Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sziasztok! Van esetleg tapasztalatotok a Wu long anti-adiposis teával kapcsolatban? Nem egészségtelen? Hogyan hat? fórum

Sziasztok! Van esetleg tapasztalatotok a Wu long anti-adiposis teával kapcsolatban? Nem egészségtelen? Hogyan hat? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 19. 22:52

Én erről a teáról csak pozitívan tudok nyilatkozni!!! Évek óta ehhez nyúlok, ha problémám van a súlyommal vagy az emésztésemmel! Reggel éhgyomorra egy csésze, este, lefekvés előtt meg egy másik. Egy hónap után egy hét szünet. Tény, hogy kezdetben szinte szaladnom kellett a vécére, de ha nagyjából ugyanabbanaz időben iszom meg nap mint nap, akkor kiszámíthatóvá válik a dolog...


Nálunk a drogériás hölgy gyakorlatilag egy tudásbázis, mindent árul és mindenről begyűjti a tapasztalatokat. Erről a leg -leg- leg tapasztalat, hogy egy közös ismerősünk súlyproblémák miatt itta egy évig. Lefogyott, és azóta sem hízott vissza. Ennek már vagy 10 éve.


Ha csak simán, diáta nélkül elkezdem inni, akkor is pikk-pakk lemegy 2-3 kg, egy hónap alatt. (Az anyagcsere nagyon felgyorsul ugyanis.) Ha diétázom is mellette, akkor még jobb az eredmény. Jelenleg 10 napja iszom és 3 kg-mal mutat kevesebbet a mérleg. A mérleg jó :)))


Majd ha letelik az egy hónap, beszámolok az eredményről!

2012. máj. 7. 08:29
Teljesen igazad van:)
4. secret! (válaszként erre: 3. - Vikkkky)
2012. máj. 4. 20:40
Nyugodtan használd, és ne higgy el mindent amit valaki leír. Én is leírok valamit, akkor most ez a valós. :-)) A kínaiak egészségesek és sokáig élnek, ezzel ellentétben mi nem így állunk, akkor miről is beszélünk? Szóval idd nyugodtan, semmi baj vele, sem a többi EREDETI kínai ilyen jellegű dolgokkal.
2012. máj. 4. 13:46

Én attól félek, hogy mindig hallani a hírekben, hogy Kínában mindenféle káros anyagokat kevernek az élelmiszerekbe, nem szeretném ha többet ártana mint amennyit használ...Köszi, hogy írtál:)

Még csak most kezdtem el inni, egyenlőre nem érzek különösebb hatást...Igazából én ezzel szeretném kontrollálni, hogy minden nap eltudjak menni wcre...mivel elvileg azt mondják, hogy hosszú távon is iható és kíméletes...hát nem tudom:)

2012. máj. 4. 09:26
Igen, használtam, igazából semmit nem nagyon vettem észre, az eredeti az amelyiken 1 sárkány van elől, a hamisítvány ahol 2 sárkány van egymásnak háttal. Az semmit nem ér. Az eredeti pici fogyást eredményezhet, napi 1 litert ittam belőle, és csökkentette picit az étvágyamat is.
2012. máj. 4. 09:24
Sziasztok! Van esetleg tapasztalatotok a wu long anti-adiposis teával kapcsolatban? Nem egészségtelen? Hogyan hat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook