Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam inkább a felnőttekhez van szokva, most kezdi az ovit. Hamar be fog szokni? fórum

Kisfiam inkább a felnőttekhez van szokva, most kezdi az ovit. Hamar be fog szokni? (tudásbázis kérdés)


12. Gabim
2008. nov. 8. 13:40

Szia!

Az én unokaöcsém is felnöttek között nött fel,úgy is viselkedik mint egy felnőtt, és sajnos késön is vették fel az oviba csak tavaly kezdhette el mikor már a huga is ment. Még most sem szokta meg,ez a második év,hogy oviba jár,februárban lesz 7 éves, nem engedték suliba(mert szerintük lusta,akaratos) és most unatkozik mert ráadásul vegyes csoportok vannak az oviba ami azt jelenti, hogy a kis-, középső-, és nagy csoportosok vannak egy-egy csoportban.

2008. okt. 16. 06:18
Az én lányom is felnőttekhez volt szokva.3 hete járunk oviba,nem játszik senkivel/semmivel,az ovo nő árnyékában van állandóan.De azért tetszik neki,mert egész délután arról mesél.
2008. okt. 16. 05:46
Biztosan simán ment a beszokás....:))) Azóta semmi hír.
2008. jan. 8. 08:56
Szia!Az én kislányom decemberben kezdte az ovit,biztosra vettem,hogy nehezen szokja meg,és sírni fog,mert nagyon anyás,de kellemes csalódás ért.Már az első napon sem sírt,és ott is aludt. Sok sikert kívánok nektek!
2008. jan. 6. 08:09
Sok sikert kívánok! Mi még mindig szenvedünk, de csak itthon. Ott nincs gond vele, de én egész délután és reggel kapom a magamét. :(
2008. jan. 6. 04:57
hamar megszokja:) korabeli játszótársak, hasonló érdeklődési kör..:)
6. bec
2008. jan. 5. 23:11
Szia! Az én kisfam is a felnőttekhez volt szokva. Szerencsére elég könnyen beszokott már a harmadik napon mondta, hogy ő ott akar aludni. Igaz 2 hét után rájött, hogy ezentúl mindíg menni kell és reggelente volt sírás mikor otthagytam. De azt mondták csak addig tarott amíg engem látott. Viszont elég sokat volt beteg az elején.
2008. jan. 5. 21:59

Szia!

Az én kislányom is felnőttek közt van sokat, és volt is, gyerektársasága nem volt. Az oviban én már első napon otthagyhattam, mert azt mondta, hogy menjek el. :) Azóta egyszer sírt csak, hogy nem akar ott maradni, de akkor apukája itthon volt és azért. (messze dolgozik a párom) Mindig alig várja, hogy hétfő legyen és mehessen. :)

2008. jan. 5. 21:56

Szia!

Mi szeptemberben kezdtük.Az én fiam is jobbára felnőttek közt van mivel nincs a rokonságban közeli ismerőseim közt gyerek akivel sokat együtt lett volna.Ennek ellenére ugy beszokott mintha mindig is oda tartozott volna,szeret járni,már az első héten megállapitotta 2 kislányt nem szeret, három barátja és egy szerelme van.Semmi baj nem volt eddig(kopp-kopp) vele,egyszer sem sírt hogy nem akar menni vagy ott maradni.Bár az is igaz hogy ott az ovis társaival nem merül közös játékba,inkább csak figyeli őket,de nem mer odamenni,majd talán később.

2008. jan. 5. 21:52
Szerintem először próbáld v.milyen állatkához szoktatni a gyereket.Ha azt kultiválni fogja,a többi gyerekkel sem lesz gondja.jess
2008. jan. 5. 21:52

Szia! Ez teljesen egyéni, de általában lehet levonni következtetéseket abból, hogyan viselkedik a játszótéren, a te baráti köröddel, rokonokkal, ismerősökkel...

Mennyire ragaszkodik hozzád? Az unokahúgom képtelen meglenni az anyja nélkül, bár Ő még csak bölcsis, de szinte lehetetlen beszoktatni.

Az én gyermekeimet (kis túlzással) a második napon ott lehetett hagyni őket, semmi gond nem volt!

Sok sikert nektek!

2008. jan. 5. 21:45
Sziaszto!Most jnuárba kezdi a kisfiam az óvit kicsit tartok tőle mert a felnőttekhez van szokva.Hamar be fog szokni?Birni fogja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook