek van egy gondja, amit alakítani kell. Mindezt először azért, hogy amíg velünk van, éljen egészséges teljes életet.


Az idő múlásával pedig azért, hogy ténylegesen is minél egészségesebb legyen. Közben persze igénybe vettük az ősi gyógymódok egy kis részét. Akkor még csak kis részét.

Ma már tömkelegét tudnám.


Ami a saját lelkivilágom illette, sírtam én is sokat, amikor nem látta. Kisírtam magam, és figyeltem, hogy ne boruljak ki.

Most már erre is van számtalan segítség, agykontrol, kinezológus, stb. akkor még nem volt, vagyis nem tudtunk róla, nem tudhattunk róla.


Végül is az igazi áttörést a reiki hozta, és Pitti Katalin. A reiki is általa volt.

4. Zsú1965 (válaszként erre: 3. - 06ee330717)
2012. máj. 8. 08:33
Próbálkoztál valami nem hagyományos módszerrel, ami segít a feldolgozásban, gyógyításban mindkettőtöknek, a kezelés mellett, természetesen? Pl. agykontrollra, **ra, kineziológiára, belső utazásra, stb. gondolok.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
3. 06ee330717 (válaszként erre: 2. - 34c48a3825)
2012. máj. 8. 08:19

Igazából nem vagyok kikészülve egyáltalán, végülis évek óta ebben élünk, csak néha elönt a pánik. Volt szerncsém erre szakosodott pszichológushoz is, de sikítófrászt kaptam tőle.

Arrogánsabb lettem ettől az egésztől és azt hiszem kicsit rossz irányba változtam.

2012. máj. 8. 08:15

Szia!


Sajnos, ezt magadtól nem lehet jól kezelni. Ezért vannak daganatos gyerekek szüleinek kezelésére szakosodott pszichológusok, akik segítenek. A kórházban tudnak neked ebben segíteni. Menj mihamarabb szakemberhez, mert nem hiányzik, hogy a kelleténél még jobban kikészülj.

A gyereknek sincs erre szüksége.


Sok erőt kívánok!

2012. máj. 8. 08:13

Daganatos volt a gyerekem, az első egy év az aktív kezeléssel telt. Most már öt éves, van egy csomó problémánk, de alapvetően jól van.

3 havonta van kontroll MR vizsgálat.

Azt hittem tudom kezelni, de mostanában sokszor elönt a pánik... Hogyan lehet ezzel normálisan együtt élni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook