Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Brendonos ruhák ( body, lábfejes nadrág) inkább kisebbek vagy nagyobbak, mint a számozás, vagy kb. pont akkorák? fórum

A Brendonos ruhák ( body, lábfejes nadrág) inkább kisebbek vagy nagyobbak, mint a számozás, vagy kb. pont akkorák? (tudásbázis kérdés)


11. Zebra25 (válaszként erre: 8. - Homern)
2012. máj. 7. 17:12

az szép

egyenlőre még a melegítők működnek meg a bodyk

kivi vagyok ha nagyobb méret kell és jobban nyüstölődik akkor, hogy bírja



Van olyan márka, hogy brendon

a brendon bababoltban lehet többféle ruhamárkákat kapni

de van olyan is, hogy brendon márka

10. homern (válaszként erre: 9. - Kitrákotty)
2012. máj. 7. 14:28
pedig a címkén az van,hogy brendon :) persze árulnak más márkákat is.szinte mindet ismerem,nagyrészt méretpontosak.
2012. máj. 7. 14:26

nincs brendonos ruha. esetleg ott vásárolt, de a márkája nem biztos, hogy egyféle, hisz különféléket árulnak.

és egyik márka méretpontos, másik nem, változó....

8. homern (válaszként erre: 5. - Zebra25)
2012. máj. 7. 11:49
A scamp is érdekes,amiket örököltünk nagyon jók voltak,nem is látszott,hogy volt már gyereken.Mivel megtetszett a minősége,beszereztem újakat a kisfiamnak...pár alkalom után elkezdtek "szétfolyni",nagyon deformálódnak.a bodyk kevésbé,de pl a szabadidőik nagyon :(
2012. máj. 7. 11:27

Sziasztok! Nézzétek meg a vadi új kisruháim, nem sok, de gyönyörű és olcsó. fiúnak és lánynak is!

köszi (pl. rugi 'majd 3 ezerről 1000-1200ft

2012. máj. 7. 11:24
köszönöm
5. Zebra25 (válaszként erre: 4. - Homern)
2012. máj. 7. 11:19

Ezzel teljesen egyet értek

Én is vettem már ott nem túl jó minőségű rucit sajnos

Most találtam egy boltot ahol scamp ruhákat árulnak, olcsóbbak és jó minőségűek

2012. máj. 7. 11:14
nekünk ugyan nincs sok belőle,mert vannak jobb minőségű és szebb ruhácskák mint amiket ott árulnak,de ami van az kb méretpontos vagy picit kisebb.olyan még nem volt,hogy nagyobb mint ami a méretéből következne :)
2012. máj. 7. 11:13

Az én lányomra mindig pontosak voltak a brendonos ruhák méretei.

Mérd le a gyermeked(madzaggal, vidd magaddal a felcímkézett madzagokat pl. háthossz, ujjhossz) és vásárlás előtt mérj le egy bodyt, amit kinéztél. Utána pedig már tudni fogod, nektek melyik méret lesz jó. Én az első vásárlást minden addig még nem ismert márkánál így intéztem.

2012. máj. 7. 11:08

szerintem pont akkorák

elég sok brendonos ruhánk van és mindig jók a méretek

eddig legalább is jók voltak

2012. máj. 7. 10:59
A Brendonos ruhák ( body, lábfejes nadrág) inkább kisebbek vagy nagyobbak, mint a számozás, vagy kb. pont akkorák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook