Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécsett melyik internet, Tv és telefonszolgáltatót ajánlanátok? fórum

Pécsett melyik internet, Tv és telefonszolgáltatót ajánlanátok? (beszélgetős fórum)

5. 9c8432d068 (válaszként erre: 4. - Lencsy)
2012. máj. 7. 15:16
Köszönöm,nagyon kedves tőled,hogy ilyen részletesen leírtál mindent.Valószínű,hogy felvesszük a kapcsolatot a szolgáltatóval.
4. Lencsy (válaszként erre: 3. - 9c8432d068)
2012. máj. 7. 13:33
Komlói vagyok . Régebben volt a T-home-nak a tányérosa is , de úgy tudom mára már mindenhol a kábelest teszik be . Az egész rendszer internet alapú , ezért is jó a tv képe . Én nagyon szeretem hogy megtudom állítani a műsort , mert így át lehet pörgetni a film közbeni reklámokat + fel lehet venni a műsort ha épp nem vagyunk itthon . A netnél viszonylag ritka, hogy pár percre elmegy , de ez szerintem más szolgáltatónál is előfordul . Ja ami még nagyon klassz, hogy a rendszerbe van beépített videotéka ahol ha nem is a legújabb , de sok jó filmet tudsz kölcsönözni 500-600 forintos áron amit a következő számlánál fizetsz .
3. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Lencsy)
2012. máj. 7. 13:16
Köszönöm a válaszodat,elgondolkodtató.Te pécsi vagy?Kábelen,vagy milyen rendszeren keresztül érkezik hozzátok a szolgáltatás?
2012. máj. 7. 10:54
T-home ! Bárhol megtalálható nem csak Pécsen . Évek óta vagyunk náluk , maximálisan meg elégedve . A net nagyon jó , a tv adás tiszta .. Ha a 3 dolgot ( tévé, net , telefon ) egyszerre kéred nem kevés kedvezmény is van a havi díjból . A tv adás megállítható, visszatekerhető is akár ... ez szuper találmány .
2012. máj. 6. 19:18

Váltani szeretnék a Vidanetről,de nem tudom,melyik szolgáltatóhoz érdemes menni?

Véleményeket kérnék,ki melyik szolgáltatóval van megelégedve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook