Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik fajta ezüstkolloid jó pl. hpv-re, szemölcsökre? fórum

Melyik fajta ezüstkolloid jó pl. hpv-re, szemölcsökre? (tudásbázis kérdés)


8. a31cf0fa6a (válaszként erre: 7. - 41fdab80c1)
2012. máj. 8. 15:58
Csak a tudomány jelenlegi állása szerinti tényeket közöltem. :)
2012. máj. 7. 15:48
Kedves Adre, nagyon szépen megkérlek, ne kezdj kötözködni itt is. Csak a kérdésre válaszolj!!Ha nem tudsz, akkor hagyjál itt minket. Rendben???
2012. máj. 7. 15:42

Az ezüst egy mára már elavult antibiotikum, sokkal szelektívebb szerek vannak már.

Csak a természetgyógyászat foglalkozik vele.

2012. máj. 7. 15:34
Én csak az általánosról és a szájhigiéniásról hallottam és alkalmazom. Van más is? Jó lenne tudni, mert szerintem egy áldás.
4. Trinitas (válaszként erre: 1. - Liza5225)
2012. máj. 7. 15:30

Figyi az ezüst antibiotikum, bár a vírusok se komázzák de inkább baktériumokra jó.

Bár lehet hogy tényleg kigyógyultak vele a hpv-ből de pl szemölcsre van sok kimondott vírusölő készítmény.

2012. máj. 7. 15:25
Több fórum is van ebben a témában, rákerestél?
2012. máj. 7. 15:25

Szia!


Nem tudtam,hogy létezik több fajtája is.

Én ajándékba szoktam kapni,így nem tudom,hogy milyen fajtájú van nekem!


Én a kislányommal 1-1 kortyot itattam vele a télen az immunrendszerének erősítésére.

Nekünk nagyon bevált!

Amilyen nekünk van,az külső és belső betegségek gyógyítására is egyaránt alkalmas!

2012. máj. 7. 15:19

Sziasztok!

Melyik fajta ezüstkolloid jó pl.hpv.re,szemölcsökre.Több fajtát is láttam.Milyen tapasztalaitok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook