Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a pszichikai ráhatás? fórum

Mi a pszichikai ráhatás? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 5. 19:25

Pszichikai ráhatás?

Erősnek és célzottnak kell lennie, hogy akaratformáló vagy akaratmegtörő legyen.


Ott - nem épp szép mutatvány - de egy kőkemény játszmázás folyik, Joe a főszereplő és "szépséghiba" játszmát játszanak az én meglátásom szerint.


"8. magányosan 2012-05-05 17:00

ezzel az a baj hogy 5 évig terjedő börtönnel bünteti a magyar törvény!

Ha a illető valamit csinál magával vagy esetleg ön pusztítóvá válik!"

Ezzel a hozzászólással csinálj valamit, mert nagyon zavaros. Írhatnál konkrétumot...

23. cikicakk (válaszként erre: 22. - Lencsy)
2012. máj. 5. 17:38
Szerintem is.2 évvel a forumindítás után beleátni valaki személyiségébe nehéz.Az biztos, hogy páran rámentünk a fórumra.Nagyon remélem,hogy semmi baj nem lesz,és pereskedés nélkül is megoldódnak a gondok.
22. Lencsy
2012. máj. 5. 17:29
Bocs ..de szerintem zárjuk a témát ..legalábbis én zárom, mert felesleges erről beszélnünk ! Ő tudja a fórumot miért indította ..és ha tűri a mocskolódásokat ..hát az is az ő dolga !
21. Lencsy (válaszként erre: 18. - E57e061615)
2012. máj. 5. 17:27

Van igazság abban amit írsz , mert ha szerető odafigyelő család van mögötte akkor észre kell ..észre kellene vegyék, hogy baj van ! Viszont olyan esetről is tudok ahol a család igenis észrevette , de az ember nem kért a segítségükből . Ennek számtalan oka lehet ...

Az öngyilkosság bejelentése mindenképp segélykiáltás, de lehet lelki zsarolás is éppen a családdal szemben ! ( nála nem ez van ..csak mint példa írtam )

20. e57e061615 (válaszként erre: 19. - Magányosan)
2012. máj. 5. 17:24
Ne játszd már magad! Keresővel simán meg lehet találni kulcsszavak alapján a körbeírt fórumot, és ki is írtad, hogy joe foruma. Szépen oda küldtél mindenkit. Gratulálok!
19. magányosan (válaszként erre: 15. - E57e061615)
2012. máj. 5. 17:20

igazad van ezért nem is írtam neveket

de jól van erről ennyit!

18. e57e061615 (válaszként erre: 14. - Lencsy)
2012. máj. 5. 17:19
Bennem azért felmerülne, hogy hol volt az a kurvára szerető család, amikor inkább idegenekhez fordult az az elkeseredett user. Nyilván csak az mélyedne pereskedésbe, akiben egy fikarcnyi kritika sincs maga felé, mert sokkal egyszerűbb másokat hibáztatni, és esetleg pénzt szagol a dologban.
17. magányosan (válaszként erre: 14. - Lencsy)
2012. máj. 5. 17:18

pontosan

figyel ehhez hasolló pert már láttam és igen is foglalkoznak vele a szervek csak kelőképen kell elkezdeni.

súlyos pénz büntetések vannak a ilyenekre!

2012. máj. 5. 17:16
Csak úgy bele-bele olvastam a fórumban.Lencsy tájékoztatásából sejtem mi lehett a fórum indítójának a kérdése.Sajnos én túlestem egy öngyilkosságon(szerencsére már sok.sok éve)Tapasztalatból tudom mondani,hogy ha komolyan gondolja az ember,akkor nem szól senkinek.Ha szól,akkor az egy titkos segélykiálltás,amit sokan akik akarják megértik.Nem tudtam még annyira belemerülni a témába,de ameddig ír a problémáról,addig jó.
15. e57e061615 (válaszként erre: 12. - Magányosan)
2012. máj. 5. 17:16
Csak úgy megsúgom, hogy a nyílt másra mutogatósdi meg az oldal szabályzatával ellentétes. Ha valaki szerinted kifogásolhatóan viselkedik, akkor írj valamelyik moderátornak, vagy Hoxának, és ne másokat hergelj egy új fórummal, hogy tovább szítsad az ellenséges helyzetet.
14. Lencsy (válaszként erre: 11. - Magányosan)
2012. máj. 5. 17:13
Sajnos ez egy fórum és a netes dolgokkal a rendőrség ( mert ugye oda kéne először menni ) ..nem igazán foglalkozik mondván nem kötelező effajta portálokat látogatni . Ha megteszi, meghal és a családja a hozzászólásokkal bizonyítani tudja ,hogy az emberi méltóságát tiporták és késztették a tettére ..na akkor már foglalkoznak vele de akkorra neki már késő lenne :(
13. e57e061615 (válaszként erre: 11. - Magányosan)
2012. máj. 5. 17:13
Már bocs, de ha valaki ezt tenné, annak eléggé heccelés szaga lenne, ami szintén tilos, még ennél kisebb súlyú szabálysértési esetekben is.
12. magányosan (válaszként erre: 10. - E57e061615)
2012. máj. 5. 17:09
ez egy észrevétel hogy mire képesek a emberek
11. magányosan (válaszként erre: 9. - Lencsy)
2012. máj. 5. 17:06
hát a illetőnek azt kéne csinálni hogy szépen lementeni a oldalakat,és besétálni a bíróságra,aztán meg feljelentést tenni szégyenbe hozásért,megaláztatásért stb ..és meg is nyerné a pert tuti súlyos pénz büntetéseket kapnának.
10. e57e061615 (válaszként erre: 8. - Magányosan)
2012. máj. 5. 17:03
Ha ezt komolyan gondolod, akkor ne a hoxabíróságot uszítsd rá, hanem jelezd az üzemeltetőnek!
2012. máj. 5. 17:00

Tehát van az ember aki úgy érzi car körülötte minden és öngyilkos akar lenni ..majd jönnek a többiek és cseszegetik meg gúnyolják ! Asszem nagyjából ez a felállás ha eleget olvastam vissza ..

Véleményem : Nem lesz öngyilkos , mert aki valóban az akar lenni az esetek 90 %-ban nem jelenti be ! Aki bejelenti az nagyon maga alatt van és ez segélykiáltás pontosan arra ,hogy valaki végre felfigyeljen , odafigyeljen rá . Ő törődésre vágyik és ezt itt nagyon rossz helyen keresi :( A többiek viselkedése szánalmas és mocskos ! Nem is minősíteném tovább ..

A pszichikai ráhatásnak sok formája létezik és igen ..az emberi megalázás ..magyarul rúgjunk egy utolsót ennek ékes példája !

8. magányosan (válaszként erre: 5. - Anyagi)
2012. máj. 5. 17:00

ezzel az a baj hogy 5 évig terjedő börtönnel bünteti a magyar törvény!

Ha a illető valamit csinál magával vagy esetleg ön pusztítóvá válik!

7. magányosan (válaszként erre: 4. - Magányosan)
2012. máj. 5. 16:56
na még egy hiba bocs gondoltam
6. magányosan (válaszként erre: 5. - Anyagi)
2012. máj. 5. 16:54
ha e fórum címére gondolsz részben igen!
2012. máj. 5. 16:53
Ez magyarul : agymosás!!!!
4. magányosan (válaszként erre: 3. - Magányosan)
2012. máj. 5. 16:53
bogy ma reggelig
3. magányosan (válaszként erre: 2. - Lencsy)
2012. máj. 5. 16:52

joe foruma


a célszemély is elég maga alatt van ahogy beleolvastam de ez már sok ami tegnaptól folyik ott ma reggeltől

2. Lencsy (válaszként erre: 1. - Magányosan)
2012. máj. 5. 16:49
Meg írnád nekem, privátban hogy melyik ez a topik és ki az 5 személy ? Meglesem aztán válaszolok ...
2012. máj. 5. 16:45

Csak is értelmes válaszokat kérek!


Ezt a témát azért hoztam létre mivel van egy fórum,ahol úgy 5 személy ezt a teknikát élvezettel művelik egy cél személy iránt.


És nincsenek tisztában azzal hogy mit is csinálnak!


megkérek mindenkit csak a témával kapcsolatban írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook