Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindmegettük fórum

Mindmegettük (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3094. danya
2009. ápr. 7. 20:11
puszi:)
3093. zuzmika (válaszként erre: 3091. - Danya)
2009. ápr. 7. 09:12

20 évet éltem Szolnok megyében, utánna költöztünk fel Pestre, és hát nekem Dobogó kő volt az amivel nem tudtam betelni soha.Volt hogy leszáltunka buszról már Szentkereszten és felgyalogoltunk, majd dobogó kőn át Szentendrére.De olyan is volt hogy megkerestük a Mária zarándokhelyet meg a forrást.


Elolvastam az odaáti dolgokat, ment a kavarás rendesen de állítólag egy olyan kavart be aki itt is volt.Szerintem csináljunk oda egyet ahová te írtad, jöhet mindenki aki akar, lehetne ez egy utolsó próba.Majd megnézem hogyan lehet ott új fórumot létrehozni.

3092. danya
2009. ápr. 6. 20:19

hu nagy események voltak odaát is, a nanán is feloszlott közben az off, valaki valami csunyát tett, amibe pusit belekeverték, és most pusi onnan is bucsuzott, sőt ott az egész galeri elment.

valakit emlegettek de csunyán, de hála az égnek mi nem ismerjük.

na szóval tényleg ketten maradtunk, esetleg ha kati még feljönne. jó lenne

ha kedved van elolvashatod:)

3091. danya
2009. ápr. 6. 20:10

szijja:)


nemvoltam sehol csak ide jöttem fel, ugyhogy nem tudok semmit, sajnos kettő felé már nem mindig jut időm. kár, hogy már csak ketten vagyunk, de hát mi pont nem tehetünk róla.

hm dobogókő még sosem voltam ott, de ugy tudom elképzelni, hogy csodálatos hegyes-dombos vidék nekünk alföldieknek a hegy látványa nem mindennapos.


akkor már nagyon készülődtök a pici érkezésére, ez nagyon szuper érzés, nekem is szép emlékeim vannak ezekről az időkről.

de azért utána jobb lesz:) amikor már magadhoz tudod ölelni és megpuszilgatni, sőt az egy fantasztikus érzés volt amikor blaka szeretgette a kis tesóját, és ő volt akkor 2,5 évesen az okos nagy tesó.

de jó volt....


és ennek ellenére most nagyon haragszom a kisebbre, mivel azt hiszi, hogy én rosszat akarok neki, vagy rosszra akarom tanitani???

magára vállalta a főzést vasárnap. na kitaláltuk, hogy legyen borsópörkölt, előzetesen már többször hónapokkal ezelőtt elmondtam, hogyan lehet, jó sürü szaftos pörköltet késziteni. ennek ellenére ez most nem sikerült, és mert felhoztam szóba, és mondtam, hogy ezt nem igy tanitottam, én lettem a legnagyobb ellensége most.

20 éves, és nem nem engedi, ha tanitani akarom.

tegnap már nem is beszéltünk, én haragudtam, hogy ő haragszik. igaz amikor elment megpuszilt, de ma még nem hivott, de én sem.

milyen hülyeség ez nem? de én tudom, hogy jól van, mivel blankival beszéltem.

miért van ez, már nem tinéger, te is ilyen voltál, nem engedted, hogy a tapasztaltabb segitsen? mondjuk az anyukád?

3090. zuzmika
2009. ápr. 6. 10:38

Szia!


látom tényleg ketten maradtunk!

Hát mi is nagyon sokat voltunk kint a hétvégén, még a rétre is kisétáltunk/ na jó az nem volt nehéz mert a kertünk végégnél kezdődik/

Igazi pihi az nekem is az ha lefekhetek.Régebben imádtam kirándulni, rengeteget túráztunk Dobogó- kő és környékén, János hegyen..stb most meg már beérem azzal is ha leülhetek.

Ja és még volt ám munkánk! SZétszereltük a babkocsit, kimostunk róla mindent amit csak lehetett, Fanni is boldogam csutakolta, mondjuk sokra nem mentem vele, de olyan aranyosan segített

.

Többiekről tudsz valamit?

3089. danya
2009. ápr. 6. 07:26

szijja zuzmika:)


tényleg itt a tavasz, isteni idő volt a hétvégén, mi is kinti elfoglaltságot kerestünk.

szombaton grilleztünk, és kint voltunk egész nap, du. pedig kertészkedtem, locsolgattam, majd levittük fürödni zsömikét a sáncra.

hát ha még láttál mókás kutyát, annyira élvezi a fürdést. olyan hasasokat ugrik, annyit nevettünk neki.

itthon volt mint a két lány, nagyon jó volt lent a erdőben, nyugalom, csend, madárfütty, béka brekegés. tényleg jó volt.

igaz én tudod mostanában minden este megyek zsömivel, de azért jobb volt igy 6-osban menni.

mert ha magam megyek, lehet gondolkodni, és mostanában nem igazán jó gondolataim vannak.

már tegnap este magam voltam:(

jövőhéten is jönnek haza, blanka szeretne hétfőn elmenni szegedre a vadasparkba, dalma az nem, szóval nem tudom mit fogunk még csinálni.

én is benne lennék abban, hogy csak itthon pihenjünk, nem tudom mostanság vagy az idegi kimerültség, vagy az óra átállás nem igazán használt nekem.

olyan fáradt vagyok, mint a csuda.

és lehet, hogy ez a rengeteg év ami mögöttünk van, és sosem volt olyan, hogy na ma nem megyek be, itthon maradok szabadságon és azt csinálom amihez kedvem van.

na ilyen az elmult 10 évben nem volt.

és ugy érzem egyre jobban rám férne, még ha csak itthon takaritgatnák, vagy kertészkednék.

mikor jön el az én időm?

na jól van nem panaszkodom már itt, majd lesz valahogy.

és nálatok hogy telt a hétvége? gondolom a csuszda, és a hinta most nagy szerepet kapott.

isteni idő volt

na rohanok

puszi majd jövök

3088. zuzmika
2009. ápr. 4. 10:21

Szép hétvégét mindenkinek!

Már annak aki itt van...

Végre itt a tavasz, tegnap kivittük a csúszdát, hintát, homokozót, beindult a kinti program.

3087. zuzmika
2009. ápr. 2. 08:29

Igen, igazad van, Fanninak is vannak azért fiúsabb ruhái, mert mikor elkezdtt mászni meg menni, akkor sötétebbet adtam rá, vagy a kinti " kertészkedős" ruhái is olyanok hogy barna meg fekete ..

Kidobni nem dobtam azért ki semmit, elrakjuk, hátha kell majd valakinek.Gondlom hugom lesz a következő, mert más nincs aki tizenéves lenne.

3086. danya
2009. ápr. 1. 20:11

az jó, hogy olyan sokáig tudtál szoptatni azt azt jelenti, hogy a következővel is van esélyed. nekem a másodikkal sokkal több tejem volt mint az elsővel.sőt még dalmának tejtesói is lettek. igaz nem mint egy tejcsarnok, hanem egy-egy üveggel tudtak elvinni. fejtem mint a gép:)) a szó szoros értelemben.

hát majd lehet, hogy megbánod, hogy nem lettek képek. mert ami már elmulik, az nem jön vissza többé.

na azért gondolkozz rajta


otthonra mindegy hogy miben van a kicsi, ha rózsaszin akkor rózsaszin. ha dokihoz viszed akkor ugyis fiusba fogod öltöztetni, kár lenne azokat a kislányos bébi rucikat kidobni, vagy elajándékozni.

amugy engem nem érdekelt soha a szin, pl. blankát kékben vittük a keresztelőre. ha belegondolunk, mi felnőttek sem sak rózsaszinben járunk, hanem az összes szinben, ez már egy ósdi elavult dolog.

milyen jól áll egyik másik pasinak a rózsaszin ing nem?

szóval ezen már tul kellene lépnie az anyukáknak.

3085. zuzmika
2009. ápr. 1. 07:45

Sajnos nem készültek rólam képek terhesen és nem is vágyom rá.A másik pedig az hogy mivel Fannival sem készült, így most sem akarok, mert valahogy igazságtalannak érezném.Egyformán akarom kezelni mind a két gyereket és a velejárókat:pl. Fannival sem voltam 4d ultrahangon íg most is csak hagyományosra járok.Amúgy meg tényleg jó hogy van 2 babakocsi, mind a kettő kékes színű, de Fanninak is jól állt, egy kisfiúnak meg mégjobban állna, kiságy, pelenkázó , autósülés , kád..stb megvan.Ruhák okoznak gondot, merthogy lányosak, így azokat kell venni, de van egy pár olyan ami jó lesz, mert szerintem sárga meg zöld rugikat például felveht egy kisfiú.

Fannival 7 hónapig volt tejem, igaz őt úgy tettem, hogy kifejtem, aztán bele az üvegbe és úgy ette, mert szoptatni nem tudtam.

3084. danya
2009. ápr. 1. 07:13

csaó:)


jó borus időre ébredtünk:( remélem, ha esik is majd, mire hazaérek a sétára addigra fel is szárad, jó lenne mi? kivánság szerint esne az eső. mi lenne igy a világból?

na jól van csak beugrottam, megyek rendbe teszem a fürdőszobát. utána fürdés, és menés.

irtam tegnap a sulyom? nem mi, a lenti mérlegünk vacakol, mindig azt irja ki, hogy az elemmel van valami baj, igy már vagy 2-3 hete nem méretkeztem, tegnap is kár volt.

4. hete azt eszem amit főzök, tehát egészséges kajákat a lehetőségekhez képest. reggelizem majdnem minden nap, 5x eszem, mert már uzsonnára is bekapok egy pár szem aszalt szilvát, vagy almát. tehát már ez sem lehet az oka annak, hogy nem gyorsitom az anyagcserém.

na a nagy körités mellett azért leirom, hogy 86,9 voltam tegnap. igaz még csak másfél hete sétáok a zsömikével is, ez jóformán még semmi.

a kalória bevitelem 1200-1500 között van, sőt van amikor még azt sem éri el. az hogy nem mozgok eleget? de a normális alapanyagcserémehez ilyen korban testsuly megtartáshoz cca. 1800 kalória lenne szükséges, én ennél kevesebbet eszem, tehát mindenképen lefelé kellene mennie, ezzel szemben....


zuzmika neked is a nyáron kezdődik ujra minden????? azért jó volt ez a pár hónap, hogy annyira nem kellett nézned a kilókat ugye?


na rohanok

puszi

3083. danya
2009. márc. 31. 20:08

csináltatok képet már rólad, mióta babát vársz?

én nagyon sajnálom, hogy rólam egyetlen egy kép sem készült. nem is volt igaz fényképezőnk, és eszembe sem jutott. mostanában egyre többször gondolok rá, hogy de kár hogy nincs. ez egy szép emlék lenne.

ugyhogy tessen már csináltatni minden hónapban és ugy hogy mi is meg tudjuk látni oké?


amugy mizu nálatok? már készülgetsz a babaruhákkal?

gondolom, hogy fannikáról minden megmaradt,hiszen ezek elnyühetetlenek ilyen korban.

ilyen, hogy babakocsi meg járóka gondolom azok is meg vannak.

mert valljuk be őszintén, azért nem egy olcsó a babát megszülni, és utána sem lesz olcsóbb.

fannikával volt tejed? meddig is szopott?

az lenne a jó, ha minél tovább tudnál szoptatni.

3082. zuzmika
2009. márc. 31. 08:46

Voltam itt este csak már kedvem nem volt írni.megnéztem a képket, szépek a tulipánok, na meg a fotel is :)

A FAnnus azért kap mindig ajándékot, mert valahogy így alakult, hogy mindig hoz neki a nyuszi valamit, már meg is van hogy mit, és annyira boldog volt hogy éjjel felébredt és álmában is arról beszélt a drágám.

Locsolók meg nem jönnek, mert nagyon keveés rokon van akivel anyós tartja a kapcsolatot,mert mindenkire irigy, féfi meg mégkevesebb, szóval marad a papa meg apa, legalább készülni nem kell nagyon.

Tegnap rámerészkedtem a mérlegre, de ugrottam is le róla gyorsan!Ki kell találnom nyárra valami diétát hogy legalább egy tizes lemenjen a szülés után.

Na majd még később jövök.

3081. danya
2009. márc. 31. 06:51

szijjasztok:)


jó reggelt mindenkinek. látom én zártam, és én nyitok is, na de ez van.

most szálltam le a chi gépről, átültem most a masszázsra, amugy ha az adatlapomat nézed zuzmika, ott a képeknél az egyik függönyös képen pont látszik a fotelben az a masszázs gép.

szerintem egy nagy jó, ugy átgyurja a gerinc melletti vastag izomzatot, hogy csak na, megkockáztatom, hogy jobban mint egy emberi masszőr.

na jó azért vannak olyan helyek ahová nem tud behatolni, comb belső része meg ilyesmik. de amugy lehet, hogy hentergeni kellene a földön külömböző pózokban, és akkor sikerülne.

itt már nálunk süt a nap, lehetne jó kedvem is, de nem igen van, elég sok gond van bent.

na mindegy, remélem egyszer csak megoldódik minden.


Melcsi apudéknak a vállalkozás hogy megy, ők is érzik ezt a borzasztó helyzetet?

mert szerintem nem hiszem, hogy lenne magyarországon olyan vállakozás aki ne érezné.

na jól van lassan lassan....

szép napot nektek

3080. danya (válaszként erre: 3079. - Schybie)
2009. márc. 30. 19:40

szijja Melcsim:)


hát többet raktak ki nem tudom emlékszel e még a viktára, nem olyanm sokáig járt ide, és katit is ő pedig nem annyira régen járt hozzánk.

mi maradtunk most már hárman, mivel már szeszi sem jár, rudika sem.

ez van halódunk:(


ugye hogy szépek a várok?


és még milyen fincsi volt a csokitorta, főzött csokikrémmel van töltve, a szolnoki zagyvacukiból. isteni a fagyijuk is:) de hát ez nekünk csak áhitat:)

voltam egy hatalmas sétán zsömikével, kb. 5 km-t, le a rétre, vagy nem volt annyi? hu elég hosszunak tünt. zsömike ki is döglött rendesen. na meg én is, most massziroztatom a vádlimat, nagyon jól esik neki.

3079. schybie
2009. márc. 30. 18:58

Én megnéztem a virágokat, tényleg szépek, de a csokitorta jobban tetszett:)))


Sajnálom hogy így szétment a banda, most mást is kitiltottak vagy csak Pusit?


A tojáseldugásos módszer tényleg jó,nekem is volt benne részem, s valóban élveztem.


Nemrég értem haza fantasztikusan fáradt vagyok.


Pénteken jegyünk van Stand up comedy-ra, nagyon szeretem Őket, ez tart addig életben:)

3078. danya
2009. márc. 30. 16:22

na nézted a tulipánjaimat? az adatlapomhoz a képeimhez tettem:)))

szerintem szép sőt...

3077. danya (válaszként erre: 3076. - Zuzmika)
2009. márc. 30. 16:22

jól teszitek, ami finom az elfogy ami nem meg hajitáns.

de egyet nem értek, miért is kap fannika valamit????

meglocsol titeket?:))))))))

de eg jó játék lehet, hogy az udvaron eldugtok himes tojásokat (kinder, meg csoki nyuszit) és utána keresse meg, nagyon élvené biztos, ez egy ősi magyar játék. próbáljátok ki.

amugy is olyan öröm, ha a gyerek örül nem?

3076. zuzmika
2009. márc. 30. 09:11

Jó sziasztok!

Igazáén irigyellek a maszírozós dolog miatt, én is eltudnék viselni egy ilyet, főleg most hogy nem tudok rendesen aludni és fáj minden porcikám.

MA jöttem rá hogy mindjárt itt a húsvét, ajándék meg még sehol.Megfogadtam az idén nem veszünk mindenféle tojást meg figurákat, mert úgy sm eszi meg Fanni, csak ami milka vagy kinder , a többi meg egy hónap múlva megy a kukába.

3075. danya
2009. márc. 30. 07:04

na helló:)


szóval képzeljétek mit vettünk, az idén lesz a 25. házassági évfordulunk, és már agyalgatok, hogy mit kellene venni tényleg ne hülyeséget, hanem azt amire a másik vágyik, vagy hasznos tud lenni.

egy hintaszékre vágyik a párom már nagyon sok éve, egyik házassági évfordulónkra vettem egy kerti hintaszéket, mert valljuk be, hogy bent már nem igen fér. na de az nem olyan lett amilyenre ő vágyott.

most el kezdtem nézegetni a hintaszékeket, egyenlőre nem találtam olyat ami a környezetbe is beleillik.

fehér fa kellene és csontszinü bőrből az ülése.

na de ez csak a bevezetés volt, voltam az interspárban vásárolni, és ott pont volt egy masszázs kiállitás. és az egyik ismerősöm pont benne ült, igy én is kipróbáltam.

kettő jöhetett szóba, egy mobil ami nem nagy, és egy székre való, mindkettőt kipróbáltam és vacilláltam, hogy vegyek e, ha igen akkor melyiket?

és szombaton az uram is dolgozott, jól elfáradt, és mint minden este kifejtette, hogy egyszer már tényleg elmegy masszázsra, mert szétmegy mindene.

na itt jöttem én, előadtam, hogy mit láttam, és hogy mennyire fantasztikus, na jó nem pótolhatja két kéz érintését, de akkor is szuper.

másnap bementünk kipróbálta, hogy ő is igy érezte,

a kisebbet vettük meg, mert az több funkcióra képes.

földre is le lehet tenni, és a székbe is.

és ha hiszitek ha nem olyan erősen nyomkod, hogy csak na, pl. az uram nem birja a legkisebb fokozatot sem a lábaszárán.

én igen, de én járok heti egyszer masszázsra (vagy jártam) gondolom én jobban fel vagyok lazulva.

most tényleg nem akarok tulozni, de szuper érzés, és remélem ezáltal egészségesebbek is tudunk lenni, a letapadt izmokat fellazitja, és eltünteti a sejtek közül a méreg- salakanyagokat.


szombaton nagy takaritás, de hát sehogy sem haladtam:((( nem értem a munkám végére.

lecserélgettem a függönyöket, és van egy szép függönyöm ami két részből áll, és nagyon sok meló mig felkerül. na majd lefényképezem, és felteszem, szerintem nagyon szép:)

lemostam a szunyoghálót, redőnyt ablakot stb.

na fotozom és felrakom az életem első tulipánját és krókuszát:)

3074. danya (válaszként erre: 3073. - Schybie)
2009. márc. 28. 18:50

szijja Melcsikém:)


már csak hárman maradtunk itt biztosan nem olvastál vissza pusi már visszament kényszerből a nanára:)

amugy mi is jól vagyunk, annyit dolgoztam mint állat, függöny mosás, illetve vasalás majd feltevés, hát hogy milyen szutykos tud lenni egy szunyogháló és a fehér redőny, huuuuuuu iszonyat.

és azt amire megtakaritgattam, rájöttem, hogy a francnak van nekünk ekkora házunk????

ennyi ablakkal?

és még nem végeztem, mert most pedig a lenti ablakok közvetkeznek, igaz nem kellett főznöm, vettem le fagyasztott pulykazuzat, csak tarhonyát főztem mellé. a lányok nem jöttek haza, igy ezt megengedhettem.

délután pedig bekapáltam a kertet, képzeljétek kinyilt életem első tulipánja, majd felteszem a képet. vagyis nem egy 6 tulipánom van, de ilyen pici törpe jellegü, de nagyon szépek.

van hófehér krókuszom is, az még csak félig van nyitva.

na szóval elfáradtam rendesen, és még sehol nincs a tisztaság, és a rend.

de már lassan beletörődök, hogy ez van, ha nincs időm mikor csinálnám? mindig ilyen gyors dolgok vannak, de olyan igazi nagy takaritás, már nem is tudom mikor volt.

igaz a kamrát megcsináltam teljesen, és a konyhát is három hétvégén.

na mindegy

3073. schybie
2009. márc. 28. 04:48

Sziasztok!


Tegnap lecsúsztattam pár túlórát így már 12kor itthon voltam, estére laposra pihentem a fejem így belefért még egy bevásárlás is. Nemsokára indulok a postára, mert ott úgye munkanap lesz, de 8kor végzek és enyém a hétvége. Ma pl. nyomtatványos főnökasszonyommal elmegyünk Mórahalomra wellneszelni, pihenni és pancsizni, ennyit megérdemlek az elmúlt hónapok után.


Én már elkezdtem gyűjtögetni a nyári felsőket, mert kettőt pislaltunk és itt a kánikula.


Kellemes hétvégét ha kiáztatta magam, jövök.

3072. danya
2009. márc. 27. 20:22
na itt is meg ott is:)
3071. zuzmika
2009. márc. 27. 10:39

Én is csak a hasonló név alapján gondoltam, de tudjuk nem Te voltál!


Igen, megnyugodtam, mostmár minden rendben.

Fanni hazajött egy órája.Reggel mondta anyu hogy nagyon szomorú hogy nem maradhat tovább, és nem is beszél senkivel.És tényleg így volt.Szegénykém úgy jött be a kapun, mint akit agyonütöttek, nem szólt semmit.Aztán eltelt öt perc és mint akit kicseréltek már mondta is a magájét.

3070. danya
2009. márc. 26. 19:34

Katikám, na utánajártam az ügynek, de ki gondolta, hogy te vagy az aki belogolta azt az ocsmányságot?

mert nekem eszembe sem jutott volna.

és rossz az aki rosszra gondol.

3069. danya
2009. márc. 26. 19:20
zuzmika örülök, hogy jók lettek az eredményeid, gondolom most már teljesen le is nyugodtál. ne is idegeskedj, csak örül annak, hogy jól vagytok.
3068. danya
2009. márc. 26. 19:20

sziasztok:)


hát csak kapkodom a fejem, hogy mi a jó fene van? semmit nem tudok, de mindjárt átmegyek és szétnézek ott is.

És Katikám mi nem itélünk el, igaz annyira régen nem is ismerünk, de amit megismertünk benned, egy jó szivü és nagyon rendes csajnak látunk, és nem gondolunk össze vissza minden hülyeséget.

ugy hogy nyugi, bárki mondd bár mit, ne csuggedj, mi nemitélünk el semmiért.

3067. zuzmika
2009. márc. 26. 13:46

n is voltam ma ott fent, és a név alapján én is azt hittem hogy az Te vagy.De ha nem hát nem:)

Megjöttünk Fehérvárról, most me jó lett minden leletem, meg is nyugodtam teljesen.Most beszéltem / volna / FAnnival, de nem akar vlem beszélnim ert éppen nézi a mesétazt üzeni hívjam később.Kész nagylány lett.

2009. márc. 26. 09:21

Sziasztok!


Tegnap P.küldött az IWIW-re üzenetet, hogy mért piszkoskodok én a MM-en. Csak néztem, mint a moziban, nem is tudtam miről beszél és hogy ki az a SZ...Higgyétek el, hogy nem én voltam. Ott a nevem VKati. Próbáltam bejelentkezni, de nem engedett be. Tegnap nem is próbáltam, mert nem értem rá, ma sem enged be, próbálkozni meg nincs annyi időm, mert dolgozom.

Nagyon kérlek Benneteket, ne ítéljetek el, mert az unokám életére esküszöm, hogy nem én vagyok! Életemben nem voltam fent a nevezett oldalakon, nem érdekel az ilyen téma, nekem elég a munka, a maszek munka, a család. Szerintem ha ez az a nő, akkor is az ő magánügye, hogy mit csinál és másnak nincs is joga elítélni és kiteregetni a dolgait, amúgy meg nem is értem, hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú. Rettenetesen felháborodtam! Hogyan lehetne lenyomozni, hogy ki ő??


Na, fújok egy nagyot és dolgozok.

Nagyon kérem, hogy higgyetek nekem. Pokolian érzem magam!


Sziasztok, puszi.

3065. zuzmika
2009. márc. 26. 07:48

Sziasztok!

Igen, jól elvan, haza sem akr jönni.Tegnap bementeka városba, volt mozgólépcső, metró, villamos, busz..mindennel kellett menniük, utána meg nem győzte mesélni az élményeit.Napküzben meg azzal volt elfoglalva hogy az anyuéknak van egy cicájuk, és egész nap őt követte a lakásban:)

Amúgy nem tudom ki élvezi jobban, anyu vagy Fannus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook