Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pipaszár, tömzsi, hosszú, rövid? fórum

Pipaszár, tömzsi, hosszú, rövid? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. szept. 18. 09:40
Taposógép,minden nap,5 percről indulva,és5 percenként emelni naponta!
8. katácskák (válaszként erre: 6. - Aa5534ab52)
2008. szept. 18. 04:00
én jobb hiján a lépcsőt használom de nem egyszer.És néha támadó állásban az 1-3 lépcső között. Nekem bejött.Tudod szegény Ember vizzel főz.. sok sikert Mindekinek.
2007. okt. 26. 19:16
Lábemelgetések minden szögben(egyenesen,kifelé,befelé tartott lábujjakkal),ugrálások,helybenfutás.Aki fogyasztani akarja:kicsi súllyal sok ismétlést végezzen,aki hízlalni akarja nagy súllyal kevés ismétlést végezzen.Pár hónap,és az eredmény láthatóvá válik,heti 3 edzés mellett fogyasztóknak,hízlalóknak heti kettő ajánlott.
6. aa5534ab52 (válaszként erre: 5. - 'szti)
2006. jún. 3. 14:38

Vmi ingyenes?mert olyanunk nincs sajna és mivel nem vagyok kereső ember, nem is tudok venni...

De azért köszi!

5. 'szti (válaszként erre: 4. - Aa5534ab52)
2006. jún. 3. 14:36
otthoni stepgépet szokták ajánlani legjobb lábformálónak
2006. jún. 3. 14:34
Hát nekem a vádlim nem tetszik, túl vastag...azt szokták mondani, hogy napi 100 sarokemelés és szép lesz...de 1 év alatt?én örülnék neki, ha már 1 hónap múlva szép lenne!vmi ötlet, amit itthon tudok csinálni?mert kondiba nem járok...
3. zoja (válaszként erre: 2. - Bandeeta)
2006. jún. 1. 00:05
JUj egyszer próbáltam .Azt hittem belehalok.
2006. máj. 26. 10:50
Ehhez egyet tudok hozzáfűzni: SPINNING, gyerekek, SPINNING minden mennyiségben! Erősít, fogyaszt, szálkásít!
2006. máj. 25. 14:51
Nem vagy megelégedve a lábaiddal, ezért nem szívesen villogtatod őket a meleg napokon? Az alábbi praktikák meghozzák majd a kedved a szoknyába bújáshoz!
A szépségért szenvedni kell. Nincs ez másként a lábformálással sem, vagyis a szép láb sem terem minden bokorban, igaz, a genetikai adottságok nagy szerepet játszanak abban, hogy mit tudunk kihozni a virgácsainkból.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook