Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amputált nők fórum

Amputált nők (beszélgetős fórum)


2009. aug. 24. 22:48

Én nem tartom betegesnek az ízlésedet, bár nagyon furcsának, kicsit morbidnak találom. A legtöbb emberben egy amputált nő inkább sajnálatot, vagy riadalmat kelt (elnézést kérek tőlük.)

Én kifejezetten rettegek attól, hogy elveszítem valamelyik testrészemet, ha akárcsak kisujjam hiányozna, talán fel is akasztanám magam!

Szerintem szerencsésnek is mondhatlak, hiszen sajnos viszonylag sok az ilyen nő, és ha felvállalod az ízlésedet, biztos találsz magadnak ilyen párt! A végtaghiányos lányok sokszor magányosak, mert őket nemigen zsongják körül a férfiak - így boldoggá fogsz tenni valakit!

Mindenképpen próbálkozz internetes társkeresőkben, biztos akad számodra megfelelő társ!

Persze remélem, nemcsak szexuálisan izgat, hanem lelkileg is el tudsz fogadni ilyen lányt, és komoly kapcsolatot keresel!

Sok sikert a párkereséshez!:)

2009. aug. 24. 21:46
Senki...
2009. jún. 2. 13:57
Azért majd néha idenézek, hátha valaki ...
2009. jún. 1. 13:07
Akkor most ez a fórum meghalt? Kár lenne érte. Régi motoros vagyok a témában, de csak most fedeztem fel.
2009. márc. 10. 21:31

Speciel nem végtag amputációra gondoltam....Huh!

Van,akinek ez tényleg vonzó?

2009. márc. 10. 21:26

Üdv.

Azt hiszem valaki a múltkor (2009 év elején) felvette a kapcsolatot velem. Csak az a baj, hogy kitöröltem a levelét. A témához kapcsolódott a levele, 2-3 levelet váltottunk is ebben a témában. Brenda, és Brúnó volt aláírásként. Sajnos nem tudom visszabányászni a levelüket. Ha esetleg magukra ismernének, akkor kérem vegyék fel a kapcsolatot újra velem. Még a telefonszámukat is megírták. A mail címem látható.

Köszönettel:

Péter

2008. márc. 3. 14:29
Voltál már ilyen nővel? Fizikálisan is vonzódsz vagy csak a fejedben?
2008. márc. 3. 13:57
A baráti körünkben van egy hölgy aki amputált. Rendes kapcsolatai vannak, nem szokott ügyet csinálni ebből. Mondjuk nem tudjuk volt-e olyan barátja aki e miatt vonzódott volna hozzá. Majd megkérdezem.
2008. jan. 27. 13:15
Szerintem, ha tényleg az amputált nők iránt érzel vonzalmat, akkor próbálj meg olyan nőt találni, akit el tudsz úgy fogadni, hogy nem csak azért szereted őt, mert amputált végtagú. Mert ha rá jön, hogy csak a fogyatékossága iránt érzel, szexuális vágyat akkor megsérted és megalázod őt.
2008. jan. 27. 12:47

Kedves zotya!


Én csak annyit szeretnék a témádhoz hozzáfűzni, hogy szerintem (bár nem értek hozzá) ez is egy hajlam, adottság lehet, mint akár a heteroszexualitás, akár a homoszexualitás, vagy egyéb altípusok.

Találó a devó megjelölés, hisz a vonzalmat fejezi ki. Ez még jobb is, mint a hajlam szó ebben az esetben.

Én úgy gondolom, hogy sem elfojtani, sem kikezeltetni nem kellene, hanem meg kéne próbálnod ilyen irányból a társkeresést.

Nem kimondottan a szexpartnerre gondolok, hanem a szó klasszikus értelmében vett társra.

Hisz rengeteg olyan történetet lehet olvasni/látni a médiában, amikor fogyatékos ember egészségessel él együtt. Van, hogy előbb volt a kapcsolat két egészséges ember közt, aztán vmi okból az egyik fogyatékossá vált (betegség, baleset), a párja mégis kitartott mellette, és sok olyan eset is van, amikor a felek már így ismerkednek meg, és alakul ki köztük szerelem.

Azokkal az emberekkel kapcsolatban fel sem merül senkiben az aberráció gondolata. Inkább a tisztelet, hogy segíti és társként éli az életét egy fogyatékossal.

Szóval, ebből a hosszú bevezetőből csak annyit akartam kihozni, hogy szerintem meg kellene próbálnod ilyen szempontból a társkeresést, hisz Te is boldog lennél egy ilyen kapcsolatban, és a társad is azzá tehetnéd.

Míg ha ez a vágyakozás kielégítetlen, elfolytott marad, azzal sem Te, sem pedig az épp aktuális partnered nem lesztek boldogok.

Erről most még az jutott eszembe, hogy régen a melegeket is lehetett házasságra kényszeríteni ellekező neművel, és ennek következtében rengeteg boldogtalan ember lett.

Ne állj a saját boldogságod útjába. Ha szexuálisan vonzódsz, és még esetleg emberként is megszeretsz egy amputált nőt, akkor valószínűleg számodra nem lenne "ciki" felvállalni a kapcsolatot.

2008. jan. 18. 15:07
Üdv! Engem is vonzanak az amputált nők. Bár ez így első hallásra igen furcsa lehet, szerintem nincs ebben semmi különös. Elég ha megnézünk egy külföldi ilyen jellegű oldal nézettségi arányát. Elég magas szám. Mindenkinek más ideálja van. Egy nő lehet gyönyörű, és miért ne lehetne akár egy lábbal is az! És hogy mindez ellenére még külön vonzó is lehet, ami más számára esetleg taszító? Hát röviden... nem vagyunk egyformák!
46. erikpipi (válaszként erre: 7. - Kisvirág29)
2008. jan. 11. 17:44

"Ha ezt nem találod aberrált dolognak, akkor mi az, amit aberrált dolognak tartasz?"

A kiskorúakkal szembeni erőszak minden formáját. Azért még őlni is képes lennék.

45. 0260f21e84 (válaszként erre: 39. - Zotyaxx)
2008. jan. 7. 13:00

Szerintem van ertelme kideriteni az okot. Nem azt, hogy miert ez vonz teged, hanem, hogy miert a kulso szamit. Olyan ez, mintha beszukitened magad, hogy ezentul csak a feketek, vagy csak az ovonok vagymittudomen jonnek be. Miert nem a belso szamit? Aki lelkileg, erzelmileg...erted.

Es csak ossze kene jonnod valakivel, mert lehet, hogy csak azert vonz, mert nem ismered, nem tapasztaltal mèg.

44. zotyaxx (válaszként erre: 42. - Spinneli)
2008. jan. 6. 20:17
nem nem ezért nyitottam a topikot:)
43. zotyaxx (válaszként erre: 40. - Fe20557d00)
2008. jan. 6. 20:13

gondolkoztam az analízises megoldáson, de egyfelől tényleg komoly kis összegeket gombolnak le, másfelől nem bitos, hogy célra vezet, harmadrészt lehet, hogy alkatilag sem vagyok alkalmas rá. nem hiszem, hogy megszünne a vonzalom egy feltárástól.

viszont süllyedek szégyenemben bölcsészlétemre (azaz inkább süjjedek) - szóval bolygatni (nem bojgatni)

42. spinneli (válaszként erre: 39. - Zotyaxx)
2008. jan. 6. 18:59
azt hittem ezért nyitottad ezt a topikot.:)
41. spinneli (válaszként erre: 36. - Zotyaxx)
2008. jan. 6. 18:58
köszönöm, ennyire nem ástam a mélyére:)
40. fe20557d00 (válaszként erre: 39. - Zotyaxx)
2008. jan. 6. 18:47

Nem tudom..mennyire visz közelebb...tudod én inkább analitikushoz mennék el a helyedbe...nagyon drága,de a pszichológia igazi értelme! Aki analitikus iskolát végzett már nagyon profi,ilyen volt Freud és társai!A pszichológusaid valószínű azért nem vállalták,mert ahhoz komoly szakértelem 10 éves gyakorlati munka kell és olyan iskola!

Igazából talán a gyökerét ha feloldják lehet megszűnik ezen vonzódás!

Voltál már nővel?

2008. jan. 6. 18:42
persze elmentem pszichomókushoz, nem is egyhez, az ok feltárásra igazából egyik sem vállalkozott, és szerintem sem volna célravezető túlságosan bojgatni. hipotéziseket, vélt okokat persze fel lehetne állítani, de van ennek értelme? közelebb visz valmihez?
38. fe20557d00 (válaszként erre: 37. - Zotyaxx)
2008. jan. 6. 18:08
Zotyaxx! És utánna jártál ennek a lélektanának?Hogy miért alakulhat-e ki? És a te életedben vajon milyen tényezők hozták ez neked...?
2008. jan. 6. 17:42
általában a láb, és az egy láb, és ezt azt hiszem írtam is.
36. zotyaxx (válaszként erre: 33. - Spinneli)
2008. jan. 6. 17:36

Úgy látom egy kis felvilágosítás, eligazítás azért elfér. Az önamputálókat, illetve az arról ábrándozókat a szexuális szakirodalom összefoglaló néven wannabeknak nevezi. (tehát, amputált akar lenni). Általában nem arról van szó, hogy egy bizonyos végtagjukat nem érzik sajátjuknak - hanem egyszerűen így étrzik jól magukat, amputálva.

Általában gyerekkorban, vagy a serdülőkorban kialakul ez a képzetük, és gyakran, amíg meg nem valósul az amputáció, akár műtét, akár öncsonkítás által, szerepjátszásba kezdenek. . Erre az irodalom pretender nevű műszót használja. Egyesek bevásárolnak a különféle segédeszközökből, mankó, protézis, csonkharisnya stb, és a járásképükben is szimulálni kezdik őket, mások a virtuális technika adta előnyöket használják ki erre a célra. Amputáltként adnak föl hirdetéseket, vagy chatelnek és különféle történeteket találnak kis és mesélnek másoknak, hogyan lettek amputáltak. Előfordul, hogy az illető wannabe/pretender éppen ellentétes neműt szimulál. Van hogy a pretender a valságban egyáltalán nem akar amputáltá válni, csak szerepjátszik.

Azokat ahova én magam is tartozók a szakma devotee-nak nevezi, (vnzódni), röviden devó. Előfordul, hogy a két ill. három halmaz metszi egymást. Nálam ez nem áll fönn. A hirdetések feladása egyébként részben ezért is rendkívül körülményes. Anno chatezősebb időszakomban én is sokáig beszélgettem egy illetővel, aki jobb láb amputált 18 éves lányként adta ki magát, később végül lelepleződött, pontosabban maga vallotta be , hogy egy 25 éves devó pasi.

35. spinneli (válaszként erre: 34. - Ac1096844d)
2008. jan. 6. 16:52
köbö igen.
2008. jan. 6. 16:51

:) Ez olyan, mintha azért szeretne valaki öngyilkos lenni, mert hát tévedett, mikor ebbe a testben reinkarnálódott, bocsi, megyek a következőbe...

:)

33. spinneli (válaszként erre: 32. - Fe20557d00)
2008. jan. 6. 16:47

kicsit off:


nemrég láttam egy dokkumentumfilmet, ami azokról az emberekről szólt, akik egészséges végtagjaikat szeretnék amputálni, mert nem érzik a sajátjuknak.

persze elég sok pszichológiai és egyéb vizsgálat előzi meg, ezeknek a műtéteknek az engedélyezését, sok esetben nem kaptak zöld utat a páciensek.

2008. jan. 6. 16:28

Sziasztok! Hu ez a témafelvetés nem semmi!

De jó,ha írsz erről..legalább megköynnebbülsz egy picit!Eddig én sem hallottam ilyenről!

Érdekes ha élőben még eme "élményben" nem volt részed...tehát elvileg nemt tudhatod milyen hatással lenne rád! Szerintem pont ezért is kellenne kipróbálnod,hogy megéld lehet sok minden változna!

El tudom képzelni,hogy vannak olyan amputált nők akiknek hosszú ideje visszavonult életet élnek és hiányzik a testi kapcsolat!

31. spinneli (válaszként erre: 29. - Zotyaxx)
2008. jan. 6. 15:53

válaszoltál a kérdésemre:)

egyébként mindegy hogy melyik testrés amputált?

30. zotyaxx (válaszként erre: 28. - 0260f21e84)
2008. jan. 6. 12:22
Rajta vagyok az ügyön, mert a hegy ugye nem megy Mohamedhez. Jelenleg egyetlen oldalról tudok, ahol jó eséllyel hirdethetnék, (egy mozgássérült oldal) de egyéb pályatársaimtól hallottam, hogy az ilyen irányú, és többnyire azért kulturált kivitelzésű hirdetésekt a szerkik általában kimoderálták. Persze azóta eltelt néhány év, és lehet, hogy némileg liberálisabb szemléletű lett az oldal és jobban tolerálják a devókat.
29. zotyaxx (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2008. jan. 6. 12:00

lehet, hogy buta vagyok, de nem teljesenen világos a kérdés. amputált barátnőm ezeddig még nem volt, kénytelen voltam mindig a fantáziámra hagyatkozni. gyakorlatilag a kamasz/serdülő koromban jelentek meg ezek a képek, valamelyik maszturbáció során. Fogalmam sincs, hogyan fordult errefelé a fantáziám, talán a másság a különlegesség keresése. Gyerekkoromban láttam néha amputált emnereket (szinte csak férfiakat), de nem hagytak akkor bennem szerintem nagyobb nyomot, mint másban.


egyébként ilyen irányú igényeim változó intenzitással vannak jelen.

28. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - Zotyaxx)
2008. jan. 6. 09:54

Miert nincs batorsagod hirdetest feladni? Biztosan lenne, aki orulne

Meg nem is talalkoztal senkivel?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook