Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szeretnék gyors segítséget kérni: tudja valaki, hogy Bécsben hol van csokigyár? Vagy a bécsi csokigyár a Kittseeben találhatóval? fórum

Szeretnék gyors segítséget kérni: tudja valaki, hogy Bécsben hol van csokigyár? Vagy a bécsi csokigyár a Kittseeben találhatóval? (tudásbázis kérdés)

10. trucsi (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2012. máj. 8. 08:40

Kedves Sylvia!


Köszönöm a sok-sok infót!!

Nem, én nem megyek, csak engem is kérdeztek, akik már éppen úton vannak. Én is csak segíteni szerettem volna.

Pusza: Kata

2012. máj. 8. 08:32

Köszönöm, a csajok nevében is. :)


Igen, látogatni tutira lehet bejelentkezéssel.

Ezt ugyan ismerősöm mondta, de most megnéztem a belinkelt oldalt, és az egyik menüpont alatt meg is találtam: [link]

Gondolom, ha itt akarsz gyárlátogatni, tudsz németül. :) Ha nem, az oldal tetején állítsd át angolra. És van angol idegenvezetésük is!!! :)

8. trucsi (válaszként erre: 7. - Trucsi)
2012. máj. 8. 07:18

Bocsánat!


Megnéztem a képeidet - nem igazán szokásom,bevallom -, s nagyon szépek vagytok!

Gratulálok, szép család vagytok!!


Tündérkék: Dorina és Kiara!!


Pusza: Kata

7. trucsi (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2012. máj. 8. 07:10

Sylvia!


Köszönöm, igen ezt én is megtaláltam a google-ba. Nekem a Kittsee-i az igazi csokigyár. Tehát akkor jól sejtem, hogy ez itt gyár is, amit lehet látogatni? Na, én ilyen rákérdezős fajta vagyok, a biztonság kedvéért!


Köszönöm, sokat segítesz!!!


Pusza: Kata

6. trucsi (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2012. máj. 8. 07:08

Szia Sylvia!


Köszönöm a gyors választ.

Igen, ezt megtaláltam, de ez múzeum.

Vagy itt gyár is működik, amit lehet látogatni?


Pusza: Kata

2012. máj. 8. 07:01

Nem tudom, őket keresed-e?

Van gyárlátogatási lehetőségük, csokimúzeum és egy csokibolt is. Túl sokat én sem tudok róluk, bár a "szomszédban" lakom, csak húsvét előtt tudtam meg, hogy egyáltalán létezik ez a hely...

Remélem, segítettem. :)


Jah, a honlapuk címe: schokomuseum.at

Gugli-földon is megtalálod. ;)

2012. máj. 8. 06:58
Willendorfer Gasse 2, 1230 Wien, Ausztria
2012. máj. 8. 06:57

A Lindt Csokigyár a 23. kerületben van, pár perc buszos-autós kanyargásra az autópályától.

Mindjárt írom a címet. :)

2. trucsi (válaszként erre: 1. - Trucsi)
2012. máj. 8. 06:29
Előre is nagyon megköszönném, ha SOS tudna erre valaki választ adni.
2012. máj. 8. 06:28
Szeretnék gyors segítséget kérni: tudja valaki, hogy Bécsben hol van csokigyár? Vagy a bécsi csokigyár= a Kittseeben találhatóval?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook