Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Blackberry-t használók!! fórum

Blackberry-t használók!! (beszélgetős fórum)


2012. máj. 5. 17:28
Ha valaki még betér véletlenül akkor még mindig szeretnék bővebb tapasztalatot :)
7. indi66 (válaszként erre: 6. - Szilvita)
2012. máj. 5. 10:16
Értem. Nézelődtem most az interneten felőle, hát nem tudom. :D
6. Szilvita (válaszként erre: 5. - Db78bacc4f)
2012. máj. 5. 10:06
Ez is igaz lehet, férjemé is és öcsémé is céges. Nem volt egyikkel sem probléma, pedig évek óta van nekik...
2012. máj. 5. 09:43
Én annyit tudok, hogy a Blackberry olyan alkalmazásokkal és rendszerrel van ellátva, amit igazából csak akkor használsz ki, ha üzleti telefonként használod. Pl. céges emailek titkosítása stb. Amúgy jó telefon, de a szolgáltatók sincsenek felkészülve rá eléggé azt tapasztalom (egyik barátomnak van).
2012. máj. 5. 08:58

Még reggel van igen :D

De ha valaki látná ezt a fórumot akkor várom továbbra is a tapasztalatokat :D

3. indi66 (válaszként erre: 2. - Szilvita)
2012. máj. 5. 08:47
:) Értem. Felmerült bennem hogy váltanék, de barátnőm Blackberry-je ma kicsit önálló életre kelt és megzavarodott. Nem szeretnék így járni :D Nagyon tetszenek egyébként és gondoltam megkérdezem mi a tapasztalat, jobb e az andoroidos készülékektől stb. :)
2012. máj. 5. 08:44
Hú, nekem sok tapasztalatom nincs, a férjemnek és az öcsémnek van, és mindketten imádták:)
2012. máj. 5. 08:43

Blackberry telefonokról érdeklődnék, mi a tapasztalat, melyik a legjobb, csajos telefon közülük? Eddig androidos voltam.

Előre is köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook